بخش مهمان نوازی واکنش نشان می دهد به جدید 'tronc' سیستم راهنمایی کردند

عکس: شاتر یک عنصر کلیدی بسیاری از مهمان نوازی کارگران درآمد نمی توان موجود در کردند محاسبات دولت امروز اعلام ک

توسط AKHSHIJNEWS در 5 اردیبهشت 1399

عکس: شاتر

یک عنصر کلیدی بسیاری از مهمان نوازی کارگران درآمد نمی توان موجود در کردند محاسبات دولت امروز اعلام کرد, ترک بسیاری از کارمندان از جیب.

کارفرمایان مضطرب شده به یاد بگیرند که آیا مشترک وجوه مشترک راهنمایی و هزینه خدمات شناخته شده به عنوان "tronc" را شامل می شود در کردند دستمزد محاسبات همیشه از این کار حفظ و نگهداری طرح راه اندازی شد در اواخر ماه مارس است.

اما امروز (سهشنبه 24 مارس) به روز شده HMRC ارشاد اعلام کرد که کارفرمایان نمی تواند شامل پرداخت های ساخته شده در اختیار کارفرما یا مشتری در هنگام محاسبه حقوق و دستمزد. این شامل هر گونه راهنمایی از جمله کسانی که از طریق tronc اختیاری پاداش و اختیاری پرداخت کمیسیون و همچنین پرداخت های غیر نقدی و غیر پولی از جمله یک شرکت ماشین و حقوق و دستمزد قربانی طرح از جمله سهم حقوق بازنشستگی.

با توجه به جولیان Cox, سر, استخدام در شرکت حقوقی پل لندن, اتاق کار, برخی از گروه های به نمایندگی از کارگران در این صنعت تا به حال درخواست برای این پرداخت را شامل می شود آن را به عنوان اغلب به نمایندگی توجهی از این بسته پرداخت – گاهی اوقات در حدود 40% و در ارشد مدیریت سطح آن اغلب می تواند افزایش به بیش از 50 درصد است.

دولت قبلا اعلام کرده است که نکات شامل باید در کردند محاسبات اما tronc مشخص نشده بود تا امروز هدایت است که آن را نمی توان شامل فراهم می کند بسیار مورد نیاز روشن شدن.

UKHospitality اجرایی کیت Nicholls توصیف اصلی تصمیم گیری به عنوان ناامید کننده است و از دولت خواست به تجدید نظر و حدود 23,000 نفر با امضای یک طومار خواستار دولت شامل tronc کردند در حقوق و دستمزد.

جاناتان داونی, co-founder of London, اتحادیه اروپا, که در خیابان جشن بازارهای گفت در توییتر آخرین اخبار "فاجعه آمیز برای افراد مشغول به کار در مهمان نوازی بسیاری از آنها کسب نیمی از حقوق خود را از طریق tronc. این نمی تواند آنچه را که جرس در نظر گرفته شده برای حذف و دولت ساخته شده است که در اینجا یک اشتباه است."

بسیاری دیگر در بخش نوشتن در توییتر گفت: tronc سیستم به خوبی تاسیس شده است و کارکنان پرداخت مالیات خود به tronc درآمد. یک کاربر توییتر, لین Aluvihare گفت: او می دانست که از یک مدیر یک رستوران موفق است که تنها با دریافت 36% از خود واقعی حقوق و دستمزد با توجه به tronc پرداخت نمی شود گنجانده شده در این طرح است.

کاکس گفت که تازه روشن بود و راه را برای HMRC برای اطمینان از نقاط ضعف بودند ریشه کن و برای محدود کردن اتاق برای تقلب در این سیستم برای از بین بردن شرکت های خطر از بررسی توسط HMRC و یا نیاز به بازپرداخت این عنصر در تاریخ بعد.

اما کاکس اذعان اخبار خواهد آمد به عنوان یک "ضربه بزرگ" به بیش از 800,000 کارکنان مشغول به کار در این بخش است.

او افزود که اگر چه به وضوح هدایت آورده خواهد بود تا حد زیادی مورد استقبال کسب و کار در بخش مهمان نوازی بسیاری از کارفرمایان هنوز هم تا به حال بدون جواب پرسش که چگونه کردند باید به کار گرفته شود. کاکس گفت: "به عنوان تعطیلات پرداخت و در ادامه به افزوده شدن زیر کار زمان قوانین در طی کردند این است که یک بار اضافی برای کارفرمایان و آنها نیاز به نیاز کارکنان را در طول تعطیلات کردند به تلاش برای جبران این هزینه اضافی."

بخش مهمان نوازی نیز قابل توجه نیروی انسانی در سطح نگرانی برای پس از مستند و افزود کاکس "برخی از کارکنان که ممکن است اختصاص داده شده برای اجازه دادن به رفتن می تواند به دستیابی به دو سال یا بیشتر خدمات است که آنها را به حق نه تنها قانونی پرداخت افزونگی بلکه اخراج ناعادلانه حقوق."

UKHospitality را Nicholls, در ضمن, استقبال کرده, اخبار که دولت ویلز کنار هم قرار دادن یک برنامه در مورد چگونگی کسب و کار ممکن است شروع به باز کردن.

او گفت: "تمرکز این طرح باید چگونه ما می توانید با خیال راحت باز و viably و نه وقتی. ما نمی خواهید به عجله روند تنها برای پیدا کردن که کسب و کار نمی تواند کار و مشتریان و اعضای تیم در معرض خطر هستند.

"نیز وجود دارد نیاز به یک رویکرد واحد و یکپارچه به این کار را در سراسر انگلستان است. کشورهای مختلف در حال حرکت در سرعت های مختلف به طور بالقوه اندازه گیری در برابر معیارهای مختلف می فرستد یک اشتباه پیام به شرکت ها و مشتریان است.

"کسب و کار نیز نیاز به حمایت مستمر پس از بازگشایی آغاز."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن