HR در یک بیماری همه گیر: چگونه سه شرکت برخورد با افزایش تقاضا

کارکنان در شرکت بسته بندی Mondi در شچچین لهستان دریافت یک چک دما قبل از خود را تغییر برای سازمان و کشور Covid-

توسط AKHSHIJNEWS در 12 تیر 1399

کارکنان در شرکت بسته بندی Mondi در شچچین لهستان دریافت یک چک دما قبل از خود را تغییر

برای سازمان و کشور Covid-19 قرار داده است قابل توجه فشار بر منابع انسانی. بسیاری در این حرفه هستند رو طولانی و پر تنش روز با خرید و فروش کردند ترتیبات و پتانسیل بررسی قرار گرفته است. اما برخی از کسب و کار با تجربه یک افزایش در تقاضا که به ایجاد یک های مختلف همه گیر چالش برای HR تیم درگیر است.

پرسنل امروز صحبت به سه شرکت که پا تا به صفحه بر روی همه چیز از مجازی کار را دوباره سازماندهی کارخانه شیفت.


طلوع زندگی ارشد انگلستان و Gracewell بهداشت و درمان

با 46 مراقبت از خانه های خال خال در سراسر کشور که بیشتر آن ارائه بسیار شخصی مراقبت از زندگی کمک یاران مهلت و مراقبت از زوال عقل به افراد مسن Covid-19 انباشته قابل توجهی فشار بر منابع انسانی – حداقل نه به این دلیل که به بخش مراقبتهای دچار احتباس مسائل در بهترین زمان.

با این حال مدیر منابع انسانی شارون بنسون (زیر) می گوید: یک جنگ تمام طرح تضمین کرده است تا آنجا تداوم به عنوان ممکن است به طوری که مراقبت می تواند نه تنها ادامه خواهد داد اما در دیدار با خواسته های اضافی.

او می گوید: "ما می دانستیم که از شروع ما احتمالا نیاز به سطح شیب دار تا ما روند استخدام برای پیدا کردن صدها نفر از پیمانکار جدید نقش. ما برنامه ریزی شده در حال حرکت از 4,000 کارکنان به 5000 فرض کنید 20 درصد خود انزوا هستند. از آنجا که ما نمی تواند انجام چهره به چهره مصاحبه هر چند ما معرفی اولیه گوشی نمایش برای اولین بار پس از برگزاری همه مصاحبه بیش از زوم و مایکروسافت تیم است."

به دلیل عادی onboarding نیز نهفته این شرکت زد مجازی در روز.

این شده است تکمیل شده توسط e-ماژول های یادگیری از جمله خاص و از پیش ضبط شده ویدئوها استفاده می شود که در سایت برای حمایت از یادگیری از سیستم های جدید و فرآیندهای در حالی که Covid-19 ایمنی و سلامت آموزش بخشی از مجازی القایی.

با توجه به Benson جدید تلفن غربالگری مرحله در حال حاضر دیده می شود طلوع زندگی ارشد انگلستان و Gracewell بهداشت و درمان رسیدن به دو معمولی آن نرخ تبدیل از نرم افزار از طریق ارائه مرحله – پس از این اقامت پس از همه گیر کاسته است.

"من می گویند HR ساخت بسیاری از تصمیم گیری بر اساس داده ها و بینش از روند درخواست," او می گوید. "ما می خواهم استخدام افراد فقط برای ایستادن هنوز هم ما به عنوان صنعت-استاندارد ساییدگی. اما ما احتمالا می دانستند که ما نمی گرفتن " حق " مردم است.

در حال حاضر ما را استخدام نمی مگر اینکه آنها نمره یک شماره خاص و با توجه به حجم بالایی از برنامه های ما شده اند ثبت و ضبط همه چیز را به طور رسمی تر. همه ما استخدام فعالیت وارد شده است و ما در حال حاضر قوی و پایدار و مقیاس پذیر اطلاعاتی که از ما حمایت خواهد کرد برای کاهش ساییدگی سطح است."

در حال حاضر ساییدگی از کارکنان جدید به پایین است که توسط دو رقمی درصد او می افزاید: "این به ما کمک کرد درک آنچه که نامزد سفر واقعا به نظر می رسد. ما در حال حاضر احساس می کنم ما قادر به پیوند یک کارمند خوب سفر به اینکه آیا این منجر به یک مشتری بیشتر سفر بیش از حد."

معرفی تصویری مصاحبه به معنای ساختمان جدید رفتاری شایستگی به روند استخدام خواهد شد که شامل چهره به چهره مصاحبه در آینده است. "این بدان معنی است که ما احساس حتی بیشتر مجهز به استخدام افراد مناسب با ارزش حق – به خصوص که ما شاهد افزایش در برنامه های کاربردی از افرادی که هرگز در بخش مراقبتهای قبل از."

یک ناخواسته به نفع این همه او معتقد است که افزایش دید او احساس انسانی داشته است: "منابع انسانی و استخدام تیم در اینجا کار کرده اند بسیار نزدیک با ما بازاریابی و روابط عمومی تیم و به عنوان بخشی از این همکاری نزدیک تر ما در حال حاضر همگام سازی همه ما داخلی و خارجی استخدام محتوا در رسانه های اجتماعی مطبوعات و مشاغل تخته.

"اعتقاد ما این است که کمک به تقویت و ترویج نام تجاری ما کلی حصول اطمینان از مشتریان با نام تجاری متصل با نام تجاری ما را به عنوان معتبر ارائه دهنده مراقبت."

"منابع انسانی و استخدام تیم در اینجا کار کرده اند بسیار نزدیک با ما بازاریابی و روابط عمومی تیم و به عنوان بخشی از این همکاری نزدیک تر ما در حال حاضر همگام سازی همه ما داخلی و خارجی استخدام محتوا در رسانه های اجتماعی مطبوعات و مشاغل تخته."

فقط یکی از نوآوری های از این همکاری شامل به طور مشترک تولید دیجیتال استخدام بروشور. او می افزاید: "این ارتباط نزدیک تر چیزی است که این تیم در حال حاضر برنامه ریزی برای حفظ بیش از دراز مدت به خصوص که ما شروع به حرکت به دور از به دنبال در استخدام به عنوان یک معامله به شروع به فروش طلوع و Gracewell به عنوان واقعی کارفرمایان از انتخاب است."

چرا که تمام خانه های مراقبت بودند در چنین موشکافی بنسون نیز تصمیم به ایجاد یک گروه واتساپ با دیگر مدافعان حقوق بشر در دیگر خانه های مراقبت برای به اشتراک گذاشتن بهترین عمل است. "من تصمیم گرفتم که همه ما در این با هم. همه ما نیاز به کار با هم و نه در برابر یکدیگر" او می گوید. بنسون سرمایه گذاری £2m در PPE و برای اطمینان از کارکنان که در جداسازی کارکنان نمی عجله به بازگشت زودتر از آنها باید همه امضا شد و قرار بر پرداخت کامل.

چرا که بسیاری از بنسون کارکنان در محل و قادر به کار از خانه این نیست مانع از راه های به دنبال در چگونه مدل های جدید مشغول به کار می شود معرفی شده است. می گوید بنسون: "رفته روز سخت در دفتر کار. ما درک می کنیم که رفت و آمد طولانی و سفر قرار می دهد فشار بر ما بهره وری و سلامت روان از همکاران ما. مفهوم روز عادی کار نیز تغییر کرده است به خصوص با توجه به این که ما در یک بخش این است 24/7.

"بنابراین ما می خواهید می شود قادر به ارائه بیشتر ساعت های انعطاف پذیر که در آن اعضای تیم می تواند واقعا مناسب کار در اطراف آنها زندگی می کند. برای این منظور ما راه اندازی یک تعامل فروم از همکاران در سراسر تمام توابع به بحث در مورد آینده ما چگونه کار می کنیم که شامل یک بررسی پیرامون چگونگی و زمانی که ما به دفتر بازگشت. بهترین آمار از همه است هر چند که در حال حاضر 42 از ما 46 خانه در حال حاضر Covid است."


زوم

در ماه آوریل به تنهایی زوم – سپس کمی شناخته شده ما بر اساس نهفته شرکت – دیدم استفاده از نرم افزار خود را رشد 30 درصد نسبت به مارس به عنوان شرکت بود به طور ناگهانی به نام بر حمایت 300 میلیون جلسات مجازی هر روز.

و با توجه به آن رئیس بازاریابی بین المللی, Derek پندو (تصویر) این بدان معنی است که شرکت خود را شاهد بزرگ مردم تغییرات. "ما در حال حاضر به سرعت در حال رشد کسب و کار," او می گوید. "قبل از Covid ما در 24,000 نفر در سراسر جهان, اما فقط در چند ماه ما نیاز به فشار از طریق گسترش عظیم در استخدام – ما را به 28,000+ مردم در حال حاضر – همه آنها باید به ما ملحق عملا."

تقاضا برای مردم آمده است در همه زمینه ها – از بازاریابی به بیشتر از آن حمایت حتی مترجمان – به عنوان شرکت افزایش یافته تعدادی از کشورهای آن محصول را می توان از نیاز به تبدیل جرم از آن سیاست ها و فرآیندهای به زبان جدید.

می گوید پندو: "آنچه اتفاق افتاده این است که منابع انسانی ثبت نام به مدیران برای استخدام افراد جدید دگرگون شده از یک هفتگی روند به روزانه یک با منابع انسانی انتظار می رود به گام تا و حمایت از آن خط مدیر جمعیت است."

اما در حالی که ساعت را در فرآیندهای تصمیم گیری سریع تر است Pando می گوید HR اتحاد در برابر وسوسه فقط به استخدام کسی: "استخدام پیام همان است که ما می خواهیم افرادی که مناسب – در واقع مناسب است و حتی مهم تر از همیشه."

او می افزاید: "اما آنچه تغییر کرده این است که این پیام را به نجار بود متفاوت است. من به تازگی استخدام اروپایی در زمینه بازاریابی, نقش, اما تا به حال به متقاضی است که من نمی دانم اگر این کار وجود داشته باشد در زمان یک ماه.

"پیام ما در حال دادن به افراد جویای کار در این است که آنها باید آماده شود سازگار است و کار خود را ممکن است انعطاف پذیری را به چیزی کاملا متفاوت است. نجار باید کاملا راحت با آن است."

در مقایسه با بسیاری از کسب و کار ایالات متحده زوم قفل شده-زود – در اوایل ماه مارس و پندو منابع انسانی می گوید: در حال حاضر یادگیری است که شغل آن نمی فکر می کنم می تواند مجازی – مانند در حال اجرا حوادث نشان دادن فن آوری می شود و با وجود قریب الوقوع طرح به مرحله هر گونه بازگشت به دفتر.

این نیاز به خدمات ما در زمان بحران تا به حال واقعی گالوانیزه اثر در کارکنان"

"کار از راه دور از واقع است در نظر ما خود تیم های آشنایی با محصول ما بهتر است," او می گوید. "ما در فرهنگ کار همیشه یکی از بالا اعتماد و شفافیت و اگر هر چیزی است و با تقویت هر فرد ورودی بودن democratised بیشتر.

"ما تا به حال برای پیاده سازی هر گونه نظارت بر عملکرد و یک بار ما شاهد گسترش جهانی coronavirus ما اجرا روزانه یا بعد از ظهر رهبری جلسات – بسته به منطقه زمانی – برای دیدن آنچه که می تواند انجام شود برای کمک به بهتر کارکنان. ما پس از راه اندازی کار در خانه کمک ویدئوها و آنلاین گروه دریافت-togethers."

اما شاید بزرگترین تغییر پندو می گوید اتفاق افتاده است که کارکنان احساس نامزدی – enhanced او استدلال می کند با یک حس واقعی وظیفه.

"ما رشد کرده و از حمایت 10 میلیون جلسات یک روز در ماه دسامبر 2019 به 300 میلیون به علاوه در حال حاضر. که کارکنان نشان داده است که کسب و کار در سراسر جهان آمده اند به ما بستگی دارد برای ادامه حتی جلوگیری از رفتن زیر. این نیاز به خدمات ما در زمان بحران تا به حال واقعی گالوانیزه اثر در کارکنان," او می گوید.

"مردم احساس کنند که در برخی از بخش" انجام کمی خود را برای کمک به مردم از طریق این بحران است. ما تا به حال افراد مشغول به کار در سراسر ساعت به دلیل این – ما تقریبا تا به حال به اطمینان حاصل شود که ما مطمئن شوید که مردم نمی کار زیاد – بنابراین ما نیز راه اندازی مجازی کلاس ورزش پیاده روی جلسات و سلامت روان آگاهی toolkits. ما در شروع هر جلسه در حال حاضر با رئال "حال شما چطور است" و مدیران بسیار هشدار به ماندن در تماس با کارکنان است."


Mondi

بسته شدن فیزیکی مغازه ها به معنای خرید آنلاین پرورشی باید در هنگام قفل کردن با آمازون به تنهایی مجبور به اضافه کردن 175,000 کارگران در سطح جهان برای مقابله با تقاضا است که در حال حاضر آن را می بیند با چنگک جمع کردن در 33 میلیون دلار در هر ساعت.

FTSE 100 شرکت Mondi – بزرگترین کیسه های کاغذی تولید کننده و تامین کننده راه حل های بسته بندی به آمازون بود که به طور پیش فرض نیز به این افزایش تقاضا و به موجب آن داده می شود ضروری تامین کننده وضعیت اجازه داده شد برای حفظ آن فرآیندهای تولید باز است.

اما این تنها توضیح می دهد که گروه مدیر منابع انسانی مایکل Hakes (راست) با تشکر از یک ریشه و شاخه بررسی همه مردم آن شیوه است.

"ما عملیات در سطح جهان و تا زمانی که آسیا بود نهفته اول ما بلافاصله در فوریه – تاسیس یک پاسخ تیم متشکل از اعضای HR, آن, ایمنی و بهداشت و امکانات – به طرح آنچه که ما فکر می کنیم نیاز به انجام به نگه داشتن تجهیزات ما در حال اجرا است."

او می افزاید: "از آنجا که ماشین آلات را نمی توان فیزیکی منتقل و حضور انسان در کنار تجهیزات نمی تواند همیشه تغییر بلافاصله همه ملزم به پوشیدن لباس ایمنی و ماسک.

"فرآیندهای شد و سپس در جای خود قرار داده تا کارگران تا به حال هیچ تماس در تمام با تحویل رانندگان در آوردن مواد خام و کاری تقسیم اضافه شد که در آن ممکن است به عنوان به خوبی به عنوان طبقه نشانه گذاری مشخص اجتماعی فاصله. قوانین بازنویسی شده برای هر کار تابع از جمله چه تجهیزات استفاده می شود می تواند با خیال راحت و قوانین به صورت دقیق تمیز کردن بین شیفت."

زیرا همان تعداد افراد مورد نیاز هر دستگاه با توجه به سلامت و ایمنی قوانین یکی از موثر ترین تغییرات معرفی شد کمتر handovers بین شیفت.

یک تیم متعهد به واقع خواب در کارخانه یک شبه فقط در مورد آنها مورد نیاز"

با توجه به Hakes این تغییر شیفت از سه شیفت هشت ساعت هر دو شیفت 12 ساعت به کاهش خطر ابتلا به عفونت. کارکنان – با توجه به اینکه آنها بیشتر تحت تاثیر تغییرات – همچنین خواسته شد برای ارائه ایده های آنها ممکن است به کاهش انتقال ویروس است.

"من تعجب می گوید:" Hakes "یک پیشنهاد از ما چک گیاه بود که یک سوم تیم آماده را به بیش از, در صورتی که حداقل اعداد به کار ماشین آلات نهفته بودند توسط کارکنان سقوط بیمار و یا اینکه مجبور به خود منزوی.

"برای انجام این کار یک تیم متعهد به واقع خواب در کارخانه یک شبه فقط در مورد آنها مورد نیاز است."

با توجه به Hakes در هر زمان هر کسی که نشان داد Covid علائم آنها بلافاصله به خانه فرستاد و هر کس دیگری آنها با کار خانه فرستاده شد بیش از حد با منابع انسانی زیر ساخت تماس با این افراد در طول دو هفته آینده به ببینید که چگونه آنها بودند. شده اند وجود دارد کارکنان است که قرارداد این ویروس اما Hakes می گوید: حرکت تیم HR اجرا شده اند را "کاملا" کمک به صرفه جویی در زندگی با عفونت رای دادن کارکنان در کمتر از 0.5 درصد.

او می افزاید: "چه شده است یکی از ویژگی های این بیماری همه گیر است که چگونه کشورهای مختلف به طور کلی باید متنوع رویکرد خود را به مستند. در حالی که ما در حال حاضر برگزاری هفتگی HR جلسات به ببینید که چگونه ما در حال انجام در مقایسه با کشور های مختلف-قوانین خاص آنچه که ما تصمیم به انجام به عنوان یک منابع انسانی اداره معرفی شد همان سیاست های جهانی در سراسر گیاهان ما در سطح جهان است.

"به ما اعتبار من فکر می کنم یکی از ما کارگران در سوئد گفت که او به خوبی احساس و دیدم خود را محلی ، این پزشک در واقع گفت که در یکی از کارخانه های ما بود که احتمالا امن ترین جای او می تواند در حال حاضر! [سوئد بوده است به شدت مورد انتقاد قرار دارد و برای داشتن یک رسمی مستند سیاست که منجر به افزایش مرگ و میر]."

Hakes آمده است: "یکی از چیزهایی HR واقعا یاد گرفتم از این است چگونه سازگار نیروی کار واقعا می تواند زمانی که مورد نیاز است. ما تغییر فرآیندهای تقریبا یک شبه اما از طریق ارتباط خوب ما در بر داشت ما می توانیم همه چیز سریع تر از ما فکر. ما همچنین برنامه ریزی برای حفظ الگوهای شیفت بعد از همه گیر به عنوان کارکنان آنها را ترجیح می دهند و هیچ قطره ای در خروجی است."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن