افزایش بیکاری می تواند به 15 ٪ در موج دوم

1000 کلمه / شاتر بیکاری می تواند به 14.8% اگر انگلستان دچار موج دوم coronavirus با توجه به پیش بینی توسط سازما

توسط AKHSHIJNEWS در 17 تیر 1399

1000 کلمه / شاتر

بیکاری می تواند به 14.8% اگر انگلستان دچار موج دوم coronavirus با توجه به پیش بینی توسط سازمان همکاری اقتصادی و توسعه (OECD).

تجزیه و تحلیل دقیق از 35 اقتصادهای توسعه یافته پیش بینی کرد که انگلستان-نرخ بیکاری – 3.9% در Q1 سال 2020 – افزایش می یابد به 11.7 درصد در Q3 حتی بدون یک ثانیه Covid-19 شیوع. فقط اسپانیا (22%) آمریکا (13.5%) و فرانسه (12.4%) خواهد کرایه بدتر است. متوسط نرخ بیکاری هوا برای Q3 در سراسر OECD است 10.4%.

پاریس مستقر در سازمان گفت: Covid-19 همه گیر است که باعث جهانی شغل بحران به مراتب بدتر از بحران مالی 2007-08. زنان و جوانان و کارگران کم درآمد در حال ضربه سخت

OECD نرخ بیکاری اندکی کاهش یافت به 8.4 درصد در مارس سال 2020 و پس از یک افزایش بی سابقه از 3.0 درصد در ماه آوریل به 8.5 درصد بالاترین نرخ در یک دهه.

قبل از Covid-19 شیوع یک بیماری همه گیر آن در 5.2%. OECD گفت: عدم وجود تنوع بین آوریل و مه ناشی از تقابل روند. در آمریکا به عنوان اقتصاد آغاز شده بود به دوباره باز کردن بسیاری از furloughed کارگران رفت و برگشت به کار می کنند اما بیکاری است "افزایش و یا خطر تبدیل شدن به سنگر" در بسیاری از کشورهای دیگر.

OECD دبیر فرشته Gurría گفت: "ساخت سریع و قاطع پاسخ اولیه به Covid-19 بحران کشور در حال حاضر نیاز به انجام همه چیز آنها می توانند برای جلوگیری از این شغل بحران تبدیل به یک تمام عیار بحران اجتماعی است.

"سیاست های اقتصاد کلان باید با حمایت از این بحران به حداقل رساندن خطر یک رکود طولانی مدت و از دست نسل جوان و افرادی که کار چشم انداز بازار در حال روی داد ، در ضمن بازسازی بهتر و بیشتر انعطاف پذیر بازار کار ضروری است, سرمایه گذاری در آینده نسل های بعدی."

سازمان همکاری اقتصادی و توسعه اشتغال چشم انداز 2020 گزارش به توصیف برخی از تصمیمات مهم است که کشورها را به: در چه سرعت برای مدیریت بازگشت به اقتصادی و فعالیت های اجتماعی در حالی که نگه داشتن کارگران ایمن; چگونه به مقیاس کار احتباس طرح در زمان مناسب و نحوه انطباق با پشتیبانی از کارگران خود اشتغال و کسب و کارهای کوچک به عنوان فعالیت های اقتصادی میدارد. آن را نیز تشریح تصمیم گیری در مورد نحوه ارائه جامع بسته حمایتی برای این گروه از افراد جوان که آموزش و پرورش یا اوایل بازار کار تجربه شده است و متاثر از بحران است.

کارمند روابط فرصت های پرسنل امروز


مرور بیشتر روابط کارکنان مشاغلtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن