این انجمنی تبعیض' از کارکنان با محافظ افراد به بازگشت به محل کار ؟

عکس: شاتر کارفرمایان می تواند خود را در معرض اتهام تبعیض در صورتی که نیاز به کارکنان که با زندگی بالینی آسیب پ

توسط AKHSHIJNEWS در 2 خرداد 1399

عکس: شاتر

کارفرمایان می تواند خود را در معرض اتهام تبعیض در صورتی که نیاز به کارکنان که با زندگی بالینی آسیب پذیر فرد برای بازگشت به کار. سوفی Vanhegan بررسی خطرات.

به عنوان مردم شروع به بازگشت به کار رسمی ارشاد در ادامه به تمرکز بر کارکنان که سالم هستند به اندازه کافی برای بازگشت به محل کار خود را و یا (در انتهای دیگر مقیاس) کارکنان که از نظر بالینی بسیار آسیب پذیر و مورد نیاز برای ادامه "محافظ". اما آنچه در مورد کارمندانی که زندگی با یک محافظ شخص ؟ آنها به احتمال زیاد بسیار نگران در مورد خطر آنها در برخواهد داشت ممکن است که برای محافظت فرد اگر آنها به بازگشت به محل کار. وجود تبعیض در معرض خطر اگر کارفرمایان نیاز به آن دسته از کارکنان به بازگشت به کار بدون در نظر گرفتن?

چه انجمنی تبعیض ؟

اساسا "انجمنی تبعیض" است که در آن یک کارمند استدلال می کند که آنها تبعیض نه به خاطر حفاظت شده مشخصه آنها خود را دارد اما به دلیل محافظت از ویژگی های منحصر به فرد دیگری. بنابراین در این مورد کارکنان خواهد بود گفت: آنها شده اند تبعیض به دلیل ناتوانی خود در محافظت از اعضای خانوار.

همه محافظ افراد به احتمال زیاد به "غیر فعال"?

محافظت از مردم کسانی هستند که "از نظر بالینی بسیار آسیب پذیر". از این رو به احتمال بسیار زیاد است که کسانی که محافظ هستند به احتمال زیاد به غیر فعال در معنای انگلستان قانون اشتغال در اکثر موارد (یعنی که آنها را به یک اختلال جسمی یا روانی که قابل توجه و در دراز مدت اثر سوء بر توانایی خود را به انجام عادی روز به روز فعالیت).

کارفرمایان نباید فراموش کرد که دیگران نیز ممکن است واجد شرایط به عنوان معلول برای این منظور مانند کسانی که از نظر بالینی آسیب پذیر اما نه محافظ. علاوه بر این کارفرمایان باید به یاد داشته باشید که برخی از افرادی که "از نظر بالینی بسیار آسیب پذیر" حذف شدند و از لیست کسانی که توصیه می شود به "سپر" اما خطرات قانونی هنوز هم اعمال آنها را بدون در نظر گرفتن.

می توانید یک کارمند ادعا انجمنی تبعیض اگر آنها در حال درمان به شدت توسط کارفرمای خود را برای امتناع از حضور در محل کار به خاطر اینکه کسی در خانواده خود را توسط محافظ?

لازم به ذکر است که دولت محافظ راهنمایی نیازی نیست که کسانی که زندگی با محافظ مردم نیز سپر فقط به دنبال راهنمایی در اجتماعی فاصله. بسیاری از مردم ترجیح می دهند به ماندن در خانه و اولویت سلامت عزیزان خود به جای بازگشت به کار و افزایش خطرات برای آنها.

همچنین شایان ذکر است که با وجود ادعاهای گوناگون (در علاوه بر این به تبعیض) است که کارکنان ممکن است به ارمغان بیاورد که دستور برای بازگشت به کار در چنین شرایطی است که خارج از محدوده این مقاله مانند حس کرد و ادعای ضرر و یا اخراج ناعادلانه در رابطه با سلامت و ایمنی است.

از نظر انجمنی ادعای تبعیض کارفرمایان که درمان یک کارمند زیان (برای مثال با نظم آنها و یا پرداخت آنها را) و یا کسانی که اخراج یک کارمند در چنین شرایطی ممکن است خود را در معرض چنین ادعا می کند در روش های زیر:

1. تبعیض مستقیم – این نوع ادعا می کنند می تواند بوجود می آیند اگر یک کارمند است درمان کمتر favourably به دلیل خانواده خود را عضو ناتوانی است. این به نظر می رسد دشوار ادعا را در این شرایط از آنجا که (من) در اکثر موارد از آن خواهد بود که کارمند منظم بودن (و یا به عنوان در مرخصی بدون حقوق) چرا که آنها حاضر به حضور در محل کار و نه به دلیل زندگی می کنند با یک فرد معلول; و (ii) کارمند نیاز به درمان کمتر favourably از یک مقایسه کارمند امتناع از بازگشت به کار است که زندگی با یک فرد معلول.

این ترسناک و بی سابقه ای بار و کارکنان به احتمال زیاد پاسخ مثبت و سپاسگزاری به حمایت کارفرمایان"

2. آزار و اذیت – این نوع ادعا می کنند می تواند بوجود می آیند اگر یک کارفرما درگیر ناخواسته رفتار مربوط به محافظ خانگی عضو از کار افتادگی است که باعث ایجاد یک محیط تهدید آمیز برای کارمند. این می تواند بوجود می آیند از کارفرما درخواست کارمند برای بازگشت به کار در یک ارعاب راه زمانی که آنها در حال حاضر آگاه از خانواده عضو از کار افتادگی. یک حادثه می تواند به مقدار آزار و اذیت بنابراین کارفرمایان باید با احتیاط در هنگام برقراری ارتباط با کارکنان خود را در مورد بازگشت به کار در چنین شرایطی به منظور کاهش خطرات.

3. قربانی – این ادعا می تواند بوجود می آیند اگر کارمند مطرح شده است و هر گونه شکایت یا شکایت در خصوص درمان از کارمند دیگری که محافظ و یا افزایش یک انجمنی آزار و اذیت یا تبعیض مستقیم ادعا می کنند به عنوان مجموعه ای از بالا و پس از آن قرار است به یک ضرر برای بالا بردن چنین شکایت. حتی اگر این است که دلیل واقعی برای زیان آور درمان این است که یکی دیگر از پتانسیل تبعیض ادعای یک کارمند ممکن است سعی کنید به ارمغان بیاورد.

با توجه به بی سابقه ای بار ما در اشتغال دادگاه ممکن است به خوبی نگاه کنید به تفسیر چارچوب قانونی گسترده به جبران خسارت به کارکنان ادعا در چنین شرایطی است.

شایان ذکر است که قانون انجمنی تبعیض نیست و نیاز کارفرمایان به ایجاد تنظیمات مناسب برای یک کارمند زندگی با کسی که با معلولیت و یا محافظت از آنها را از تبعیض ناشی از ناتوانی و یا (حداقل در حال حاضر) انجمنی غیر مستقیم تبعیض است.

آنچه که ما می توانید انجام دهید برای کاهش خطرات ناشی از چنین ادعا می کند ؟

کارفرمایان می تواند به کاهش این خطرات با گوش دادن به کارمند نگرانی و دیدن اگر وجود دارد هر گونه راه این را می توان به عنوان مثال می توان از آنها نقش خود را از خانه ؟ می تواند آنها را مستقر کرده و به نقش آن homeworking امکان پذیر است ؟ اگر نه, آیا مناسب نقش در محل کار است که می تواند نگه داشته و دور از دیگران است که می تواند ارائه شده به طور موقت ؟ می تواند کارمند قرار می گیرد کردند? حداقل کارفرمایان می تواند در نظر کارکنان نیست و در عین حال مایل به بازگشت به کار را به یک دوره از مرخصی بدون حقوق بدون هر گونه انضباطی عواقب.

به طور کلی بهترین چیزی که کارفرمایان می توانید انجام دهید در حال حاضر است به درک. کسب و کار به طور طبیعی باید به عقب بر گردیم به حالت عادی در برخی از نقطه و کارکنان به طور کلی درک اهمیت این. با این حال ترسناک و بی سابقه ای بار و کارکنان به احتمال زیاد پاسخ مثبت و سپاسگزاری به حمایت کارفرمایان.

اگر چه نظم (و در نهایت رد) کارکنان باقی می ماند یک گزینه باز به کارفرمایان وجود دارد خطرات ذاتی در انجام این کار وجود دارد و به احتمال زیاد راه حل های بهتر است که اجازه می دهد کسب و کار و کارمند به رشد با هم در دراز مدت است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب