"من نمی خواهم به ترک': تکرار سیل می تواند نیروی ساسکاتون زن از خانه او تا به حال برای 44 سال

محتوای مقالهمابل Wiley به یاد زمانی که او خریداری خانه در خیابان E تقریبا 44 سال پیش چرا که او آن را کردم همان

توسط AKHSHIJNEWS در 12 خرداد 1399

محتوای مقاله

مابل Wiley به یاد زمانی که او خریداری خانه در خیابان E تقریبا 44 سال پیش چرا که او آن را کردم همان زمان نوه او متولد شد.

اما پس از سوم سیل در کمتر از 15 ماه از بین برد تا او را در زیرزمین دوباره Wiley ترس او را مجبور به رها کردن خانه است که شامل بسیاری از خاطرات با ارزش.

"من نمی خواهم به ترک و من نمی خواهم این را نگه می افتد." او گفت:.

در مه 29, Wiley – یک ساسکاتون زن در 80s – بیدار در صبح زود ساعت به زیرزمین پر از آب است. تعمیرات نیست حتی کاملا به پایان رسید از آخرین بار خانه اش آب گرفتگی بود که در ماه ژانویه است.

SASKATOON, SK--MAY 29/2020 - 0601 news flood - Mabel Wiley stands in her basement, which has flooded three times in the past 15 months, forcing out of her house for half of that time because of the severity of the flooding. This most recent experience has her concerned sheÕll have to leave her home of 44 years. Photo taken in Saskatoon, SK on Friday, May 29, 2020. (Saskatoon StarPhoenix/Matt Smith)
مابل ویلی می ایستد در زير زمين است که آب گرفتگی سه بار در 15 ماه گذشته را وادار به خروج از خانه او را برای نیمی از این زمان به دلیل شدت سیل. این تازه ترین تجربه او نگران او را مجبور به ترک خانه خود را از 44 سال است. عکس گرفته شده در ساسکاتون SK در جمعه 29 مه سال 2020 است. مت اسمیت/ساسکاتون StarPhoenix

و هنگامی که خانه آب گرفتگی در ماه ژانویه او تنها می خواهم به عقب بوده است و زندگی در آن را برای یک زن و شوهر از ماه — Wiley مجبور شده بودند به طور موقت زندگی می کنند در یک آپارتمان حدود هفت ماه در سال 2019 پس از سیل ویرانگر در ماه مارس ساخته شده خانه اش unliveable.

به عنوان او آن را قرار می دهد اولین سیل در ماه مارس 2019 خیلی بد بود آب به سقف از زیرزمین.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن