نامه به سردبیر: Saskatchewan موقت دستمزد مکمل برنامه نیاز به کار

محتوای مقالهبیشتر مشکلات برای مراقبت های بهداشتیوزیر دارایی اعلام کرد در 30 آوریل که Saskatchewan موقت, دستمزد

توسط AKHSHIJNEWS در 12 تیر 1399

محتوای مقاله

بیشتر مشکلات برای مراقبت های بهداشتی

وزیر دارایی اعلام کرد در 30 آوریل که Saskatchewan موقت, دستمزد برنامه های مکمل (STWSP) خواهد بود معرفی شده برای کمک به کاهش درآمد کارگران ضروری در طول COVID-19. برای تلفن های موبایل مفید و مناسب است ؟ ما در مراقبت های بهداشتی امیدوار بودیم.

آن را در حال حاضر در اواسط ماه ژوئن و ما همچنان به پرسش نمایندگی از اعضای ما که در کار مراقبت های بهداشتی و مبتنی بر جامعه بخش با هیچ معنی دار پاسخ. در حالی که لیگ برتر را دوست دارد به بحث در مورد چگونه به خوبی cohorting با این نسخهها کار برای صاف و منحنی حفاظت از آسیب پذیرترین او به وضوح درک نمی کند شخصی قربانی از این کارگران است. ما می دانیم دست اول این است که دولت و Sask. اقتدار بهداشت انجام داده اند هیچ چیز (در عین حال) به رفع شکاف بزرگی در دستمزد برنامه های مکمل و این تقریبا هشت هفته.

ترس ما این است که آن دسته از کاربرانی که در حال از دست دادن درآمد خود را منظم از کار دو تا سه شغل (قبلا) در حال رفتن به راه رفتن از خود "مراقبت" موقعیت در حال حاضر. یک بار دیگر اعضای ما به ما می گویند که آنها نمی توانیم به ادامه کار در مراقبت های بهداشتی. چه مسخره است که یک کارگر در مراقبت طولانی مدت می تواند واجد شرایط و در عین حال همان کارگر در مراقبت حاد است واجد شرایط. سوال: اگر شما از ادامه مراقبت دستیار که فراهم می کند دست در مراقبت از, چه تفاوت کند آن را که در آن شما کار می کنند ؟ فقط به خاطر شما تماس یک کارگر ضروری معنا نیست که شما می توانید سوء استفاده از آنها بارها و بارها و سپس تعداد آنها را به شما حمل از طریق بحران بعدی.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de