آیا واقعا پایان کار ،

کارکنان تمایل به ادامه کار از خانه باعث شده است بسیاری از شرکت ها برای در نظر گرفتن که آیا این کار واقعا لازم

توسط AKHSHIJNEWS در 10 مرداد 1399

کارکنان تمایل به ادامه کار از خانه باعث شده است بسیاری از شرکت ها برای در نظر گرفتن که آیا این کار واقعا لازم است. اما به عنوان Ashleigh وبر گزارش, شایعات در مورد مرگ از دفتر اغراق آمیز به نظر می رسد

از ماه مارس میلیون ها نفر از کارگران در انگلستان کار کرده اند از خود جداول آشپزخانه یدکی اتاق خواب یا مبل ها برای برخی از, اگر نه همه از زمان.

چه آغاز شده به عنوان یک گام ضروری برای جلوگیری از coronavirus در حال حاضر درخواست سازمان – از غول بانکی برای شروع یو پی اس – به در نظر گرفتن اینکه "بزرگترین کار از خانه آزمایش" باید دائم از ویژگی های کار ما زندگی می کند.

نظرسنجی های متعددی را شناسایی کرده اند اشتها برای افزایش انعطاف پذیری بیش از کار مکان و ساعت پست-همه گیر. یک نظرسنجی از بیش از 2000 نفر از کارگران دفتر راه اندازی شده توسط علوم رفتاری, مشاوره, ذهن بدنسازی در بر داشت که شش در 10 می خواستم به باقی می ماند کار از خانه در برخی از ظرفیت را به صورت دائمی, افزایش به سه چهارم در لندن است.

به همین ترتیب CIPD تحقیقات نشان داده کارفرمایان انتظار بسیاری از مردم در حال کار از خانه در دراز مدت به افزایش به 37 درصد از 18 درصد از پیش Covid-19.

در واقع در آن ملک تجاری نظرسنجی برای Q2 سال 2020 موسسه سلطنتی اجاره نقشه برداران یافت که 93 درصد از پاسخ دهندگان انتظار کسب و کار, پوسته پوسته شدن پشت خود را به دفتر رد پای بیش از دو سال آینده.

بسیاری از سازمان ها در انواع بخش ها در حال حاضر با توجه به اینکه یک کار لازم است و این تعجب آور با توجه به صرفه جویی قابل توجهی در هزینه برخی از شرکت ها می تواند.

برای مثال شهر کارفرمایان اغلب پرداخت به طور متوسط 20 ٪ از حقوق و دستمزد در املاک و مستغلات فضا برای هر کارمند با توجه به برایان کرپپ رئیس تحقیقات در مشاوره گارتنر منابع انسانی که معتقد است وجود خواهد داشت "افزایش قابل توجهی در تعداد شرکت هایی که تصمیم به تعطیل و یا به طور چشمگیری کوچک خود را در فضای اداری" برای صرفه جویی در هزینه.

کارفرمایان بزرگ در امور مالی و فن آوری هستند پیشنهاد به استفاده از کارکنان میدین از راه دور کار و کاهش خود رد پا به طور دائم. بارکلیز و فوجیتسو اند حاکی است که آنها بسته خواهد شد برخی از فضای اداری در حالی که NatWest گروه – که قبلا RBS گروه – گفته است تقریبا 50,000 انگلستان مبتنی بر کارکنان است که آنها را در ادامه کار از خانه حداقل تا 2021.

شرکت حقوقی اسلیتر & Gordon به طور دائم بسته شدن آن در لندن پایه و بررسی بقیه از آن در دفتر املاک به عنوان آن را نمی خواهند کارکنان "افسار به میز در دفاتر". مدیر اجرایی دیوید Whitmore گفت: ممکن است "ما یک تکنولوژی محور کسب و کار و ما همیشه می دانستند که با داشتن بسیاری از کارکنان ما کار از راه دور در آینده ما است."

اما به عنوان کلیر ویلیامز مدیر از مردم و خدمات در نرم افزار منابع انسانی شرکت CIPHR توضیح می دهد حاوی یک مدل از صفحه اصلی کار و دفتر کار است به احتمال زیاد به کت و شلوار برای اکثر سازمانها ،

"من فکر می کنم در دراز مدت تغییر خواهیم دید که از راه دور به کار به عنوان پیش فرض با برخی از اتاق های مبتنی بر کار کردن به جای راه دیگری در اطراف" او می گوید. "آن استفاده می شود که ارائه انعطاف پذیر و یا از راه دور کار ساخته استخدامی ایستاده بود و یک مزیت واقعی برای کارفرما نام تجاری خود را; با این حال, به عنوان این می شود بیشتر استاندارد ما در واقع ممکن است ببینید مشاغل آگهی با عنوان "دفتر بر اساس' با هدف جذب آن دسته از داوطلبانی که نمی خواهند به کار از راه دور."

ویلیامز معتقد دفاتر تر خواهد شد "استریل" – نه تنها به خاطر اقدامات بهداشتی مورد نیاز برای جلوگیری از گسترش Covid-19 بلکه به دلیل وجود خواهد داشت کمتر شخصی آیتم های سمت چپ بر روی مردم میز. آنها همچنین به احتمال زیاد شبیه co-کار فضاها و مراکز کنفرانس به عنوان هدف خود را تغییر نسبت به همکاری و معاشرت.

'هاب و باشگاه' مدل

گزارش های اخیر از اموال شرکت JLL نشان می دهد حدود 30 درصد از تمام فضای اداری خواهد بود مصرف انعطاف پذیری تا سال 2030 به عنوان نیاز به یک ثابت فضای اداری کاهش می یابد.

"به عنوان سازمان نگاه به انطباق با "بعدی طبیعی" که در آن ده-densification اصلی فضای اداری نیاز به رخ ما پیش بینی یک حرکت به سوی یک "هاب و باشگاه' مدل فراهم می کند که محل دفتر و نزدیک به جایی که مردم زندگی می کنند. این مکان های توزیع و یا 'باشگاه' هستند به احتمال زیاد به تکیه به شدت در فضای انعطاف پذیر ترتیبات می گوید:" بن Munn, جهانی, انعطاف پذیر فضا منجر به JLL.

ما در واقع ممکن است ببینید مشاغل آگهی با عنوان "دفتر بر اساس' با هدف جذب آن دسته از داوطلبانی که نمی خواهند به کار از راه دور" – کلر ویلیامز CIPHR

چالش های مالی همه گیر آورده باعث شده است تا برخی از شرکت ها برای در نظر گرفتن اجاره کردن و یا کنار رفتن برخی از فضای اداری به منظور صرفه جویی در هزینه.

PromoVeritas یک شرکت اجرا می شود که مسابقات و تبلیغات برای برندهای بزرگ تصمیم گرفته است برای اجاره یک سوم از آن در شمال لندن فضای اداری آن در حال حاضر در نظر مازاد به عنوان کارکنان خواهد شد مشغول به کار در دفتر به صورت سه روز در هفته به جای پنج.

مدیر اجرایی جرمی استرن می گوید: "ما دو طبقه یکی از 3500 متر مربع و یکی از 2000 فوت مربع; دوم ما فقط اجاره 18 ماه پیش در انتظار شرکت های بزرگ رشد و با وجود آن که نصب کردن برای 20 به علاوه مردم آن را تنها تا به حال 10 نفر در آن است.

"اگر چه من هنوز هم اعتقاد قوی در گرفتن چهره به چهره با کارکنان ما و یا مشتریان ما وجود دارد سه واقعیت است که من تا به حال برای آمدن به شرایط با: که تنها با چند ترفند به سیستم های ما ما می توانید از راه دور کار با بهره وری مناسب; که انتظار رشد قابل توجهی است که احتمالا غیر واقعی [در آب و هوای فعلی]; و داشتن یک نیمه خالی اتاق طبقه استفاده مناسب از پول و که با برخی از ساده دستکاری ما می توانیم در همه جا بر روی یک طبقه."

برخی از سازمان ها می گویند کارکنان میدین ادامه از راه دور کار اجازه داده است آنها را به فکر می کنم در مورد استفاده از فضای کاری خود را تشویق به همکاری و ارتباط سازی در حالی که اجازه می دهد کارکنان به انجام بخش عمده ای از وظایف خود را از خانه.

Katharine هالم از مدیریت استعداد در شرکت حقوقی بیکر و مکنزی می گوید: "ما کار مشترک در یک دفتر به عنوان بخشی از آینده مشغول به کار در شرکت ما. فرز کار چیزی است که ما واقعا می خواهید را به جلو و اطمینان حاصل شود که مردم هنوز هم می تواند انجام نقش خود را به بهترین توانایی خود را برای برخی که ممکن است دو روز در دفتر و سه روز از خانه برای دیگران ممکن است آن را یک روز در هفته از خانه و چهار در دفتر."

هالم می گوید قانون شرکت های کار شامل در مورد ایجاد روابط با مشتریان و همکاران "و بار وجود دارد که در آن رابطه است که بهترین خدمت را با آن تعامل شخصی و تماس انسان".

Reimagining دفتر

شاید برخلاف روند افزایش خانه کار داخلی را مناسب شرکت Portview است که سرمایه گذاری £2.5 میلیون در یک reimagined سر کار که به خانه کارمند قدرت پردازش مانند یک ورزشگاه و یک پرستار برای سلامت مشاوره و تراس و بالکن با گیاهان به "اتصال کارکنان با محیط زیست طبیعی" می گوید: آن مدیر عامل سیمون کمپبل.

"این نه تنها به معنای آغاز یک دوره جدید برای ما, اما همچنین می دهد تیم ما چیزی برای نگاه به جلو به در یک زمان از عدم قطعیت و جابه جایی.

"دفاتر باید بسیار بیشتر هدف از ارائه کارکنان یک میز و صفحه نمایش کامپیوتر از کار است. آن فیزیکی کاتالیست است که به ما یادآوری می کند که ما نه تنها در این تجربه برای ما احاطه شده توسط مردم همان کار به سمت همان اهداف در همان زمان در همان محل" او می گوید.

یک شبیه چشم انداز است که به اشتراک گذاشته شده توسط دیجیتال و شرکت در جستجوگرها همیشه سبز آژانس که انتظار دارد به جلو بروید با یک دفتر گسترش و نوسازی.

اگر چه این شرکت پشتیبانی انعطاف پذیر و کار, مدیر عامل هارون Rudman-هاوکینز فکر می کند که بهترین نتایج در صنایع خلاق هستند و زمانی که در آن کارکنان می توانند همکاری در فرد است.

دفاتر بسیار بیشتر هدف از ارائه کارکنان یک میز و صفحه نمایش کامپیوتر از کار است. آن فیزیکی کاتالیست است که به ما یادآوری می کند که ما نه تنها در این تجربه" – سیمون کمپبل Portview

او می گوید: "داشتن یک اتاق و پایه به ما می دهد این تیم و مشتریان ما در یک محل گرد هم می آیند به اشتراک گذاری ایده ها و کمک آنها نیاز دارید. در حالی که شما می توانید انجام بسیاری از این کارها آنلاین و از راه دور من شخصا احساس می کنم شما از دست دادن چیزی ویژه هنگامی که آن را نه در فرد.

"[در طول بحران] آن خواهد بود آسان به نشستن هنوز و مکث را فشار دهید و یا من دیده ام بسیاری از شبیه خلاق و یا کسب و کار دیجیتال کاهش سربار و کاهش فضای اداری در حال حاضر که نیروهای کارکنان به اتخاذ راه دور کار می کند. واقعیت برای ما این است که کسب و کار ما این است که به سرعت در حال رشد و تیم من بوده است بسیار مشتاق و شفاف در تمایل به بازگشت به کار."

Rudman-هاوکینز می گوید سازمان باید قبول کرد که افراد باید خود را ترجیح سبک کار به طوری که آنها باید با توجه به گزینه برای کار در راه آنها را مشاهده کنید مناسب.

بسیاری از خانه مشغول به کار و دفتر کار می تواند تغییر کند با توجه به وظیفه و مرحله کارکنان در حرفه خود می گوید: پل رابینسون مدیر منابع انسانی در شرکت حقوقی Trowers & Hamlins. تاریخ و کارکنان به عنوان مثال ممکن است احساس راحتی بیشتری کار در سراسر بیشتر همکاران با تجربه.

او می گوید: "من آموخته اند از بیشتر همکاران ارشد قبلا: رعایت آنها گوش دادن به آنها معاشرت با آنها.

"در حالی که انعطاف پذیر, فرز کاری یک محل و ضروری است در مدرن روز, قانون شرکت های نوپا مشاغل می تواند رنج می برند. خیلی در یادگیری غیررسمی انجام می شود و روابط به طور مشابه توسعه یافته هر دو در داخل و در سراسر تیم است."

CIPHR ویلیامز موافق به اشتراک گذاری دانش و همکاری نمی آیند به طور طبیعی در یک کنترل از راه دور محیط کار "یکی از چیزهایی که ما در حال تلاش برای کشف کردن در CIPHR است که چگونه کسانی که خود به خودی 'کولر آبی' چت – که می تواند واقعا مهم است برای به اشتراک گذاری دانش و یا خلاقیت – می باشد را در یک محیط مجازی. گزینه های وجود دارد برای انجام این کار, اما من فکر نمی کنم آنها را جایگزین ارزش و خودانگیختگی از چهره به چهره گفتگو ها در کامپیوتر است."

در حالی که بسیاری از سازمانها هنوز به شرکت تا برنامه برای چه اصلی خود کار تنظیم خواهد شد گارتنر کرپپ می گوید که آنها نیاز به دقت فکر می کنم قبل از تصمیم جدی خود را در مورد فضای اداری.

"آنچه که شرکت ها باید درخواست نیست اگر ما باید یک دفتر شرکت بلکه: ما چه می خواهیم هدف از دفاتر شرکت های بزرگ ما می شود ؟ باید آن را مکانی برای تعامل با کارکنان ما مشتریان ما یا جوامع ما? باید آن را به محل که در آن ما همکاری و نوآوری? یا شاید چیز دیگری است؟"

اگر مستند به ما آموخته است هر چیزی این است که مردم ارزش انسان در تعامل و ارتباط با دیگران است. شاید در آینده این کار نهفته است در اینجا متعادل با خانه کارگر که وظایف و شرایط زندگی به آن نیاز دارد.

آخرین HR فرصت های شغلی در پرسنل امروز


مرور بیشتر منابع انسانی مشاغلtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de