است که مبارزه برای حقوق بشر و عدالت نژادی فارغ از Coronavirus خطر است ؟

جرم و جنایت و عدالت, دموکراسی, برجسته, جهانی, جهانی شدن, اخبار سلامت, حقوق بشر, TerraViva سازمان ملل متحد Bla

توسط AKHSHIJNEWS در 13 خرداد 1399
جرم و جنایت و عدالت, دموکراسی, برجسته, جهانی, جهانی شدن, اخبار سلامت, حقوق بشر, TerraViva سازمان ملل متحد

Black Lives Matter تظاهرات در لندن در مه 31. اعتبار: تارا کری / در حال حاضر برابری

سازمان ملل متحد Jun 2 سال 2020 (IPS) - مرگبار coronavirus همه گیر است که جان بیش از 372,000 مردم در سراسر جهان تقویت شده است مفهوم "اجتماعی فاصله" که بارها هر گونه تجمع بیش از 10 یا 20 نفر – آیا در یک رویداد اجتماعی, یک, عروسی یک تظاهرات سیاسی یا حتی یک مراسم تشییع جنازه.

در ایالات متحده آمریکا, دستورالعمل توسط مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) هستند با صدای بلند روشن است: "محدود کردن چهره به چهره و تماس با اقامت حداقل 6 فوت (حدود 2 طول اسلحه) از سایر افراد است. نه در گروه جمع آوری. و اقامت در خارج از مکان های شلوغ و جلوگیری از تجمع جرم."

اما تمام کسانی که هشدارهای شده اند بدون تشریفات jettisoned به صدها و هزاران نفر از تظاهر کنندگان به خیابان آمده اند در چندین شهر از جمله در هنگ کنگ و آرژانتین, لبنان, برزیل, اسرائیل, اوکراین و هند و اخیرا در ایالات متحده و انگلستان است.

در ایالات متحده به تنهایی جایی که coronavirus مرگ و میر بیش 103,000, تظاهر کنندگان در شورش زده شهرستانها در 31 متحده را آشکارا به مبارزه طلبیده حکم هر دو از کارشناسان پزشکی و شهرستان و مقامات دولتی و در نتیجه حکومت.

این مبارز ایستاده است باعث سوال: آیا مبارزه برای حقوق بشر و نژادی عدالت مهم coronavirus تهدید — حتی در حالی که هزاران نفر برای شرکت در تظاهرات نقض stay-در-خانه سفارشات و نادرست ترس از افزایش شدید عفونت upending virus تلاش های کنترل?

شهردار شهر آتلانتا Keisha لنس کف نقل عنوان کرد و گفت: "اگر شما بودند معترض شب گذشته, شما احتمالا نیاز به دریافت یک COVID آزمون این هفته است. هنوز هم وجود دارد یک بیماری همه گیر در آمریکا که به کشتن سیاه و قهوه ای مردم در شماره های بالاتر."

جالب اینجاست که برخی از معترضان که آتش به خودروهای پلیس در ایستگاه های گاز ادارات پست, بانک, و, الکترونیکی, داستان, شد, نقاب برای جلوگیری از عفونت. اما دیگران اکثرا ماسک-کمتر است.

یک مطالعه جدید که توسط دانشگاه منچستر در انگلستان منتشر شده در هفته گذشته نشان داده است که مردم هنوز هم مایل به شرکت در تظاهرات در اعداد بزرگ با وجود خطرات ذاتی از گسترش بیماری همه گیر کوروناویروس.

دکتر اولگا Onuch استادیار در سیاست [مدرس ارشد] در دانشگاه منچستر و محقق اصلی و نویسنده سرب از مطالعه گفت: IPS: "حس من این است که در آمریکا و اسرائیل و هنگ کنگ و برزیل و فراتر از آن گروه زیادی از مردم را به ادامه تظاهرات و حتی هنگامی که در مواجهه با عفونت است. من فکر می کنم همه شواهد حاکی بیشتر نه کمتر اعتراضات"

پرسید: اگر این تظاهرکنندگان خطر جان خود را در مبارزه برای حقوق بشر و عدالت نژادی Dr Onuch گفت: "من یک اپیدمیولوژی اما این امر می تواند درک من به خصوص با توجه به سطح Covid-19 عفونت, من انتظار می رود که خطر ابتلا به این بیماری در طول تجمع جمعی مانند تظاهرات بسیار بالا است در واقع.

"من معتقدم که آنها خطر جان خود را در شرکت در تظاهرات".

"اما از آن است که فرضیه من که مردم صبر پایین تر است به عنوان یک نتیجه از فشار سلول و در نتیجه مردم در واقع بیشتر احتمال دارد به درگیر زمانی که آنها را ببینید یک نقض آشکار حقوق اساسی" گفت: Dr Onuch که همچنین یک شریک همکار در سیاست در Nuffield دانشگاه, در دانشگاه آکسفورد.

این مطالعه گفت که در آرژانتین که تاکنون چندین تظاهرات گسترده پس از پایان دیکتاتوری در سال 1983 آمادگی برای اعتراض است که به طور معمول بالا است.

اما حتی با آرژانتین استانداردهای محققان شوکه شده بودند برای پیدا کردن که 45 درصد از مردم هنوز هم مبارک در اعتراض به رغم این کشور را مستند و افزایش نرخ COVID-19 عفونت.

Black Lives Matter تظاهرات در لندن در مه 31. اعتبار: تارا کری / در حال حاضر برابری

نورمن جزایر مدیر اجرایی در واشنگتن-بر اساس انستیتو دقت و گفت: IPS است که برخی از مردم چشم پوشی اجتماعی فاصله بهداشت-دستورالعمل حفاظت در حالی که مهمانی در سواحل و یا تجمع در کافه ها و مکان های دیگر.

"مردم دیگر نادیده گرفتن این دستورالعمل در حالی که مسالمت آمیز در اعتراض به بی عدالتی است. من قطعا می خواهم بگویم که چنین معترضان کاملا قابل تحسین در مقایسه با کسانی که نقض این دستورالعمل صرفا به منظور تفریح," او اضافه شده است.

"که گفت: دستورالعمل وجود دلایل معتبر و باید رعایت شود هر زمان که ممکن است ، خطر اندازد نه تنها به کسانی که انتخاب می کنید به چشم پوشی از دستورالعمل بلکه کسانی که در معرض با توجه به تاسف انتخاب دیگران" اعلام کرد جزایر.

این تظاهرات که در برخی از شهرهای ایالات متحده توسعه یافته از طریق هفت شب متوالی تقریبا رسیده و مراحل کاخ سفید هفته گذشته به عنوان سرویس مخفی شد و مجبور به عجله رئیس جمهور ایالات متحده به پناهگاه زیرزمینی برای ایمنی خود را.

به گزارش نیویورک تایمز در ژوئن 1 وجود دارد موازی آفت ravaging امریکا: coronavirus بحران و پلیس به کشتار مردان و زنان سیاه.

اولیه تظاهرات ناشی از کشتار وحشیانه یک غیر مسلح سیاه جورج فلوید توسط یک افسر پلیس در شهر مینیاپولیس بود که گرفتار در دوربین و رفت ویروسی on Facebook.

با توجه به زمان وجود دارد حداقل 600 آمریکایی که بنا به گزارش ها از درگذشت Covid-19 در یک روز – یکشنبه—هنگامی که تظاهرات در نوسان کامل است.

اظهار نظر در رشد اعتراضات فرماندار نیویورک اندرو کومو گفت: در روزانه خود را در جلسه روز یکشنبه: "شما به نوبه خود در تلویزیون و شما ببینید این تجمع جرم است که به طور بالقوه می تواند آلوده صدها و صدها نفر از مردم پس از همه چیز که ما انجام داده اند. ما باید به یک دقیقه و از خود بپرسیم: "چه کار می کنیم؟"

تارا کری ارشد رسانه و مدیریت محتوا در برابری در حال حاضر که شاهد لندن تظاهرات روز یکشنبه گفت: IPS زمان بحران را تشدید نابرابری و این شده بود به طرز وحشیانه ای در معرض در طول COVID-19 همه گیر است که disproportionally تحت تاثیر محروم و جوامع اقلیت در سراسر جهان است.

"گسترده آسیب های ناشی از کوروناویروس مرکب است از قبل موجود تبعیض و ناآرامی های سیاسی در ایجاد یک آتش زنه جعبه فضایی که در آن بسیاری از مردم احساس عاشقانه که خطرات ناشی از سیستم های ظلم و باید به چالش کشیده در خیابان حتی اگر این شامل امکان پیمانکاری یک برنامه به طور بالقوه مرگبار بیماری مسری" او استدلال کرد.

از ایالات متحده آمریکا به لبنان, انگلستان به دلار هنگ کنگ تظاهر کنندگان را به خطر انداخته اند هر دو عفونت و دستگیری به هم پیوستن و خواستار تغییر او اشاره کرد.

"شرکت در سیاسی تظاهرات اغلب همراه با خطر شخصی و COVID-19 اضافه شده به این. مناسب برای نشان دادن در برابر بی عدالتی و آزار و اذیت اساسی حقوق بشر و مهم این است که مردم را به فکر می کنم در مورد چگونه برای اعتراض با خیال راحت."

"برای کسانی که به شرکت در تظاهرات خیابانی آنها باید وزن خطرات سلامتی را به خود و کسانی که در اطراف آنها. برای کسانی که فکر می کنم خطر است بیش از حد بالا وجود دارد راه های دیگر برای مقابله با ظلم و ستم و ایستادگی در همبستگی" او اشاره کرد.

"صحبت کردن در پشتیبانی تماس با نمایندگان سیاسی و دیگر وظیفه حمل و اهدا به سازمان هایی که ارائه پشتیبانی به کسانی که در نیاز و کمپین برای تغییر همه باید نقش مهمی بازی" کری اعلام کرد.

اظهار نظر در دانشگاه بررسی, Dr Onuch گفت: "یافته های ما نشان می دهد که ما نباید تعجب اگر ما همچنان به تظاهرات و ما نباید فرض کنیم که این افراد جوان که کمتر احتمال دارد به ترس ابتلا به ویروس."

"از همه مهمتر دولت نباید فکر می کنم که آنها یک پاس رایگان به دلیل بحران است. نه تنها دولت ها باید به وزن تجارت آف بین سلامت عمومی و اقتصاد آنها نیز نیاز به در نظر گرفتن چگونه به خود احترام شهروندان حق اعتراض و حتی در طول یک بیماری همه گیر."

نویسنده را می توان در تماس thalifdeen@aol.comtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب