تحقیقات و Covid-19: کارفرمایان نیاز به یک بیماری همه گیر ضد toolkit

راه های جدید انجام تحقیقات در حال یافت شاتر مستند ارائه شده مشکلات برای شرکت های درگیر در تحقیقات داخلی و برخو

توسط AKHSHIJNEWS در 7 خرداد 1399

راه های جدید انجام تحقیقات در حال یافت
شاتر

مستند ارائه شده مشکلات برای شرکت های درگیر در تحقیقات داخلی و برخورد با خبرچین, شکایت ادعا و انضباطی فرآیندهای. Ivor Adair بررسی آخرین Acas راهنمایی در مورد این موضوع و توضیح می دهد که مسائل کلیدی و راه حل.

اکثر کارفرمایان در واکنش به Covid-19 بحران اول تمرکز انرژی خود را در یک کسب و کار استراتژی بقا از نزدیک دنبال پرداختن به پیامدهای اقدامات صرفه جویی در هزینه چنین عنوان کردند. کارفرمایان در حال حاضر توجه خود را به میزبان رمان HR مسائلی که در آینده بیش از افق.

یکی از مسائل بیشتر به چالش کشیدن است که در برخورد با تحقیقات داخلی و شکایت و انضباطی فرآیندهای در زمینه این بیماری همه گیر. جدید Acas ارشاد تایید می کند که آن کد از تمرین انضباطی و شکایت روش هنوز هم اعمال می شود و هر رشته ای و یا شکایت, روش انجام می شود باید در راه است که به شرح زیر بهداشت دستورالعمل های مربوط به اجتماعی فاصله و بسته شدن برخی از محل کسب و کار.

تاخیر ممکن است پاسخ

این Acas کد کارفرمایان را ملزم به اجتناب از "بی دلیل به تاخیر بیاندازد". اجتماعی فاصله اقدامات به احتمال زیاد برای ادامه برای مدت قابل توجهی به تاخیر انداختن پروسه ممکن است ایجاد به جای کاهش مشکلات. نتیجه یک بی دلیل شکست به دنبال این کد می تواند تا 25% بالا بردن در یک اشتغال دادگاه جایزه. در پایان افراطی کاملا غیر منطقی و تاخیر می تواند منجر به یک سازنده اخراج و یا تحریک مقابله با اتهامات و افزایش احتمال قربانی ادعا می کند.

برخی از افراد به خصوص کسانی رو حرفه ای-پایان دادن به اتهامات ممکن است خوش آمدید, تاخیر, در حالی که دیگران ممکن است ترجیح می دهند مسیر سنتی زمانی که مردم قادر به بازگشت به محل کار. جدید Acas راهنمایی یادداشت کارفرمایان باید در نظر بگیرید اگر کسی درگیر مناسب اعتراض به این روش پیش رفتن در این زمان. هدایت نیز فراهم می کند که کارفرمایان باید توضیح دهد که این تصمیم به جلو بروید و یا به تعویق انداختن, برای کسانی که درگیر.

تعلیق خطرات

معمولا کارفرما در برخورد با اتهامات جدی ممکن است بخواهید به حالت تعلیق کارمند اما جایی که هیچ جسمی در دفتر این ممکن است معقول باشد. افراد ممکن است استدلال می کنند وجود دارد هیچ خطر واقعی از شواهد تخریب و یا شاهدان را تحت تاثیر قرار. اگر وجود دارد هیچ بیان حق در قرارداد را به حالت تعلیق تعلیق می تواند مقدار به نقض قرارداد. کسانی که در موارد نادر که در آن تعلیق استدلال است به شکل اساس ادعای آسیب شخصی و یا ادعا می کنند به دنبال تسکین تاکیدی برای جلوگیری از تعلیق ممکن است تبدیل شدن به شایع تر در این آب و هوا.

بررسی چالش های

انجام کامل از راه دور بررسی ارائه چالش های خاص خود را و برخی از جنبه های ممکن است نیاز سنجی تست. محقق (که ممکن است یک خارجی حزب) نیاز به امن و قابل اعتماد دسترسی به اطلاعات و توانایی به مصاحبه با شاهدان و متهمان به طور موثر. انجام مصاحبه توسط, تصویری, در حالی که غیر ممکن است دشوار و آماده سازی مناسب حیاتی خواهد بود. وجود دارد می تواند کسل کننده مسائل مانند پهنای باند با کیفیت و یا مشکلات ارائه و به اشتراک گذاری اسناد. جدید Acas هدایت را فراهم می کند که برای اکثر انضباطی و یا شکایت جلسات برگزار شده توسط, تصویری, وجود خواهد داشت هیچ دلیلی برای ضبط این نشست است. کارفرمایان بعید به نظر ضبط انضباطی و یا شکایت در جلسات به عنوان مطلوب و اگر همه کسانی که نیاز به اطلاع از قبل.

جدید Acas ارشاد نیز تایید می کند که کسی که در مرخصی مرخصی استعلاجی می توانید در یک رشته یا شکایت بررسی و یا شنوایی از جمله اگر آنها تحت بررسی در یک رشته روش مطرح کرده اند شکایت یک شاهد در یک جلسه و یا یک کارمند همراه برای یک جلسه.

جدید Acas راهنمایی

آنها باید شرکت به طور داوطلبانه و در خط فعلی بهداشت عمومی ارشاد. افراد مورد بررسی قرار گرفته که دارای معلولیت مانند اضطراب یا neurodiverse اختلال ممکن است نیاز به تنظیم به راه اندازی و یا انجام یک ویدئو کنفرانس. این ممکن است نیاز به محرمانه گفت و گو در مورد ناتوانی آنچه خاص ضرر است و چه تنظیمات به احتمال زیاد موثر است. عدم ایجاد تنظیمات ممکن است در نتیجه معتبر تبعیض ناتوانی ادعا می کنند.

افزایش خطر وجود دارد از حفاظت از داده ها و نقض محرمانه بودن به خصوص که در آن اطلاعات حساس را می توان مشاهده و یا چاپ شده در صفحه اصلی. کسانی که درگیر در این تحقیقات باید یادآوری وظایف قانونی خود از محرمانه بودن و توصیه می شود به عنوان به چه اقدامات امنیتی اتخاذ می شود.

اغلب یک کارفرما در مواجهه با حساس اتهامات ساخته شده در محرمانه اساس را یک معضل که آیا آنها افشای جزئیات کامل از اتهامات و یا صرف "جان کلام". Trawling را از طریق ایمیل و پیام های فوری و یا یادداشت های دست نویس و سازماندهی فایل های از شواهد به منظور آماده شدن برای یک جلسه بررسی و پاسخ به اتهامات و بدون جزئیات ناشناخته نیست. انجام این کار بدون دسترسی مناسب به اطلاعات می تواند ارائه یک روند ناعادلانه و یا حمایت از یک استنتاج از تبعیض و یا قربانی. این ممکن است مناسب برای ارائه راه حل های فنی و یا اجازه می دهد اداری کمک در بیشتر موارد حساس.

مجازی اصحاب

چگونه کارگر را حق قانونی به همراه در یک رشته یا شکایت شنوایی می تواند به درستی اعمال شود نیاز به برنامه ریزی و راه حل پیدا کردم برای مشکلات عملی مانند راه اندازی یک خصوصی مجازی اتاق برای کارگر و همدم برای استراحت و مشورت در طول جلسه.

یک نمایشگاه مجازی شنوایی

تکنولوژی مناسب نیاز به نصب توسط همه قبل از جلسه. اگر وجود دارد یک بسته از اسناد و مدارک این نیاز به گردش در یک فرمت است که هر کس می تواند دسترسی و ایده آل از طریق جستجو الکترونیکی برجسته و برچسب.

HR نماینده وظیفه به توصیه در مورد روش نیاز به آماده برای مقابله با رمان مشکلات. این ممکن است شامل نشدنى مشکلات فنی مشکلات ناخوانا و یا از دست رفته اسناد الکترونیکی و اگر روشن شدن مورد نیاز است و یا نکات مطرح شده در مورد اطلاعات ارائه شده توسط یک شاهد دیگر در تماس تصویری.

قوانین زمین نیاز به تاسیس و راهنمایی های داده شده توسط رئیس برای اطمینان از رفتار مناسب شنوایی. کلید سوالات عبارتند از: چگونه و چه زمانی برای برقراری ارتباط زمانی که احزاب باید در قطع چگونه شاهد نامیده می شود و نظم است که در آن مطالب ارسالی خواهد بود ساخته شده است.

مفاهیم دادخواهی

ثبت جلسات ارائه فرصت بیشتری برای بررسی وجود خواهد داشت و دامنه کمتر به صورت واقعی اختلافات. بیشتر پایین خط مناسب در موارد تجدید نظر دادگاه ممکن است بیشتر مایل به دخالت در وهله اول تصمیم گیری است. چه نمایشگاه مجازی محیط است به احتمال زیاد به موضوع چالش های جدید و کارفرمایان باید در حال حاضر به نقد و بررسی روش خود را برای اطمینان از آنها برای هدف مناسب.

کارمند روابط فرصت های پرسنل امروز


مرور بیشتر روابط کارکنان مشاغلtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب