افزایش در محصول-چیدن کار جستجوهای

عکس: رکس/شاتر جستجوی کار وب سایت گزارش داده اند که یک افزایش در تعداد از مردم در انگلستان در جستجوی کار کشاورز

توسط AKHSHIJNEWS در 23 فروردین 1399

عکس: رکس/شاتر

جستجوی کار وب سایت گزارش داده اند که یک افزایش در تعداد از مردم در انگلستان در جستجوی کار کشاورزی در ماه گذشته است.

تنها 3.7 درصد از جستجوها در این بخش بودند از کاربران خارج از کشور در واقع وب سایت در 1 مارس به عنوان مخالف به 20 درصد در همان روز در سال گذشته است. همچنین در آن تاریخ وجود دارد 2,145 جستجو در هر میلیون نفر در 'میوه چیدن' – 2,135 از آنها از داخل انگلستان – در حالی که در 1 مارس 2019 وجود دارد تنها 36 جستجوهای از کاربران انگلستان و 182 از خارج از کشور.

بین 18 مارس و 1 آوریل, افزایش وجود دارد بیش از 6000 درصد در جستجوهای برای کشاورزی نقش در واقع وب سایت.

یک سخنگوی واقع گفته پرسنل امروز: "ما شاهد یک افزایش بزرگ در بهره برای 'میوه جمع' شغل و زمانی که ما در نگاه منشاء جستجوهای ما متوجه وجود داشته است قابل توجه سنبله در بریتانیا بر اساس جویای کار به دنبال این شغل است."

اما افزایش نرخ بهره مورد نیاز برای ترجمه را به شماره در این زمینه گفت: ملی کشاورزان' Union (NFU) معاون رئیس جمهور تام بنوا که اضافه شده است که تولید کنندگان بودند "بسیار نگران" در مورد عدم کارگران است.

مشابه افزایش بوده است و شاهد این TotalJobs سایت است که دیده می شود 50,000 جستجو برای شغل کشاورزی در هفته گذشته افزایش 83 درصد است. جستجو برای واژه هایی مانند جمع کننده میوه و یا کارگر مزرعه بود به ضرب گلوله توسط 338 و 107 درصد است.

خواهد بود وجود دارد هزاران نفر از جای خالی باز کردن در زمینه polytunnels, گلخانه و packhouses در سراسر کشور در هفته آینده" – تام بنوا NFU

استیو Warnham از Totaljobs به بی بی سی گفت که کارگران "شده اند که به طور موقت آواره با توجه به Covid-19 در حال حاضر به دنبال نقش در بخش های دیگر".

هیولا نیز گزارش افزایش شدید: مزرعه کار جستجوهای تا به حال سه برابر شده در سایت خود بیش از دو هفته گذشته.

مبارزه با تروریسم در اروپا منجر به ترس که بریتانیا مواجه با کمبود میوه و سبزی وانت به دلیل محدودیت های مسافرتی در خارج از کشور کارگران است. Coronavirus شیوع است و پس از بدتر شدن موقعیت با تولید کنندگان' انجمن هشدار داد که محدودیت های مسافرتی را ترک کرده بود "جدی کمبود نیروی کار" پیش از این فصل برداشت.

اخبار از افزایش علاقه در اطراف محصول-چیدن کار می آید دو هفته پس از تولید کنندگان راه اندازی شده استخدام در یک درایو با شعار خوراک ملت ما. آن را به یک "زمین ارتش" برای جلوگیری از میلیون ها تن از میوه و سبزی به هدر رفتن.

کشاورزان نیاز به حدود 70,000 کارگران برای پوشش مشاغل معمولا انجام شده توسط فصلی مهاجران با توجه به تولید کنندگان' Association.

این NFU را برادشاو گفت: "تولید کنندگان است که تکیه بر کارگران فصلی به رشد انتخاب و بسته ما میوه های تازه و سبزی و گل بسیار نگران تاثیر coronavirus محدودیت ممکن است در توانایی خود را برای جذب این بحرانی نیروی کار در این فصل است.

"وجود دارد در حال حاضر شده است مثبت حرکت از دولت برای مقابله با این مسئله مهم مانند تایید است که furloughed کارگران خواهد بود قادر به جمع آوری حقوق و دستمزد از طریق یک شغل دوم و مقدمه ای از صدور مجوز موقت طرح برای کار ارائه دهندگان خدمات در اقتصاد گسترده تر که مایل به حمایت از تولید مواد غذایی در ماه های آینده.

"ما در حال حاضر به حال چندین مثبت جلسات با دفرا وزیر امور خارجه جورج Eustice به دنبال پیدا کردن نوآورانه و راه حل های خلاق برای بسیج نیروی کار مورد نیاز در ماه های آینده. خواهد بود وجود دارد هزاران نفر از جای خالی باز کردن در زمینه polytunnels, گلخانه و packhouses در سراسر کشور در هفته آینده.

"ما در حال کار با شرکای صنعت AHDB و دفرا برای اطمینان از یک وب سایت بر اساس راه حل آماده است تا برای کلید های استخدامی زمان اوج فصل تابستان نیاز به شروع این ماه است.

"در عین حال من را تشویق هر کسی که علاقه مند در کمک به انتخاب کنید برای بریتانیا در این تابستان به تماس با یکی از تایید کشاورزی استخدام."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب