دولت شوراهای رو به فن آوری موانع جدید به دنبال شکار

محتوای مقاله در ادامه"ما نمی باید آن را در بودجه ما برای همه به iPads ها" koenning می گفت از آن دشوار خواهد بو

توسط AKHSHIJNEWS در 16 خرداد 1399

محتوای مقاله در ادامه

"ما نمی باید آن را در بودجه ما برای همه به iPads ها" koenning می گفت از آن دشوار خواهد بود برای آموزش افراد در تماس مجازی برنامه های.

"در حال حاضر این کار به نظر می رسد. آنها می توانند فاصله اجتماعی, آنها هنوز هم می تواند با هر یک از دیگر. من احساس می کنم مثل آن جلسات نوع مهم است," او گفت:.

در حدود 200 کیلومتری شمال شرقی Regina شهر Bredenbury مدیر کیم Varga گفت: شورای ترجیح داده در شخص بحث در جامعه هال پس از تلاش برای برگزاری یک جلسه آنلاین. با توجه به نبود یک موضوع از اتصال به اینترنت ضعیف.

"آنها توافق کردند به یک بعدی در سالن به جای انجام این کار دوباره," او گفت:.

در RM از تعجب دره است که در حدود 160 کیلومتری جنوب Regina شورا همچنین از نقل مکان به جامعه محلی سالن. این مناسب: برخی از نمایندگان ترجیح می دهند برای جلوگیری از تماس های ویدئویی و مدیر Loran Tessier کلید به ساختمان است.

اگر SaskTel تا به حال برداشته آن هزینه بطور متوسط در طول بحران جلسات آنلاین نمی توانست یک گزینه در وهله اول Tessier گفت.

"ما سعی در انجام یک توسط اسکایپ یک بار و آن را گیج کننده تر از هر چیز" او گفت:. "آنها آن را پیدا نمی کند و (که) آنها نه می خواهم آن را انجام دهد چهره به چهره است."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن