ترک باقی می ماند طولانی به خانواده مرحوم مراقبت از کارگران

WestEnd61/REX/شاتر دولت اعلام کرده است که غیر اقتصادی اروپا اعضای خانواده از هر گونه بیمه خدمات درمانی, بهداشت

توسط AKHSHIJNEWS در 1 خرداد 1399

WestEnd61/REX/شاتر

دولت اعلام کرده است که غیر اقتصادی اروپا اعضای خانواده از هر گونه بیمه خدمات درمانی, بهداشت و درمان یا مراقبت اجتماعی کارگر که مرده است به عنوان یک نتیجه از coronavirus را دریافت فوری مرخصی نامحدود برای باقی می ماند رایگان.

ارشاد صادر شب گذشته (جمعه 20 مارس) تصریح شده است که اعضای خانواده باید کار کرده اند برای بیمه خدمات درمانی و یا مستقل بهداشت و ارائه مراقبت از جمله مراقبت های اجتماعی بخش.

خانه دفتر در سوگ طرح قبلا تنها اعمال به برخی مشاغل مانند پرستاران. افراد مشغول به کار در بسیاری از پرداخت پایین نقش پشتیبانی از مطالعه خارج شدند.

سوگوار اعضای خانواده نمی خواهد نیاز به تماس با مقامات خود را به ورزش جدید حقوق: انگلستان, ویزا و مهاجرت تماس خواهد کارفرمایان برای شناسایی افراد واجد شرایط و ترتیب برای آنها صادر می شود با indefinite leave to remain هدایت اعلام کرد.

اعلام, فرمت, دبیر خانه Priti پاتل گفت: "هر مرگ در این بحران یک تراژدی است و متاسفانه برخی از بیمه خدمات درمانی کارکنان پشتیبانی و مراقبت های اجتماعی کارگران فداکاری کردند در پیگیری صرفه جویی در زندگی دیگران.

"زمانی که من اعلام کرد که مقدمه ای از سوگ طرح در ماه آوریل به من گفت: ما را به ادامه کار در سراسر دولت به دنبال راه هایی برای ارائه حمایت بیشتر. امروز ما در حال گسترش طرح بیمه خدمات درمانی کارکنان پشتیبانی و مراقبت های اجتماعی کارگران است.

"ما می خواهیم برای اطمینان از خانواده ها حمایت آنها نیاز دارید و پس از این بلافاصله موثر خواهد بود و گذشته نگر."

این GMB توصیف کرده بود حذف بسیاری از کارگران به عنوان یک "ظالمانه رسوایی" و استقبال از تغییر از قلب است. "مهم نیست که در آن شما به دنیا آمده اند – اگر شما مبارزه در خط مقدم شما سزاوار همان پشتیبانی می کند."

به گزارش گاردین ساعت قبل از دفتر خانه اعلام U-نوبه خود در روز چهارشنبه یک بیمارستان cleaner ارسال شده یک ویدیو در توییتر شفاعت با بوریس جانسون به گسترش این طرح است.

حسن اکد یک بافتا برنده فیلمساز از سوریه گفت: نگهبان او افتخار از کار او انجام شده بود اما احساس "چاقو در پشت" هنگامی که او در بر داشت او واجد شرایط برای دفتر خانه طرح.

وجود دارد به هیچ آرامش در تحمیل مهاجرت بهداشت اضافه در خارج از کشور برای کارکنان بهداشتی استفاده می شود که بیمه خدمات درمانی خدمات جانسون گفت: مجلس در روز چهارشنبه. این بود که "آن را بسیار دشوار است در شرایط فعلی برای پیدا کردن منابع جایگزین [نقد]" او گفت:. اضافه کردن, در حال حاضر 400 پوند در سال افزایش می یابد به £624 در ماه اکتبر و باید پرداخت شود توسط تمام اعضای خانواده.

سیما Malhotra, سایه, استخدام منشی, خواسته در بی بی سی Newsnight در شب چهارشنبه: "آیا ما می خواهیم افرادی که صرفه جویی در زندگی ما به پرداخت اضافه بها به استفاده از خدمات مشابه آنها در حال ارائه به ما؟"

نماینده محافظه کار مجلس توبیاس الوود ارائه نمی دهد برای حمایت از سیاست های فعلی پاسخ که او می خواست برای دیدن یک بررسی کامل از بخش مراقبتهای بود که "نادیده گرفته و برای بیش از حد طولانی" اضافه کردن چگونه کنجکاو است که ما کف زدن برای آنها هر پنج شنبه شب قدردانی از آنچه انجام می دهند اما برای سال های بسیاری بوده است کم ارزش در سراسر خطوط سیاسی".

آخرین HR فرصت های شغلی در پرسنل امروز


مرور بیشتر منابع انسانی مشاغلtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب