این Fuzia داستان: توانمند سازی زنان از طریق تلفیقی از فرهنگ ها و ایده های

هنر آسیا-اقیانوس آرام توسعه و کمک های اولیه, آموزش, برجسته, جنسیت و هویت جنسیتی, خشونت جنسیتی, جهانی, عناوین ف

توسط AKHSHIJNEWS در 23 تیر 1399
هنر آسیا-اقیانوس آرام توسعه و کمک های اولیه, آموزش, برجسته, جنسیت و هویت جنسیتی, خشونت جنسیتی, جهانی, عناوین فقر & SDGs, TerraViva سازمان ملل متحد

نیویورک Jul 13 سال 2020 (IPS) - جوان و پویا پلت فرم های دیجیتال به نام Fuzia جذب کرده است میلیون ها نفر از زنان در رسانه های اجتماعی پیروان و 100,000 فعال کاربران جهانی با آن مخلوط التقاطی از محتوا است. پلت فرم ویترین زنان استعداد و فراهم می کند پشتیبانی شبکه.

Riya سینها, 19 شده است یک فعال زنان از سنین نوجوانی. اعتبار: Fuzia

Fuzia (https://www.fuzia.com/) بود زاییده افکار از 19 سال Riya سینها و از بنیانگذاران و مدیر Shraddha Varma 31. آنها توسعه یافته امضای خود را با نام تجاری "شادی Fuzia" از تجارب مشترک از شیوه های تبعیض آمیز است که زنان و دختران تجربه در سراسر جهان است.

"همانطور که من کار کرده اند در Fuzia من فکر می کنم من سابقه بازی بخش بزرگی در شکل گیری چشم انداز من برای Fuzia. از سن و سال من تا به حال افتخار قادر به سفر به هند و در سراسر جهان تجربه فرهنگ های مختلف و انواع از مردم است. آن را به من کمک کرد برای ایجاد آگاهی از امتیاز و چگونه زندگی متفاوت در بسیاری از نقاط جهان" سینها گفت: در یک مصاحبه اختصاصی با اینتر پرس سرویس (IPS).

خواهری است که در ریشه پنجم توسعه پایدار هدف (SDG) که هدف آن پایان دادن به همه اشکال تبعیض و خشونت و شیوه های مضر برای زنان است. Fuzia به دنبال رسیدن به هدف که در آن فن آوری را قادر می سازد به خصوص اطلاعات و ارتباطات استفاده شده است برای ترویج توانمندسازی زنان.

آنچه باعث می شود این جامعه متفاوت است و آن اعتقاد و در عین حال-به-تبدیل-زنان موفق. بنیانگذاران ترجمه این اعتقاد به آنها یک پلت فرم به نمایش گذاشتن استعدادهای خود را. عکاسان جوان, هنرمندان خلاق و نظر نویسندگان و وبلاگ نویسان و crafters ورود و جای خود را روشن و متمایز با این نسخهها کار در Fuzia سایت. این سایت توسط یک مجرا به قوی بحث در مسائل مهم مانند سیاه و سفید زندگی می کند با توجه به حرکت هنری در مراسم تجلیل از, برای مثال, یک پرستار در زمان Covid-19 رقابت برای مخاطبان توجه است.

Fuziaite این هفته جشن قانع کننده ترین مطالب این هفته. اخیرا که افتخار رفت و به 59 ساله, معلم و نویسنده که وبلاگ در مورد تجربیات زندگی در سایت. او مانند بسیاری از, می یابد این پلت فرم اجازه می دهد تا او را متمایز و هیجان انگیز صوتی به درخشش در یک جهان که در آن می تواند به طور معمول مبهم است.

Shraddha Verma, 31 می بیند Fuzia به عنوان یک فراگیر پلت فرم که در آن زنان می توانند در غیر قضاوت و فضای امن. اعتبار: Fuzia

Fuzia شده است تاسیسات برای بسیاری از طول COVID-19 pandemic حمایت از توانمندسازی و ابراز نگرانی خود را از خشونت مکانیسم های مقابله ای کار از خانه داس و اصلا و افسردگی و اضطراب را مدیریت کنید. وب سایت و رسانه های اجتماعی پلت فرم متمرکز بر بهداشت روانی و جسمی رفاه و آزادی بیان است.

Fuzia همچنین پرورش توانمندسازی زنان در قالب کار شکار در ارتباط متقاضیان با کانال های مناسب. آن را تنظیم دوره, مسابقات, نوشتن و هنر, مسابقات, تکنولوژی و کارگاه های آموزشی و تخصصی و زنده مذاکرات از رهبران زنان. آن را می دهد زنان از رنگ یک گام تا خود را حرفه ای آهنگ. یک داستان موفقیت, Humaira فردوس از بنگلادش گفت: IPS در مورد چگونگی چاپ و نشر کار خود را در Fuzia منجر به اشتغال خود را در درون سازمان.

"من باور دارم که بیشتر به شما ستایش و جشن زندگی بیشتر وجود دارد در زندگی به جشن می گیرند. Fuzia به من کمک کرد جشن زندگی را به کمال. من در اینجا کار به عنوان یک طراح گرافیک در حال حاضر, اما آن را احساس می کند مانند روز گذشته تنها زمانی که من حتی نمی تواند فکر می کنم از بودن در این پایه" فردوس می گوید.

سینها است که یک فعال سیاسی پس از سنین نوجوانی می گوید: او می تواند متوجه تبعیض جنسی و نابرابری که زنان رو در جوامع خود که در آن خود را آزاد خواهد شد و حتی فکر فرآیندهای اداره و محافظت می شوند. زنان و دختران جوان از بسیاری از کشورهای آسیای جنوبی در زمان احساس خفه و هیچ دامنه برای بیان صدای خود او می گوید:.

به عنوان کارآفرینان جوان هر دو سینها و Varma به دنبال یک راه حل است. آنها آمدند تا با یک مفهوم است که مهار دسترسی به اینترنت و رسانه های اجتماعی و گوشی های هوشمند و متصل به نقطه با تکنولوژی.

نظرسنجی ها نشان می دهد که 90 درصد از نوجوانان در سن 13-17 استفاده از رسانه های اجتماعی. حدود 75% گزارش داشتن حداقل یک فعال رسانه های اجتماعی, مشخصات و 51 درصد گزارش بازدید از سایت های رسانه های اجتماعی حداقل روزانه. دو سوم از نوجوانان خود دستگاه های تلفن همراه با قابلیت های اینترنت. امروزه برای بسیاری از کشورها حتی از مناطق دور به دست آوردن دسترسی به اینترنت و رسانه های اجتماعی در نظر گرفته شده است عمل استاندارد.

این زنان در حال حاضر یک پلت فرم آنلاین است که ذاتا فراگیر و استقبال. در Fuzia هر کسی می تواند پست خود نمایش, نظر, آثار خلاق و صدای با خیال راحت و ایمن. پلت فرم اجازه می دهد تا زنان خود را آزادانه بیان کنند به مخاطبان جهانی در یک قضاوت-منطقه آزاد. کاربران عمدتا از هند و بنگلادش و پاکستان و اندونزی و بسیاری از محتوای آن نشان دهنده زنان جنوب آسیایی تبار.

Fuzia حفظ حضور فعال بیش Facebook, Instagram, Twitter, سایت و بیشتر با زیر شاخه ها و صفحات. در ابتدا در سال اول آنها جمع آوری بیش از 1 میلیون و حامیان و پس از آن رشد ترافیک افزایش یافته تا به 35-45% در هر ماه.

وجود دارد هیچ براکت سن و یا موقعیت جغرافیایی موانع در Fuzia. هر کسی می تواند تبدیل به یک کاربر و صدای آنها شنیده می شود. در اینجا کاربران آمده از اشتغال به حرفه های مختلف, سن, براکت و پس زمینه. هر یک منجر درگیر و کمک می کند تا هر یک از دیگر به عنوان یک دوست و همکار کاربر. یک زنجیره ای عظیم از مهارت همکاران حرفه ای و صنعت و لرزاننده گنجانده شده در یک تعامل و پلت فرم واحد و یکپارچه. Fuzia سبب زنان روزانه مات طبقات اجتماعی و وضعیت آن را به یک پلت فرم که در آن هر کس است یک دوست و یک برادر در یک شبکه گسترده.

معتبر و قابل توجه راه Fuzia می ایستد در همبستگی با زنان است و کلید موفقیت آن است. آن را فراهم می کند تعادل کار و زندگی نوشتن یو پی اس دارای کارگاه های آموزشی برای آمادگی شغلی که در آن ارزش های احترام متقابل اخلاق کار و آگاهی از محیط زیست هستند تاکید کرد.

سیستم عامل های دیگر عبارتند از: روان درمانی, کارگاه های آموزشی, باشگاه کتاب و نسخه های جدید از کتاب و فیلم, بحث سیاسی کنونی و مسائل جهانی از جمله هنجارهای اجتماعی و خیلی بیشتر.

Fuzia نیز گسترش بال خود را برای کمک و نشاط مردم بدون در نظر گرفتن رنگ و جنس است. وب سایت پشتیبانی از جامعه تجاوز و فراهم می کند یک فضای امن برای آنها به صدای نگرانی های خود را و به دنبال کمک. این استقبال مردم با جنس های مختلف هویت از جمله نر, زن نما, جنس, خنثی, غیر دودویی agender, pangender, genderqueer, دو, روح, جنس سوم, و, همه, هیچ, و یا ترکیبی از این.

Varma می گوید Fuzia با هدف به چالش کشیدن این طرز فکر که نیروهای زنان به تیترهای نقش و اشاره "من آورده شده است تا در جامعه ای که من متوجه شدم تعداد زیادی از کلیشه باورها در مورد یک زن - چگونه یک زن باید باشد و یا آنچه که او باید انجام دهد. اجتماعی و فرهنگی محدودیت همیشه منجر به زنان مصرف چوکیی عقب در همه چیز و به طور کلی آنها را فاقد سزاوار فرصت. و من فکر می کنم که Fuzia می تواند کمک به توانمندسازی زنان برای به اشتراک گذاشتن داستان خود را و ایستاده با هم به آنها اعتماد به نفس در صدای خود را و مهارت و کمک های اقتصادی و اجتماعی و سیاسی آزادی و درک است."

می توان آن را انتظار می رود که این پلت فرم را جرقه تغییر در افراد جوان باورها به عنوان حیاتی به مردم را با هم بر روی یک پلت فرم مشترک که در آن آنها می تواند تحقق بخشیدن به پتانسیل واقعی خود را که در آن آنها می توانند شروع به باور به خود و جایی که آنها پذیرفته شده است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de