IR35 تغییرات پیش خواهد رفت و در مارس سال 2021

شاتر

تغییر کردن-حقوق و دستمزد قوانین کار در بخش خصوصی شناخته شده به عنوان IR35 پیش خواهد رفت و در مارس سال 2021 پس از نمایندگان مجلس رای دادند در برابر اصلاحیه برای به تاخیر انداختن آنها را برای حداقل دو سال.

اصلاح امور مالی لایحه مطرح شده توسط نمایندگان مجلس دیوید دیویس و اد دیوی را به تعویق انداخته است بحث اصلاحات تا 2023-24 با این حال نمایندگان مجلس را شکست داد و حرکت شب گذشته (1 جولای).

در اصل مجموعه ای برای معرفی در ماه آوریل سال 2020 اما با تاخیر به عنوان کسب و کار دست و پنجه نرم coronavirus بحران اصلاح IR35 قوانین انتقال مسئولیت برای تعیین وضعیت مالیاتی از یک پیمانکار از کارگر به سازمان است.

در ماه آوریل یک مجلس اعیان کمیته گفت: IR35 قوانین “سرند با مشکلات” و کار کرده است به درستی در آنها 20 سال سابقه. آن را از دولت خواست به طور کامل تجدید نظر در این قانون اما آن را در حال حاضر به نظر می رسد که این شده بود گرفته شده در هیئت مدیره.

Seb Maley رئیس اجرایی پیمانکار در شرکت بیمه Qdos پیمانکار گفت: “با وجود نگرانی های مطرح شده توسط تعدادی از نمایندگان مجلس که به درستی در معرض نقص این قانون و روشن ساخته است نمىآورند و تغییرات لازم آن را به نظر می رسد هیچ برگشتی وجود ندارد در حال حاضر.

“اصلاحات کوته بینانه و اگر جناح خطری نه فقط به پیمانکاران اما به استخدام سازمان ها و استخدام.”

جان بل یک شریک ارشد پزشک عجز از پرداخت دیون کلارک بل گفت: پیمانکاران و سازمان هایی که از آنها استفاده خواهد شد نیروبخش خود را برای به چالش کشیدن زمان جلوتر است.

“در انتظار قانون است که در حال حاضر با داشتن یک تاثیر عظیمی بر زندگی و معیشت از پیمانکاران و ما شاهد افزایش در تعداد سوالات از پیمانکاران به دنبال نزدیک کردن خود را محدود شرکت به عنوان یک نتیجه مستقیم از IR35 تغییرات. Covid-19, مبارزه با تروریسم در اروپا و [IR35] همراه بدان معنی است که اقتصاد بریتانیا تنظیم شده است به رنج می برند به مراتب در سال به آمده است.”

ContractorCalculator مدیر عامل دیو چاپلین گفت: “حرکت رو به جلو بازار در حال حاضر نیاز به آماده سازی و با برنامه ریزی دقیق شرکت باید چیزی برای ترس و می توانید استخدام مترجمان آزاد compliantly,” او گفت:. “ما در حال حاضر به حال یک لباس تمرین و بسیاری از شرکت ها و پیمانکاران دیدم چه اتفاقی خواهد افتاد اگر آنها آماده نیست به درستی. ما در حال حاضر نیاز به کار با هم برای جلوگیری از لبه صخره و سناریو.

“سال آینده ما خواهد بود با دیدن وضوح بیشتر از این دادگاه به عنوان اتصال مقامات منتشر می شوند – و این به احتمال زیاد به نفع خود اشتغالی و ارائه یک سنگ بستر قانونی که بر اساس آن شرکت می compliantly استخدام پیمانکاران و بدون ترس از بعد عواقب.”

نیروی کار برنامه ریزی فرصت های پرسنل امروز

مرور بیشتر نیروی کار و برنامه ریزی مشاغل

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im