نامه به سردبیر 23 ژوئیه سال 2020

محتوای مقاله در ادامهمکرر ماسک استفاده کنندگان بیشتر احتمال دارد به گزارش شیوه های شناخته شده برای جلوگیری از

توسط AKHSHIJNEWS در 2 مرداد 1399

محتوای مقاله در ادامه

مکرر ماسک استفاده کنندگان بیشتر احتمال دارد به گزارش شیوه های شناخته شده برای جلوگیری از گسترش ویروس. هنگامی که در مکان های عمومی, تقریبا تمام مکرر ماسک استفاده کنندگان (91 درصد) گفتند که حفظ فاصله فیزیکی و یا بیشتر از زمان; ترین (58%) گفت: آنها همیشه دست خود را بشویید; بیش از نیمی (62 درصد) گفت: آنها همیشه سعی کنید به اجتناب از دست زدن به صورت خود را هنگامی که در عمومی.

این داده ها نه برداشت و یا حکایات نیاز به درایو سیاست و یا بهداشت عمومی دستورات لازم در خصوص پوشیدن ماسک.

Nazeem Muhajarine
استاد جامعه بهداشت و اپیدمیولوژی U S

چین سیاست

در اخیر نامه نویسنده پرسید: اگر ما می تواند از فکر می کنم هر چیزی که در چین تولید می شود که ضروری است به کانادایی ها. فقط بالای سر من را خوانده است که بیش از 80 درصد از آنتی بیوتیک از چین آمده و بسیار بیشتری نسبت به دیگر مواد مخدر ضروری است. ما می دانیم که N95 ماسک و دیگر تجهیزات پزشکی است که وارد شده از چین.

موارد دیگری که ممکن است برچسب ضروری توسط بسیاری از تعداد زیادی از رایانه های همراه و قطعات آنها آمده است که از چین به همراه پانل های خورشیدی و دیگر اقلام با تکنولوژی بالا. بسیاری از خودرو و تریلر لاستیک ساخته شده وجود دارد. سریع اینترنت چک کنید با زیر آمد که ممکن است یا ممکن است ضروری هستند اما عمدتا در چین: پتو برقی چتر برقی و توستر و فلاسک.

من نمی گویم که ما باید یا نباید تکیه بر چین برای این آیتم. اما واقعیت این است که ما در حال حاضر تکیه بر چین برای یک معامله بزرگ از اقلام ساخته شده می گویند هیچ چیز از چیزهایی که ما آنها را به فروش برساند.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب