حرف روز: CP درخت حذف در امتداد خیابان 33 بی پروا

محتوای مقالهبه عنوان یک ساسکاتون شمالی پارک مقیم, من می خواهم به بیان نگرانی من بیش از CP راه آهن و آن به اصطل

توسط AKHSHIJNEWS در 23 خرداد 1399

محتوای مقاله

به عنوان یک ساسکاتون شمالی پارک مقیم, من می خواهم به بیان نگرانی من بیش از CP راه آهن و آن به اصطلاح "پوشش گیاهی مدیریت برنامه است." این روشن است که آنها ایجاد شده در راه آهن خاکریزی موازی خیابان 33 شرق بود و بی پروا غیر ضروری و غیر قابل توجیه.

من اکو جان قلمدان را احساسات (SP, مارس 25) که در آن او توضیح اثرات این فاجعه اقدام توسط CP در پارک شهر و شمال پارک/ریچموند هیتس جوامع است. نه تنها CP نابود کوچک شهری, جنگل و ارزش ذاتی آن را نیز حذف ترافیک آرام بخش اثر درختان در حال تحریک کننده سر و صدا و آلودگی از قطار در حال حرکت از طریق محلات.

پاسخ CP راه آهن به نگرانی های مطرح شده توسط افراد و گروه های برگ زیادی به دلخواه می شود. بیشتر آن شامل روابط عمومی-مرتبط و غیر شفاف توضیح است که آنها حذف درختان برای "دلایل امنیتی" و به عنوان بخشی از خود را "سالانه پوشش گیاهی مدیریت برنامه است." هیچ یک از این غرفه به بررسی. گوگل نقشه ماهواره ای, تصویر از مسیر را نشان می دهد خط راه آهن تقریبا بدون مانع و هیچ پیرایش و یا هرس نیاز خواهد شده اند بسیار جزئی قطعا نه به حدی روشن-برش کل منطقه جنگلی.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب