مدیر منابع انسانی از سال فیونا مقابله: مقابله با کروناویروس از طریق فرهنگ تغییر

فیونا معامله را جمع آوری او مدیر منابع انسانی از سال جایزه در سال 2019.

سه سال و فرهنگی تحول برنامه در شبکه خانه های ساخته شده مسکن انجمن انعطاف پذیر و قادر به مقابله با چالش های Covid-19. پرسنل امروز صحبت 2019 مدیر منابع انسانی از سال فیونا معامله در مورد چگونه به دست آمده بود.

پرسنل امروز جوایز 2020

مطالب برای پرسنل امروز جوایز 2020 که شامل مدیر منابع انسانی از سال رده در حال حاضر باز است. جوایز را در Grosvenor House Hotel در پارک لین در ماه نوامبر سال 2020 است.

فیونا مقابله مدیر اجرایی مردم و تکنولوژی در انجمن مسکن, شبکه, خانه, نوشته است, وبلاگ هر روز کاری پس از 26 فوریه.

گاهی اوقات آن را تا به شده است فقط چند خط به بیماری به اشتراک گذاری داده ها در طول بیماری همه گیر کوروناویروس دیگران شده اند و دیگر ارتباطات در مورد اقدامات این سازمان برای حمایت از کارکنان و یا اذعان به شرایط دشوار مواجه خط مقدم کارکنان شاغل در مراقبت از طرح های که در آن سالمندان ساکن اند و از ویروس.

معامله شد که رای دادند مدیر منابع انسانی از سال 2019 پرسنل امروز جوایز احساس می کند که شبکه خانه شده است به خوبی قرار داده شده برای مقابله با چالش های مطرح شده توسط Covid-19 و پس از آن مستند. “ما ارسال منظم نظرسنجی بپرسید که چگونه مردم در حال مقابله – که آیا آنها می توانید مدیریت در خانه, چگونه خود را برای تعادل کار و زندگی است که آیا آنها احساس اضطراب. ما در تماس روزانه با کارکنان مرجع تخصصی و بازخورد است که ما در حال دست زدن به این خوبی,” او می گوید.

آوردن هماهنگی

اما زمانی که او پیوست های این سازمان در سال 2015 در ابتدا به عنوان مشاور فرهنگ نیاز به توجه. یک شکست خورده ادغام حال تبدیل شدن به یک حواس پرتی برای کارکنان و رضایت مشتری در حال سقوط بود. مقابله به مدیر عامل شرکت او حکم در چه مورد نیاز به اتفاق می افتد: “من به آنها گفتم ‘خبر خوب این است که شما خوب هستید. خبر بد این است که شما خوب هستید. حقیقت این است که شما به هیچ وجه نزدیک به عنوان به خوبی به عنوان شما می تواند’.”

در آن زمان سازمان های ساخته شده از شرکت مادر و شش تابعه بنابراین کار تمایل به اتفاق می افتد در سیلوهای. معامله در حال حاضر مشغول به کار با یکی دیگر از لندن انجمن مسکن برای ارائه فرهنگ را تغییر دهید و در عرض چند هفته گرفته شده بود به عنوان رئیس HR به طور دائم. او در این سه سال مردم و فرهنگ دستور کار با اصل محوری است که مبارک کارکنان ميانگين مشتریان خوشحال و بنابراین درایو کسب و کار بهره مند شوند.

در بالای این فرهنگ تغییر او نیز نیاز به هماهنگ هفت مجموعه پرداخت و شرایط با وجود این واقعیت است که سه تلاش های قبلی در انجام این کار شکست خورده بود. او rebranded منابع انسانی گروه به مردم و فرهنگ تیم و بازنویسی آنها شرح شغل و حقوق و دستمزد محک هر نقش به روز رسانی سیاست ها و ایجاد امکانات جدید. آنها تحویل داده و هماهنگ در مدت شش ماه در هزینه £350,000 و هر کارمند امضا به شرایط و ضوابط جدید در مارس 2016.

رفتارها و ارزش های

فیونا و تیم او پس از آن توسعه یافته ROCKSTAR مجموعه ای از رفتارهای رهبری و ارزش های که ارائه یک چارچوب برای رهبری و مدیریت توسعه است. مخفف مخفف مدل نقش باز و صادقانه مربی آگاه و کارکنان متمرکز تیم سازنده دستاورد متمرکز و به رسمیت می شناسد سهم. وجود دارد بازخورد 360 درجه برای همه مدیران و یادگیری بود تا حمایت های مربیگری و مشاوره.

راک استار بود همراه با یک تعامل فرهنگی طرح با هدف قراردادن شبکه خانه’ هارت ارزش (گرسنه پاسخگو احترام با هم). HR راه اندازی roadshows به نمایش گذاشتن “آنچه که به نظر می رسد مانند” از نظر طرز فکر و زبان و اقدامات مورد نیاز برای رسیدن به آن است. در سیاست سطح HR تیم نیز معرفی جدید پرداخت و مزایای سیستم برای تکمیل تازگی هماهنگ نیروی کار روش های جدید برای مدیریت استعداد و انعطاف پذیری بیشتری برای کارگران است.

ایجاد یک کارفرما نام تجاری قوی بود, هسته ای بخشی از استراتژی است. “ما چه می خواهیم شناخته می شود ؟ چرا مردم به کار می آیند اینجا و چرا آنها بماند ؟ چگونه ما باز اختیاری ، ما متمرکز به مدت سه سال در گرفتن این حق از طریق ارتباطات L&D برنامه ریزی جانشینی” او می افزاید. این کار پرداخت می شود و این شرکت ملاقات معامله جاه طلبی از ورود به Sunday Times بالا 100 شرکت برای کار در سال 2018 است.

شبکه خانه’ چرخش نیز از طریق کسب و کار اقدامات مانند غیبت و رضایت مشتری است. در 2015, شرایطی شنبه, 11 در روز برای هر نفر است و در حال حاضر حدود 4.5 روز در سال است. کارمندان بود 24.6 درصد و در حال حاضر حدود نیمی از صرفه جویی در هزاران نفر در استخدام و هزینه های آموزش. رضایت مشتری افزایش یافته است 15 درصد به 89.2%.

با فرهنگ و ارزش های جاسازی شده در حال حاضر این تغییر به اکثریت نیروی کار عامل از خانه بوده است نسبتا صاف است. کسانی که قادر به کار با توجه به محدودیت دولت مستقر شده اند – برای مثال نیم ساکنان آسیب پذیر به بررسی بر روی آنها و یا تجدید نظر در استاندارد فرم ها و قالب برای دیدار به طور موقت مورد نیاز است. این به معنای این سازمان نداشته است به جای هر کسی که در کردند می گوید: معامله است.

به دنبال به جلو

اولویت در حال حاضر در مرحله بازگشت به کار. هفته گذشته منابع انسانی ارسال یک بررسی درخواست کارکنان چگونه احساس آنها در مورد کار از خانه که آیا آنها می خواهم بیشتر و انعطاف پذیری برای انجام این کار یک بار مستند به پایان می رسد. او قصد دارد برای به اشتراک گذاشتن نتایج از طریق یکی از به روز رسانی روزانه.

“بسیاری از چیزهایی هستند که آشکارا مورد بحث – که چگونه شما می دانید که آیا خود را از فرهنگ واقعی است,” او می گوید. “این مهم است که شنیدن آنها از من به عنوان کسی که در تیم اجرایی. وجود دارد یک هفته جلسه ای با هیئت مدیره و من به اشتراک گذاشتن آنچه که ما در مورد صحبت کردیم.”

مقابله این است که به دنبال به جلو به بازیگری به عنوان قاضی برای این سال را به مدیر منابع انسانی جایزه سال است و “به دنبال کسی قرار می دهد که پول خود را که در آن دهان خود را است”. “نقش من این است که در رهبری سازمان فرهنگ و ارزش – به عنوان HRD شما باید تجسم که با نام تجاری و کسانی که ارزش ها است.”

وجود دارد مسلما هرگز یک زمان بهتر از این دوره به چالش کشیدن برای نشان دادن چقدر جامد فرهنگ مقابله و شبکه خانه های تیم ساخته شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im