کایل ادوارد نورمن چهره جدید تجاوز جنسی مسئول

محتوای مقاله37 ساله ساسکاتون مرد در حال حاضر در بازداشت یک تجاوز جنسی اتهام مواجه است هزینه های اضافی که قدمت

توسط AKHSHIJNEWS در 9 مرداد 1399

محتوای مقاله

37 ساله ساسکاتون مرد در حال حاضر در بازداشت یک تجاوز جنسی اتهام مواجه است هزینه های اضافی که قدمت آن به سال گذشته است.

کایل ادوارد نورمن که به نظر می رسد تاریخ 24 ژوئیه در ساسکاتون استانی courton یک تعداد هر یک از تجاوز جنسی و نقض شرایط حال حاضر رو به دیگری اتهام تجاوز جنسی به اتهام نقض تعهد ساسکاتون پلیس گفت: در انتشار اخبار.

به گفته پلیس در روز پنج شنبه آخرین اتهامات در ارتباط با حادثه ادعا کرده اند و هفت. 18 سال 2019. پلیس در انتشار اخبار گفت: یک مرد در حال حاضر 20 گزارش "که او را ملاقات متهم از طریق شبکه های اجتماعی برنامه و پس از بازدید از محل اقامت خود را در 200 بلوک Stensrud جاده" که در آن حمله ادعا شده است رخ داده است.

زودتر اتهامات بنیادی از تحقیقات آغاز شده است که بعد از پلیس خواسته شد برای انجام یک چک رفاه در 18 سال, پیر مرد اعتقاد بر این بود در یک خانه در 200 بلوک Stensrud جاده در Willowgrove منطقه در Oct. 17, 2019.پلیس گفت که آنها بر این باورند که مردان ملاقات بیش از یک برنامه رسانه های اجتماعی.

در ماه مه تاج وارد ماندن از رسیدگی برابر نورمن اتهام تشدید تجاوز جنسی و اجباری حبس پس از توافق برای امضای صلح پیوند. کسانی که اتهامات متصل به یک حادثه در Oct. 5, 2019.

با توجه به ساسکاتون پلیس در روز پنج شنبه اعضای انجمن crime unit "این باور وجود دارد ممکن است اضافی قربانیان در جامعه و تشویق آنها به جلو آمده و گزارش."

بیشتر در مورد این موضوعtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن