دادگاه عالی ارائه می دهد وضوح در اطراف کردند در طول دولت

ویلی بارتون / Shutterstock.com دادگاه عالی داوری ارائه شده به وضوح اطراف چگونه مدیران باید درخواست Coronavirus

توسط AKHSHIJNEWS در 26 فروردین 1399

ویلی بارتون / Shutterstock.com

دادگاه عالی داوری ارائه شده به وضوح اطراف چگونه مدیران باید درخواست Coronavirus کار احتباس طرح برای کارکنان که کارفرما را آغاز کرده است عجز از پرداخت دیون رسیدگی است.

مدیران برای رستوران ایتالیایی زنجیره ای Carluccio که رفت به دولت در 30 مارس به دنبال روشن شدن اطراف چگونه این طرح را می توان در حالی که حفظ انطباق با قانون عجز از پرداخت دیون.

در اوایل این ماه تایید شد توسط دولت است که شرکت در دولت بودند واجد شرایط زیر طرح اگر وجود دارد مناسب احتمال rehiring کارگران – به عنوان مثال اگر آن را به فروش می رسد به طرف دیگر برای ادامه تجارت – اما Carluccio تا به حال زمان کمی برای تغییر کارکنان قرارداد تحت عجز از پرداخت دیون اقدامات به منظور انجام این کار.

در 30 آوریل Carluccio کارکنان دریافت نامه ای از مدیران ارائه به ادامه به استخدام آنها در متنوع از نظر به طوری که آنها می تواند با استفاده از CJRS و ادعای بازگشت 80 درصد از دستمزد خود را از دولت است.

این نامه گفت: شرکت ندارد پول برای پرداخت دستمزد خود را در حال حاضر اما گفت که به زودی به عنوان بودجه دریافت شده توسط دولت آن خواهد بود قادر به پرداخت آنها کردند.

از 1,788 کارکنان که موفق به دریافت نامه 1,707 راضی به قرارداد خود را در حال تغییر و چهار آن را رد کرد و گفت: آنها آرزو برکنار می شود; و 77 پاسخ نمی دهند.

در مورد قبل از دادگاه عالی این Carluccio مدیران – زمین – مشورتی به دنبال روشن شدن در مورد که کارکنان آنها می تواند تحت CJRS برای.

آنها نگران بودند که آنها را به 77 افرادی که تا به حال پاسخ نداده ظرف 14 روز نامه کار برکنار شده است. تحت عجز از پرداخت دیون قوانین مدیران به طور معمول به اخراج کارگران ظرف 14 روز از وقت خود را به منظور اجتناب از مسئولیت خود را برای اشتغال و دستمزد.

اما در شرایطی که دولت و ارشاد در موضوع دادگاه عالی حکومت آن را در منافع شرکت و کارکنان آن اجازه می دهد تا مدیران برای گسترش این 14 روز دوره اجازه می دهد تا کارکنان که تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است, توافق به تغییر قرارداد خود را به رضایت به تغییرات به طوری که آنها می تواند furloughed.

آقای عدالت اسنودن گفت که کارکنان است که شی به تغییر در شرایط یا نه پاسخ به نامه برخورد خواهد شد به عنوان "نا امن وام" از کسب و کار که بدان معنی است که آنها خواهد بود در میان گذشته پرداخت می شود در طول یک عجز از پرداخت دیون روند.

او گفت: "این طرح هدایت صریح و روشن است که میزان این کمک مالی است که پرداخت می شود به کارفرما حساب بانکی است و برای محاسبه به عنوان درآمد توسط کارفرما. به این ترتیب هر گونه اعطای پول پرداخت می شود را تشکیل می دهند و دارایی های این شرکت در دولت.

"تحت قانون عجز از پرداخت دیون مدیران نیست به دور از دارایی های این شرکت در دولت به عنوان آنها را مشاهده کنید مناسب است اما باید در انجام این کار مطابق با قانون عجز از پرداخت دیون و به ویژه با ساخت و پرداخت را به ترتیب اولویت های مقرر در این قانون."

متحد اتحادیه که درگیر در مورد خواسته است Carluccio کارکنان برای پاسخ به نامه های خود را و یا تماس با مدیران اگر آنها دریافت نکرده اند بنابراین مدیران می توانند ادعای برخی از درآمد را برای آنها.

متحد دستیار دبیر کل سیاسی و امور حقوقی, Howard بکت گفت: "کار جدید حفظ و نگهداری طرح قرار بود با هم در زمان ثبت و تعامل آن با دیگر مناطق از قانون در این مورد قانون عجز از پرداخت دیون مورد نیاز به نگاه در توسط دادگاه عالی.

"این تصمیم مهم را تضمین می کند که هیچ کس در پشت سمت چپ در بخش مهمان نوازی وضعیتی وخیم از اثرات shutdown."

یک سخنگوی متحد نشان داد که شرکت های دیگر که به تازگی وارد اداره از جمله Debenhams نیز ممکن است بهره مندی از این قضاوت. Debenhams شده است با نزدیک شدن برای نظر.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im