نامه به سردبیر: بیایید اعلام استقلال ما از صنعت گوشت

محتوای مقاله

مراقب باشید از کباب کردن اشکالات

COVID-19 نوید برخی از خبر خوب برای این روز استقلال. ما نمی خواهد در مواجهه با ترافیک سنگین. و کمبود گوشت ما را حفظ خواهد کرد, هوای آزاد, کوره امن است.

مردمی که گریل همبرگر و هات داگ صورت یک انتخاب است. ایالات متحده گوشت و مرغ Hotline توصیه کباب در درجه حرارت بالا برای جلوگیری از مسمومیت غذایی توسط E. coli و سالمونلا باکتری است. اما موسسه ملی سرطان هشدار می دهد که درجه حرارت بالا کباب از گوشت های فرآوری شده تولید سرطان زا ترکیبات.

خوشبختانه ما دیگر نیاز به انتخاب بین مسمومیت غذایی و سرطان است.

یک دسته از مشاغل آمریکا مواد غذایی را ملاقات کرده اید این چالش در توسعه غنی انواع, مناسب, سالم, خوشمزه گیاهی گیاهی برگر گیاهی سگ و سویا, کتلت. این محصولات نمی بندرگاه اشکالات تند و زننده و یا سرطان زا ترکیبات. آنها از دست رفته کلسترول و چربی های اشباع شده و مواد مخدر و هورمون ها و آفت کش ها از حیوانات خود را مبتنی بر جایگزین. و آنها در حال انتظار برای ما در مواد غذایی منجمد بخش مورد علاقه ما سوپر مارکت همراه با مهره-بر اساس بستنی و سایر لبنیات-رایگان دسر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>