محتوای مقاله

حاکم لیگ قهرمان ساسکاچوان Rattlers در حال آماده شدن برای بازی حتی اگر این امکان وجود دارد که آنها قادر نخواهد بود به بازی در تمام در سال 2020 است.

با تشکر از COVID-19 گیر این Rattlers باقی می ماند گیر در یک تقاطع به همراه دیگر کانادا نخبگان بسکتبال تیم های لیگ. آنها در حفظ و خیره در نور قرمز روز به روز در انتظار چراغ سبز به طوری که آنها می توانید ادامه دهید.

در ضمن Rattlers مدیر کل بری Rawlyk است نصب و راه اندازی یک فهرست کامل از بازیکنان هنوز هم امیدوار به فشار در برخی از مرتب کردن بر اساس تغییر فصل در این تابستان و یا پاییز.

“من می خواهم این گروه از بچه ها که به ما می گوید:” Rawlyk اضافه کرد که تمرکز در قرار دادن این فهرست هم بر این اساس بود که مایل به ساخت یک فهرست پر از بازیکنان خواهد بود که “بچه ها خوب در جامعه” و “مولد در بسکتبال.”

“در این راه ما رو که در پیک” گفت: Rawlyk. “ما بسیاری از بازیکنان ما می خواستند به پشت, بنابراین من بسیار خوشحال در مورد آن است.”

اگر CEBL شروع یک فصل جدید, the Rattlers هنوز نمی دانم اگر آنها اجازه داده می شود به آمریکایی ها به بازی.

“ما امضا یک زن و شوهر آمریکایی, بازیکنان, اما این فهرست شده است ساخته شده با این فکر در ذهن با دقیقا همین است که ما ممکن است دسترسی به آن دسته از بچه ها, بنابراین ما احساس می کنیم اگر ما در حال بازی با کانادا بازیکنان ما امضا کرده ایم ما بسیار رقابتی تیم ما قادر به قرار دادن با هم وجود دارد” اشاره کرد Rawlyk.

“و اگر ما قادر به اضافه کردن واردات به ما فهرستی که خوب به عنوان به خوبی. ما قادر به در هر راه بروید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو