شاتر

کارفرمایان نباید خرید ‘KN95’ ماسک صورت به عنوان شخصی تجهیزات حفاظتی چرا که آنها بعید است که برای محافظت از مقاوم در برابر انقباض Covid-19 بهداشت و محیط زیست (HSE) هشدار داده است.

تنظیم کننده گفت: محصولات تولید شده به KN95 الزامات تکیه بر سازنده خود اعلام کرد که آنها سازگار با استاندارد بدون مستقل صدور گواهینامه و یا تضمین کیفیت خود را. این منجر به بسیاری از محصولات تقلبی ورود به زنجیره تامین با برخی از ماسک ادعا می شود KN95 سازگار ورود با مدارک جعلی.

HSE شناسایی KN95 ماسک های آنها در سراسر به عنوان “مظنون” و آزمایشات متوجه آنها نمی خواهد به اندازه کافی حفاظت کارکنان در برابر پیمانکاری coronavirus.

برخی از 90 درصد از PPE نمایش داده شد دریافت شده توسط HSE نگران KN95 ماسک صورت.

“KN95 نشده است یک منبع اصلی PPE برای بیمه خدمات درمانی که در حال حاضر تصمیم به عرضه این ماسک به پزشکان خط مقدم مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس,” ریک فشار HSE مدیر عملیاتی استراتژی گفت.

“ما دریافته اند که عدم تست مستقل است کمک به وجود دارد که مقدار قابل توجهی از ناکافی و بی کیفیت ماسک در بازار ادعا مطابق با KN95 استاندارد است.

“ما درک می کنیم بسیاری از مردم به طور عمده در بخش خارج از بهداشت و درمان خریداری کرده اند این facemasks بدون تحقق آنها غیر سازگار. ما نگران آن است که مردم با پوشیدن آنها در حال محافظت از تنفس در مواد مضر در راه آنها انتظار می رود. تجهیزات حفاظتی باید محافظت می کند.”

HSE گفت که تلاش برای کنترل از راه دور تقلبی KN95 و FFP3 ماسک از زنجیره تامین با همکاران در دفتر ایمنی محصول و استانداردهای مرزی نیروی داروها و محصولات بهداشتی نظارتی آژانس (MHRA) و استانداردهای تجارت. تا کنون آنها را “قرنطینه” برخی از 1.5 میلیون KN95 ماسک برای جلوگیری از ورود آنها به زنجیره تامین است.

ایمنی هشدار نیست مربوط به N95 ماسک که تولید می شوند به ما استاندارد شده اند و اجازه داده می شود برای استفاده به طور خاص در انگلستان تنظیمات بهداشت و درمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de