در اینجا چیزی است که انتظار می رود از این شهرستان در ماه های آینده

محتوای مقالهشهرستان شورای تصمیم به تصویب یک بسته از اقدامات مالی و خدمات با هدف کاهش بخشی از جبران هزینه coron

توسط AKHSHIJNEWS در 10 اردیبهشت 1399

محتوای مقاله

شهرستان شورای تصمیم به تصویب یک بسته از اقدامات مالی و خدمات با هدف کاهش بخشی از جبران هزینه coronavirus همه گیر را تحت تاثیر قرار نه تنها شهرستان کارکنان بلکه همه زندگی در ساسکاتون.

در حالی که در هسته خدمات مانند تصفیه آب و برق همچنان به صورت عادی دیگران تغییر خواهد کرد. در اینجا چیزی است که ساکنان می توانید انتظار برای دیدن در ماه های آینده.

خیابان جارو

به تصویب شورای "در نزدیکی معمولی" سطح خدمات که مستلزم عادی تمیز کردن مشغول راه های شریانی اما بعد-از-نرمال پایان دادن به مسکونی خیابان جارو. که در حال حاضر انتظار برای نتیجه گیری در اواخر ماه ژوئیه به جای اواخر ماه ژوئن با "برخی ممکن است بهره وری اثرات" با توجه به همه گیر مربوط به اقدامات احتیاطی.

بیشتر تغییر قابل توجهی شامل شهر چگونه پیشنهاد برای مقابله با خودروهای پارک شده در خیابان ها برنامه ریزی شده برای تمیز کردن. به طور معمول کسانی که وسایل نقلیه هستند و یکی باشه. تحت اقدامات جدید و وسایل نقلیه منتقل شده را در خیابان در زمان خواهد بود نه یکی. آنها را به سادگی به "مهاجرت" در نزدیکی محل.

تعمیر و نگهداری جاده

شهر انتظار دارد به صرفه جویی در حدود $250,000 با استخدام 16 فصلی کارکنان برای کمک به تعمیر و نگهداری جاده ها در حالی که حفظ "در نزدیکی معمولی" سطح خدمات. که اجازه خواهد داد که کارکنان شهرستان ادامه با اورژانس و روال حفره های تعمیر باقی مانده حذف پشت خط بازسازی و پیاده رو تعمیر به عنوان آنها را در یک حالت عادی سال است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن