چگونه هوشمند سرمایه گذاری در فن آوری می تواند گوشت گاو تا آفریقا اقتصاد

آفریقا, مواد غذایی و کشاورزی, سرفصل مواد غذایی و کشاورزی بسیاری از ابزارهای مورد نیاز برای ضربه به پتانسیل آ

توسط AKHSHIJNEWS در 3 مرداد 1399
آفریقا, مواد غذایی و کشاورزی, سرفصل

مواد غذایی و کشاورزی

Scaling up innovation at critical points will unlock new opportunities and help ensure animal agriculture keeps pace with a rising demand from a growing population

بسیاری از ابزارهای مورد نیاز برای ضربه به پتانسیل آفریقا دام بخش در حال حاضر وجود دارد. اما با منابع محدود آنها باید مستقر هوشمندانه برای بهبود کل زنجیره ارزش. اعتبار: میریام Gathigah/IPS

KAMPALA, Jul 24 2020 (IPS) - وجود دارد هیچ کمبود نوآوری های فن آوری طراحی شده برای افزایش حیوانات کشاورزی در آفریقا است. این طیف وسیعی از سیستم های ردیابی GPS که شناسایی و ردیابی چوپان' گله به دام واکسن اس ام اس خدمات است که کشاورزان هشدار به شیوع بیماری.

اما برای باز کردن پتانسیل های اقتصادی این بخش به عنوان تقاضا برای گوشت و شیر متورم سه برابر نسبت به سال 2050 کشورها باید سرمایه گذاری در مناطق بحرانی است که به بهبود کیفیت در سراسر زنجیره ارزش. که افزایش بهره وری و کیفیت از پرورش حیوانات در طول فرآیند تولید به محصول نهایی. این شامل ایمن سازی حمل و فروش.

من بومی اوگاندا ارائه می دهد برخی از مفید درس از آن استفاده از smart سرمایه گذاری در فن آوری و کشاورز سازمان است. این را ساخته اند آن را تنها کشور های شرق آفریقا است که خود به اندازه کافی در شیر است.

با گوشت و شیر بودن کالاهای فاسد شدنی و نوآوری در زنجیره سرد و پایدار منابع انرژی کمک خواهد کرد به تقویت این بخش است. برای مثال در شرق آفریقا ابتکار که متمرکز شیر تست کیفیت و ذخیره سازی در چیلرهای قبل از فروش افزایش بازده شش برابر عرض پنج سال
در سال های اخیر برخی از بخش خصوصی بازیکنان در اوگاندا سرمایه گذاری کرده اند در تست سیستم های تشخیص آفلاتوکسین در خوراک دام. هدف این است که برای جلوگیری از شیر و گوشت آلودگی. دیگران را توسعه داده اند تبرید واحد است که در حال طراحی با بیوگاز از کود. هر دو در میان نوآوری است که بهبود کیفیت محصول نهایی.

به عنوان برجسته توسط یک گزارش جدید از مالابو مونپلیه پنل که من نشستن همان را می توان در جاهای دیگر. آن را همچنین می توانید از مزایای دیگر دام کالا به آفریقا حاکمیت مواد غذایی در سراسر حیوانی و منابع غذایی و دسترسی بیشتر به بازارهای بین المللی است.

این گزارش باعث می شود 11 توصیه هایی برای آفریقا دام بخش. این محدوده از نوآوری های تکنولوژیک و سیاست های حمایتی برای پرداختن به تجارت موانع و چالش های خاص برای هر کالا.

اولویت مناطق

کشورهای آفریقایی باید استراتژیک در اولویت بندی زیرساخت است که بیشترین تفاوت به کیفیت و بهره وری. اولویت اول این است که برای افزایش آگاهی مصرف کنندگان در سراسر ایمنی مواد غذایی, تغذیه و پایداری به kickstart تقاضا برای محصولات با کیفیت بهتر.

تا حدودی به عنوان یک پاسخ به اروپایی انتظارات مصرف کننده در سراسر کیفیت و ایمنی برای مثال مراکش طراحی و توسعه یک سیستم جدید برای حیوانات شناسایی و ردیابی در سال 2015.

دام را می توان شناسایی الکترونیکی با استفاده از برچسب ها که در برقراری ارتباط با پایگاه داده ملی از طریق شبکه های تلفن همراه. این امر موجب افزایش شفافیت و قابلیت ردیابی. آن را نیز ترویج درهم محصولات حیوانی در بازارهای بین المللی مانند اتحادیه اروپا است.

اولویت دوم است و سپس به طور مستقیم تکنولوژی نسبت به فرصت هایی را برای باز کردن دسترسی به بازار.

برای باز کردن تجارت به معنی سرمایه گذاری در بهبود سلامت حیوانات پردازش عملیات ذخیره سازی و توزیع. نشست منطقه ای و بین المللی استانداردهای برای ایمنی مواد غذایی و کیفیت حیاتی هدف است. آفریقا در حال حاضر کمک 2.8 درصد از بازار گوشت جهانی که ترجمه را به 14 میلیون تن است. این قاره تولید بیش از 10 ٪ از جهان است.

وجود دارد تعدادی از موانع برای افزایش این تولید و به دست آوردن سهم بازار بیشتر. آنها عبارتند از محدود بودن کیفیت خوراک دام و دسترسی به مقرون به صرفه انرژی مورد نیاز در تولید و پردازش دام و محدود زیرساخت ها به خصوص در آخرین مایل.

با گوشت و شیر بودن کالاهای فاسد شدنی و نوآوری در زنجیره سرد و پایدار منابع انرژی کمک خواهد کرد به تقویت این بخش است.

برای مثال در شرق آفریقا ابتکار که متمرکز شیر تست کیفیت و ذخیره سازی در چیلرهای قبل از فروش افزایش بازده شش برابر عرض پنج سال.

حجم شیر عرضه شده به 30 کیلومتری حوضه آبریز افزایش به سه میلیون لیتر در ماه است. این افزایش درآمد در هر خرده پا خانوار با بیش از 160% در اوگاندا 120% در کنیا و تقریبا 65% در رواندا.

موفقیت چنین پروژه هایی در نوبه خود موجب تقاضا برای ادامه نوآوری مانند خورشیدی سرد زنجیر و یا مداخلات است که از دیگر منابع مانند آب و مراتع است.

در نهایت کشورها نیز نیاز به اولویت بندی سیاست های که پشتیبانی از فن آوری های جدید در سراسر دام بخش.

برای تبدیل شیر به آن تولید بخش اوگاندا خصوصیسازی کنند دولت متعلق به شرکت فرآوری لبنی شرکت و همچنین ایجاد لبنی توسعه قدرت.

صنایع لبنی قانون از سال 1998 تقویت قدرت به اجرا درآوردن شیر, استانداردهای بهداشت و کنترل کیفیت. به عنوان یک نتیجه از معامله گران شد با مجوز برای دیدار با سلامت عمومی و کیفیت شیر استاندارد. این تشویق نوسازی این بخش از طریق گسترش pasteurisation گیاهان پردازش و زیرساخت ها و همچنین پردازش از محصولات با ارزش.

قطعا دستاوردهای trickled پایین به کشاورزان در مزرعه بهتر قیمت دروازه.

نتيجه گيری

به عنوان مالابو مونپلیه پنل نقاط بسیاری از ابزارهای مورد نیاز برای ضربه به پتانسیل آفریقا دام بخش در حال حاضر وجود دارد. اما با منابع محدود آنها باید مستقر هوشمندانه برای بهبود کل زنجیره ارزش.

پوسته پوسته شدن نوآوری در نقاط بحرانی خواهد باز کردن فرصت های جدید و کمک به اطمینان از حیوانات, کشاورزی, نگه می دارد همگام با افزایش تقاضا از یک جمعیت در حال رشد.The Conversation

نجیب Banadda استاد و رئیس گروه علوم کشاورزی و زیستی, سیستم, مهندسی, Makerere University

این مقاله چاپ از مکالمه تحت Creative Commons. خواندن این مقاله.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب