'وحشتناک و پیچیده' انعطاف پذیر کردند راهنمایی پرده برداری

مردم در لیدز H&M به عنوان غیر ضروری مغازه در انگلستان باز کردن درهای خود را برای اولین بار از مستند آغاز ش

توسط AKHSHIJNEWS در 26 خرداد 1399

مردم در لیدز H&M به عنوان غیر ضروری مغازه در انگلستان باز کردن درهای خود را برای اولین بار از مستند آغاز شد. عکس: دنی Lawson/PA سیم/PA تصاویر

انعطاف پذیر کردند هدایت منتشر شده توسط HM درآمد و آداب و رسوم در شب جمعه نشان می دهد که از 1 جولای کارکنان دیگر نمی خواهد باید furloughed برای یک دوره حداقل سه هفته.

هدایت – به عنوان "پیچیده" و "وحشتناک" با کارشناسان حقوقی – جزئیات صدراعظم رویکرد به Coronavirus کار احتباس طرح را سیم پیچ را با بخش جدید-زمان furloughing قوانین. این تغییرات بسیار موجود هدايت و می افزاید: اسناد جدید.

از 1 ژوئیه کردند طرح دارای انعطاف پذیری بیشتر اجازه می دهد CJRS ادعا می کند بر اساس بهمان نسبت. کارکنان کار می کنند برخی از این هفته و furloughed باقی مانده در نسبت به توافق با کارفرمای خود.

برای واجد شرایط برای کردند از تیر, نیاز به کارمند شده اند furloughed برای حداقل سه هفته متوالی بین 1 ژانویه و 30 ژوئن. کارفرمایان نیز با یک کلاه بر روی تعدادی از CJRS ادعا می کند آنها می توانند بعد از 1 جولای محدود حداکثر تعداد از ادعاهای ساخته شده در هر نمونه واحد بین آوریل و ژوئن.

برای مثال اگر یک کارفرما قبلا ارسال شده در سه ادعا می کند بین مارس و ژوئن است که در آن تعداد کل کارکنان furloughed شد و 30 و 20 و 50 نفر بود و سپس حداکثر تعداد یک کارفرما می کردند در یک ادعای خواهد شد 50.

تنها معافیت برای کارمندان و بازگشت از مرخصی والدین برای آنها معیارهای واجد شرایط بودن و ادعای کلاه اعمال نمی شود.

کارفرمایان نیز باید آگاه باشند که حداقل ادعا دوره مجاز است در حال حاضر هفت روز و حداکثر تعداد CJRS ادعا می کند در هر ماه چهار است.

کیت پالمر مدیر دانشیار مشاوره در شبه جزیره گفت: "کارفرمایان خوش آمدید هدایت قابل انعطاف کردند که منتشر شد در اواخر شب جمعه 12 خرداد هر چند احتمالا نه قالب آن ارائه شده است. اصلاحات به چند سند مختلف و بیشتر به تازگی ایجاد شده و آنهایی که ساخته شده آن را دشوار برای پیگیری آنچه که در واقع در حال تغییر است و چگونه"است.

دانیل بارنت, وکیل مدافع در قانون استخدام در بیرونی معبد اتاق گفت: "راه اطلاعات منتشر شده بود که با ایجاد تغییرات به ترین موجود هدایت و با صدور سه قطعه از راهنمایی. آن را به سادگی وحشتناک است."

از ماه جولای HMRC ادامه خواهد داد به پوشش 80 درصد از furloughed کارکنان دستمزد به یک کلاه £2,500 – از ماه اوت دولت پرداخت خواهد شد همان است که قبل از, اما کارفرمایان باید پوشش ملی بیمه و بازنشستگی سهم.

در ماه سپتامبر دولت سهم دستمزد می افتد به 70% با یک کلاه £2,187.50 در حالی که کارفرمایان باید همچنان به پرداخت NICs و سهم حقوق بازنشستگی و همچنین 10 درصد از حقوق و دستمزد به £2,500 کلاه. سپس در ماه اکتبر این آبشار به 60 درصد از حقوق و دستمزد با کارفرما افزایش پرداخت آن به 20 درصد در کنار NICs و پرداخت حقوق بازنشستگی،. این CJRS بسته در 31 اکتبر.

HMRC ارشاد می آید به عنوان بسیاری از کسب و کارهای غیر ضروری بخش خرده فروشی در انگلیس بازگشایی درهای خود را امروز. اجتماعی فاصله مورد نیاز – شبیه به کسانی که مورد استفاده در سوپر مارکت ها – به این معنی است که بسیاری از فروشگاه ها خواهد بود عامل با کاهش headcounts بنابراین بخشی-زمان furloughing می تواند کمک به چرخش کارکنان و دفع زوائد آن.

جان لوئیس افتتاح دو فروشگاه امروز با 11 نفر دیگر به دنبال اواخر این هفته. اندرو مورفی, مدیر اجرایی, عملیات گفت: "ما انتظار داریم این وضعیت به گذشته به خوبی به پاییز و شاید در زمستان, بنابراین ما نیاز به فکر کردن به آینده برای چگونه همه چیز کار خواهد کرد زمانی که آب و هوا را آنقدر بزرگ نیست".

HR شریک کسب و کار فرصت در پرسنل امروز


مرور بیشتر HR شریک کسب و کار شغلtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن