شرکت حقوقی کارمند را رد کرد چرا که او باردار بود اهدا £23k

شاتر یک شرکت حقوقی سفارش داده شده به پرداخت بیش از £23,000 برای بارداری تبعیض و پس از آن اخراج یک کارمند که نا

توسط AKHSHIJNEWS در 3 اردیبهشت 1399

شاتر

یک شرکت حقوقی سفارش داده شده به پرداخت بیش از £23,000 برای بارداری تبعیض و پس از آن اخراج یک کارمند که ناخوش است.

Ms K رایت به کار گرفته شد به عنوان یک مدیر در Coupland کاوندیش که معاملات به عنوان Gowing قانون وکلاء برای یک هفته بین 18 تا 25 مارس 2019.

او باردار بود و شده بود مبتلا به تهوع و استفراغ که به رهبری او را به یک روز مرخصی بیمار در 21 مارس به دنبال یک روز دیگر از عدم وجود بیماری به همین دلیل در 25 مارس 2019. او اخراج شد و از طریق ایمیل بعد از آن بعد از ظهر. این ایمیل ادعا شده بود قادر به در تکیه می کنند ،

رایت آورده ادعای اتوماتیک اخراج ناعادلانه و زایمان و بارداری تبعیض در برابر منچستر-بر اساس شرکت است. او همچنین ادعا کرد که دلایل آن را تا به حال داده بود برای او اخراج شده بود ناکافی و نادرست است.

مدت کوتاهی قبل از این مورد شنیده شد توسط منچستر اشتغال دادگاه در ماه فوریه سال 2020 مخاطب را وکلاء کرد و در نامه ای به دادگاه که اصل دلیل برای رایت اخراج شده بود به دلیل ارتباط با بارداری و پذیرفته شده است که او تا به حال شده است ناعادلانه اخراج و تبعیض.

دادگاه متوجه شد که دلایل ارائه شده برای اخراج او شده بود ناکافی; دادگاه مشاهده شد که ایمیل ارائه دلیل برای اخراج شد و در واقع طولانی تر دیده می شود در بسیاری از شرایط.

ایمیل گفت که دلیل این بود که مخاطب احساس می کرد که قادر به تکیه بر این مدعی است که دادگاه پیدا کردم به درست دلیل "البته در واقعیت ناعادلانه و تبعیض آمیز است".

قاضی فیل آلن دستور داد قانون شرکت به پرداخت رایت £23,060 در جبران خسارت متشکل از جوایز برای از دست دادن درآمد و صدمه به احساسات از دست دادن درآمد آینده و علاقه است.

رایت بود همچنین در پی تشدید خسارت بر اساس تاخیر در سازمان پذیرش مسئولیت اما دادگاه تصمیم گرفت آن را یک جایزه برای این در این مورد.

مدیر منابع انسانی فرصت ها در پرسنل امروز


مرور بیشتر مدیر منابع انسانی مشاغلtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن