کارکنان بیمارستان برای دریافت هفتگی coronavirus آزمون

جو Giddens/PA سیم/PA تصاویر

کادر پزشکی در بیمارستان در حال آزمایش Covid-19 هفتگی و حتی اگر آنها بدون علامت در یک پیشنهاد به قطع انتقال بین کارکنان بهداشتی درمانی.

وزیر بهداشت مت Hancock پارلمان گفت که دولت تا به حال سرنشین تست از کارکنان بیمارستان بودند که برگزاری نمایشگاه علائم این ویروس در 16 NHS تراست و این طرح بود که تا کنون موفق بوده است.

این انتظار به رول از آزمون در این هفته به تمام بیمه خدمات درمانی بیمارستان ها به عنوان بخشی از یک فرمت به آزمون-و-ردیابی برنامه در حال حاضر در حال trialled در جزیره موجود زنده. هنکاک گفت: مراقبت از کارگران نیز در نظر دارد به صورت هفتگی تست.

پژوهشگران در امپریال کالج برآورد کرده اند که در هفته غربالگری بهداشت و درمان کارگران و دیگر در گروه های در معرض خطر که آیا نشان دادن علائم ویروس و یا نه می تواند به کاهش انتقال بین کارکنان بهداشتی درمانی به میزان یک سوم در بالا از کاهش دست خود انزوا.

نویسنده مطالعه پروفسور نیکلاس Grassly گفت: “شده است وجود دارد و قابل توجهی فشار بر دولت بریتانیا و دیگران برای ‘تست’ در پاسخ به Covid-19 بیماری همه گیر. ما که تست مفید ترین زمانی که هدف در گروههای در معرض خطر مانند بهداشت و درمان و مراقبت از خانه, کارکنان, که در آن غربالگری به طور منظم علاوه بر تست علامتی افراد ممکن است به جلوگیری از اضافی 25-33% از سهم خود را برای انتقال در بیمارستان و جامعه است.

“تست نیز برای نظارت بر این بیماری همه گیر و اثربخشی مستند اما نقش آن در پیشگیری از انتقال ویروس در جامعه است به احتمال زیاد محدود است.”

کار MP Rosena Allin-خان که یک A&E, دکتر, فشرده هنکاک در آهسته معرفی گسترده تست سلامت و بهداشت کارگران است.

او گفت: “خط مقدم کارگران مانند من تا به حال به تماشای خانواده ها به قطعات شکسته را به ما ارائه بدترین خبر برای آنها که آنهایی که آنها را دوست دارم بیشتر در این جهان فوت کرده اند.

“استراتژی تست شده و غیر موجود. جامعه تست شد اوراق توده تست شد و آهسته به رول کردن و تست آمار و ارقام در حال حاضر دستکاری کرد.”

هنکاک انکار کرد که تست آمار و ارقام شده بود دستکاری شده است. دولت یک بار دیگر موفق به آمار هدف خود را از انجام 100,000 آزمون در روز سه شنبه.

به عنوان تعدادی از Covid-19 مربوط به مرگ و میر در انگلستان به بالاترین در اروپا, دولت مشاور ارشد علمی آقا پاتریک blue palace hotel گفت: این امر شده اند “مفید” برای تست ظرفیت افزایش یافته است قبل از آن.

او دیروز گفت: “من فکر می کنم که احتمالا ما در مراحل اولیه و به من گفت: قبل از این من فکر می کنم اگر ما موفق به رمپ تست ظرفیت سریعتر آن شده اند مفید است.”

اما blue palace hotel گفت: آن را “کاملا اشتباه” فکر می کنم از تست به عنوان پاسخ به جلوگیری از گسترش ویروس.

“این فقط بخشی از سیستم است که شما نیاز به گرفتن حق است. کل سیستم نیاز به درستی کار” او گفت:.

HR فرصت ها در بهداشت و درمان در پرسنل امروز

مرور بیشتر HR فرصت ها در بهداشت و درمان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im