جیمی Halkett محکوم به 13 سال برای کشتن رابین گادفری به عنوان گادفری را تماشا

محتوای مقالهرابین گادفری بود فقط کاهش یافته است پنج سال در پلیزنت هیل مجتمع آپارتمانی هنگامی که جیمی ترنس Halk

توسط AKHSHIJNEWS در 25 تیر 1399

محتوای مقاله

رابین گادفری بود فقط کاهش یافته است پنج سال در پلیزنت هیل مجتمع آپارتمانی هنگامی که جیمی ترنس Halkett سمت چپ در نزدیکی مجموعه راه می رفت در سراسر حیاط و شات گادفری در محدوده نزدیک در قفسه سینه.

یک ساسکاتون استانی دادگاه شنیده آخرین تصویر رابین گادفری را دیده بود و پسر خود را با تکان دادن به او از پنجره.

"پسر جوان خود را برای همیشه دچار آسیب های روانی برای آنچه که او تا به حال شاهد" تاج دادستان لانا Morelli گفت: در روز سه شنبه پیشنهاد مشترک تسلیم حکم 13 سال Halkett که التماس گناه در ماه آوریل به قتل نفس.

28 ساله شد غیرقانونی در بزرگ در آزادی مشروط زمانی که او گادفری در خیابان K جنوبی حیاط در 20 آوریل 2019. گادفری داشت ناخودآگاه در حیاط و مرده در بیمارستان است.

Morelli گفت وجود ندارد به نظر می رسد روشن انگیزه: مردان تا به حال ندیده اما Halkett می دانستم که گادفری پسر خانواده.

An arrest warrant was issued by Saskatoon police on May 2, 2019 for Jamie Terrence Halkett, 27, in connection the April 20, 2019 fatal shooting of 32-year-old Robin Godfrey. (Photo courtesy Saskatoon Police Service)
جیمی ترنس Halkett. (ساسکاتون پلیس عکس) عکس حسن نیت ارائه میدهد ساسکاتون خدمات پلیس

با توجه به توافق بیانیه ای از حقایق Godfrey, 32 چپ پسرش را suite فقط به عنوان Halkett چپ زن خواهر سوئیت در همان پیچیده است. Halkett تا به حال شنید گادفری و پسر خود را در مورد مبارزه با مواد مخدر استفاده در سراسر حیاط شاهدان پلیس گفت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب