همیلتون Leithauser جشن نادیده گرفته شده در "عشق از زندگی خود را'

درجه: 4.5/5.0 تماس آن را قدیمی و از مد افتاده آن را کلیشه اما گاهی اوقات خاطرات خود را و عزیزان همه که مهم است

توسط AKHSHIJNEWS در 2 اردیبهشت 1399

درجه: 4.5/5.0

تماس آن را قدیمی و از مد افتاده آن را کلیشه اما گاهی اوقات خاطرات خود را و عزیزان همه که مهم است. این شعار سابق Walkmen عضو همیلتون Leithauser عالی جدید LP به درستی با عنوان عشق از زندگی خود را. سابق خواننده گروه از تحسین indie rock band بازگشته است با یک داستان مانند آلبوم کامل از تغزلی طرح نقاشی رنگ پر جنب و جوش, عکس از شهر نیویورک زندگی شخصی و خاطرات مردم او را می بیند هر روز.

جدید, آلبوم Leithauser را اولین انتشار در چهار سال است با عشق پر با حضور دیگران. به طور کامل نوشته شده و ثبت شده و تولید شده در خود را DIY, استودیو, این رکورد نه تنها ویژگی های مهمان نقاط از انواع نوازندگان مشهور — مانند "Late Show with Stephen Colbert" پیانیست جان Batiste و بروکلین نوازنده ساکسیفون استوارت وسایل نقلیه — بلکه خواننده از هر دو از دختران خود و سابق خود پیش دبستانی معلم و همچنین همسرش, آنا Stumpf.

پس از Walkmen رفت نامحدود وقفه در سال 2013 Leithauser منتشر شد دو آلبوم, 2014 در سیاه و سفید ساعت و 2016 را من تا به حال یک رویا است که شما معدنبا سابق خون آشام آخر هفته چند نوازنده رستم باتمانقلیچ. در هر دو آلبوم Leithauser چوب برای خود اسلحه تهیه, زیبا, starry-eyed آهنگ با 1950s سبک croon و doo-wop-الهام آهنگسازی. عشق از زندگی خود را است Leithauser خود را دوباره و این بار با یک تر و مجموعه ای از 11 نوستالژی-تزریق Americana آهنگ ها معادل بهترین کار شده و حتی قوی تر با جهان فعلی دولت از انزوا.

هر آهنگ در این آلبوم می گوید داستان از یک نفر دیگر از Leithauser زندگی امیزش ارائه یک یابم نگاهی به راه های که در آن ما برگزاری لحظات و مردم عزیز. این شدید دیدگاه های مختلف با هم برگزار شده توسط Leithauser امضا صدای گوش خراش و بنده از پرشور خود خواننده به عنوان او می گوید هر فرد داستان است. شخصیت ها در این آلبوم شامل یک دوست و پنهان شدن از دنیای واقعی در یک سالن سینما در "در اینجا آنها می آیند" سقوط از همکاران در "Wack جک" و حتی ناموفق خواننده در "ستاره & موش." Leithauser حس داستان سرایی تداعی است که از باب دیلن با یک پرده نقش دار از تجارب مختلف ارائه غنی و طراوت صدا بیش از ترتیبات سنتی با jangly کلید و رزونانس (درامز).

Lyrically عشق از زندگی خود را می آید با هم به زیبایی. بازکن "زباله مردان" می یابد Leithauser ندبه بیش از یک آرایه از شاخ و پیدا کردن زیبایی در غیر منتظره ترین نقاط شهر به صبح می آید. "تمام زمرد ذرات در blacktop/ مانند ستاره در آفتاب" او آواز می خواند توصیف باقی مانده از گذشته شب شکوه در بطری شکسته در خیابان. در جاهای دیگر از جمله در مسیر "Cross-صدا فری (پیاده روی در بلیط)," Leithauser آواز می خواند یک نفر دیگر اشتیاق خود را برای بازگشت او به عنوان هدایت آشنا. اگر چه مختصر, این عکس های شرح داری مدیریت به گوشت Leithauser جهان با جذابیت غیر قابل انکار reinvigorating عادی با یک حس تعجب می کنم.

بهترین آهنگ در ضبط پیدا Leithauser کاملا ساکن افراد خود را. Standout آهنگ "ایزابلا" است در مورد یک دختر بچه در حال اجرا از مسئولیت های نوظهور بزرگسالی است. "Gonna rock till dawn/ ایزابلا آواز می خواند/ او یک سال کالج در اطراف در اینجا/ اما او هرگز به سمت چپ و او هرگز" او آواز می خواند که این آهنگ ملودی soars به سمت بالا. Leithauser عبور نمی کند و قضاوت به جای empathizing با ایزابلا. "و من تعجب می کنم که شما در حال/ تا آنها همه رفتن خونه" او آواز می خواند قبل از اینکه این آهنگ را با شکوه outro. Leithauser را شلاق برای ترکیب قدیمی مدرسه ملودی با شخصیت های فریبنده نتایج در آهنگ های مانند "ایزابلا" که تابش گرما و شفقت است.

در عشق از زندگی خود را, Leithauser بار دیگر ثابت کرد که گاهی اوقات روش های قدیمی بهترین هستند. ارائه زیبا و قانع کننده مجموعه ای از داستان های همه اتفاق می افتد در اطراف همان زمان این آلبوم باعث می شود تا یک سمفونی از دیدگاه های مختلف آن fleshes از شهر نیویورک پر از زندگی و رنگ از طریق آن خاطرات حتی زمانی که در خیابان نشستن آرام. آلبوم احساس آرامش و زندگی در با Leithauser گرفتن لذت بزرگ در ایجاد یک جشن فوق العاده ای از عادی.

تماس با وینسنت Tran در [email protected].tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن