HMRC داده و کارت قرمز را به عنوان داور قضاوت می دهد مکث برای فکر در IR35

عکس: PA تصاویر درخواست قضاوت با عمده انشعابات برای خود اشتغالی کارگران و IR35 شده در بالا دادگاه رفته است در ب

توسط AKHSHIJNEWS در 18 اردیبهشت 1399

عکس: PA تصاویر

درخواست قضاوت با عمده انشعابات برای خود اشتغالی کارگران و IR35 شده در بالا دادگاه رفته است در برابر HMRC.

در حکم HMRC دیروز (6 مارس) شکست خورده در آن درخواست تجدید نظر در برابر یک ردیف اول دادگاه در سال 2018 که در بر داشت که داوران فوتبال مشغول بازی حرفه ای مطابقت با مقامات محدود (PGMOL) بودند به کار گرفته شده توسط سازمان.

در مورد اصلی PGMOL استدلال کرده بود که اکثر داوران باید در نظر گرفته شود خود اشتغالی و حق را به پرداخت یک نرخ پایین تر از بیمه ملی.

HMRC اما اظهار داشت که داوران باید در نظر گرفته شود PGMOL کارکنان و به دنبال £584,000 در بازگشت مالیات برای دوره بین سال های 2014 و 2016.

در یک مجتمع قضاوت و عدالت Zacaroli و قاضی توماس اسکات یافت که "دوره قرارداد به پایان می رسد با ارسال داور مسابقه گزارش در مدت کوتاهی پس از سوت پایان". آنها وزن تا اینکه توانایی "به مرحله برای تنظیم داور عملکرد خود تعهد هسته ای [officiating در مطابقت] و یا اعمال هر گونه تحریم و تا بعد از قرارداد به پایان رسیده است به این معنی که وجود دارد کافی نیست کنترل".

آنها اضافه شده بود که "کافی متقابل از تعهد" و این که ردیف اول دادگاه شده بود درست زمانی که نتیجه رسید که داوران "مشغول شد تحت قرارداد برای خدمات و شد کارکنان".

این مورد شامل حدود 60 داوران که officiate در لیگ حرفه ای مسابقات زیر لیگ برتر سطح.

دیو چاپلین, مدیر عامل شرکت مشاوره IR35 سپر و ContractorCalculator گفت: پرسنل امروز: "این یک کلید مالیاتی مورد برای همه کارگران خود اشتغال و بسیار مناسب برای کسانی که در حال حاضر تحت حمله از HMRC تحت IR35 اصلاحات.

"HMRC تفسیر و راهنمایی در روابط متقابل تعهد همواره پاره کردن مفسران مانند خودم و در حال حاضر قضات در بالای لایه دادگاه را صریحا رد آن استدلال.

"HMRC خواهد شد و در حال حاضر نیاز به به روز رسانی آن بررسي وضعيت اشتغال برای مالیات (CEST) ابزاری است که فراهم می کند هدایت در وضعیت مسائل زیرا در شکل کنونی آن نیست تراز با قانون و خواهد بود سهوا به کاربران نتایج نادرست که مغایر با این اتصال حاکم است.

"در این منجر به در حال حاضر یک سال تاخیر خاموش-حقوق و دستمزد اصلاحات که با توجه به در مارس سال 2021 ما شاهد بسیاری از شرکت های زیر HMRCs منتشر مشاوره و نادرست طبقه بندی پیمانکاران به عنوان" کار برای مقاصد مالیاتی " که در آن وجود دارد کافی متقابل از تعهد به توجیه که تعیین. آن ارزیابی خواهد شد و در حال حاضر نیاز به بازبینی شود."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن