حرف روز: ترافیک سر و صدا ثابت برای Spadina هلال

محتوای مقالهمن پیشنهاد می کنم که این راه حل به سر و صدای ترافیک در Spadina هلال دو/سه برابر شده است.برای اولین

توسط AKHSHIJNEWS در 24 اردیبهشت 1399

محتوای مقاله

من پیشنهاد می کنم که این راه حل به سر و صدای ترافیک در Spadina هلال دو/سه برابر شده است.

برای اولین بار است که در حال حاضر شده است در بخش اجرا و یکی که من رو به جلو در 25 سال طرح جامع برای بيافزايند پارک و منطقه: استفاده از ترافیک محافل.

ما در حال حاضر آنها را در Spadina و خیابان یک Spadina و خیابان دوم و Spadina و سوم خیابان. ترافیک محافل در بيافزايند بازی ایجاد کرد ملکه خیابان و خیابان 33 می کند ترافیک و خلاص شدن از توقف ها و رفتن ترافیک و مرتبط با ترافیک سر و صدا.

فرصت هنوز وجود دارد در خیابان ملکه به حق آن را دریافت. تن از اتاق وجود دارد در خیابان 33. آن را به یک بیت از مهندسی به دایره(ع) در بيافزايند بازی ایجاد کرد و در کنار شکسپیر در ساسکاچوان به کار می کنند اما می توان آن را انجام داده است.

ثانیا: محدود کردن سرعت در Spadina هلال احمر از خیابان ثانیه به ویندزور خیابان باید کاهش یابد تا 40 متر در ساعت است. بسته به این خواهد بود که بازسازی از Spadina هلال خلاص شدن از شروع و توقف دوچرخه خطوط گسترش و یا باریک شدن Spadina هلال احمر و ارائه زاویه/بینی در پارکینگ که در آن ممکن است در حداقل در یک طرف خیابان. بخشی از این کار شامل تکمیل طرح تعریض مگا ولت آمپر نوین به جای امن دوچرخه سواری و عابر پیاده و ترافیک در این منطقه است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب