گروه بانکی لویدز باعث می شود بهترین مستند برای توسعه رهبران

گروه بانکی لویدز راه اندازی و رهبری یادگیری برنامه جدید-به-نقش مدیران خط فقط روز قبل از coronavirus مستند اقد

توسط AKHSHIJNEWS در 8 خرداد 1399

گروه بانکی لویدز راه اندازی و رهبری یادگیری برنامه جدید-به-نقش مدیران خط فقط روز قبل از coronavirus مستند اقدامات اعلام شد.

برای بسیاری این انتقال به انجام نقش خود را از صفحه اصلی تمام وقت در حالی که دستکاری دیگر تعهدات شخصی مانند مهد کودک و یا مراقبت از مسئولیتهای ممکن است بدان معنی است که یادگیری می تواند گرفته اند صندلی عقب اما بانک یافت که این مورد نیست.

صحبت کردن در SkillSoft مجازی دیدگاه های کنفرانس در اوایل این ماه شارون هاچینسون ارشد مدیر منابع انسانی برای مدیریت و رهبری توسعه در این بانک گفت: حرکت به صفحه اصلی کار شاخه های مختلف ساعت کاهش می یابد و چهره به چهره جلسات معنای برخی از مدیران انعطاف پذیری بیشتری به سرمایه گذاری در یادگیری خود را.

"مردم ممکن است زمان هر دو طرف از کار تعهدات در لحظه و کل برنامه در دسترس است در سراسر دستگاه های شخصی" او توضیح داد. "برخی از ماژول ها و پنج دقیقه و دیگران بیش از یک ساعت پس رهبران می توانند به آن دسترسی داشته باشید به راحتی.

"هنگامی که یک خط مدیر جدید به نقش آنها می خواهند روشن مسیر یادگیری آنها کمک می کند که درک وظایف برای آنها که مسئول هستند و چگونه به ساخت مهارت ها و دانش برای آنها," او اضافه شده است. ما می خواستیم برای اطمینان از رویکرد ما به آموزش های ارائه شده این."

لحظه حقیقت

هاچینسون و تیم او سوار بر یک سری از خاطرات مطالعات یک نظرسنجی از همکاران و مدیران گروه های تمرکز و مصاحبه برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد مردم تجربه موفق بودن در بانک. این تحقیقات کشف یک سری از 10 'لحظه ای از حقیقت' مدیران مواجه می شوند که رفتار آنها وظایف مانند عملکرد مدیریت استخدام و مدیریت هزینه ها).

هسته تیم پروژه ساخته شده تا از توسعه رهبری همکاران و یادگیری تکنولوژی تیم آمد و با هم به طراحی و ساخت یک سری از ماژول های یادگیری آن امیدوار بود آدرس این چالش است. "ما می خواستیم یادگیری به تمرکز بر روی کسانی که جدید به مدیریت خط اما چیزی که دیگران نیز بهره مند شوند. همچنین می تواند یک سکوی پرشی برای مطلب آموزش پیشرفته," او گفت:.

"بسیاری از رهبران با تجربه پیدا کرده اند آن را مفید و کارایی. من با استفاده از قیاس را شما تصویب آزمون رانندگی خود را در حال حاضر اگر شما تا به حال به آن را ؟ کسانی که به دنبال یک مهارت reinjection هنوز هم می تواند ارزش خارج از آن."

این تیم همچنین در ارتباط با سایر ذینفعان در سراسر گروه بانکی لویدز از جمله کارشناسان موضوع آموزش نمایندگان در بخش های مختلف کسب و کار و البته زبان آموزان خود را – یک گروه از کارکنان که تست کردن برخی از ماژول های.

سه مرحله برنامه

سه مرحله وجود دارد به برنامه: شروع به یادگیری و متصل کنید. برای اولین بار با تمرکز بر گرفتن شرکت کنندگان درگیر با این برنامه و به درک چگونه آنها را "نشان دادن" را به عنوان مدیران در سازمان و ارزش های خود زندگی می کنند. وجود دارد یک انیمیشن کوتاه در ارزش ها و ویدئوها در اطلاعات و سیاست های آنها ممکن است نیاز به.

یادگیری خود را شامل مهارت های هسته ماژول ها از بین 30 و 60 دقیقه ساخته شده است در حدود تصویری و e-learning محتوا. بانک فیلم برداری این خانه و افزود آزمونها و مطالب دیگر به کمک مدیران قرار داده و یادگیری خود را به عمل در نقش.

قطعه نهایی این شبکه است که در آن مدیران با هم کار کنند و عملا به تحکیم یادگیری خود را در برخورد با حالات زندگی واقعی. "هر نقشه به آموخته های آنها گرفته ام از طریق این برنامه توضیح داد:" هاچینسون. "آنها را تشویق به اتصال و عمل به صورت, گروه آموزش و کسانی که اتصال می تواند ارزشمند برای رفتن به جلو است."

"توصیه ما به آنها این منظور پیشنهاد شده است. برای اولین بار آنها را در آن زمان به شنیدن از رهبری ارشد در چرا از آن مهم است و در مورد ارزش و سپس حرکت آنها را به یادگیری است. این مهم را به انجام این بنیاد کار برای اولین بار قبل از حرکت بر روی هسته اصلی یادگیری است."

آنها می توانید ضبط آنچه را که آنها یاد بگیرند که آنها به عنوان پیشرفت در یادگیری ورود و تشویق به بحث در مورد پیشرفت خود را با خود مدیران و برای درخواست پشتیبانی در صورت نیاز.

ما می خواهیم به مطمئن شوید که [این برنامه] مناسب برای هدف حرکت می کنیم از طریق این بحران به دنیای جدید است."

شرکت کنندگان تکمیل تشخیصی پرسشنامه قبل و بعد از برنامه به طوری که آنها می توانید ببینید که چگونه آنها پیشرفت – برای کسانی که آن را گرفته اند تا کنون اعتماد به نفس در توانایی خود را افزایش یافته است 31 درصد.

این تیم را به برخی از درس از رول ، تعداد مطلق از سهامداران علاقه مند بود یک چالش به خودی خود با توجه به هاچینسون, اما نظرات خود را در مورد محتوای این آموزش مفید بوده.

پس از آن راه اندازی شده در 9 مارس, 8,433 modules شده اند آغاز شده و 7,199 تکمیل شده است. رنگارنگ ارتباطات کمپین افزایش آگاهی از آن از طریق کسب و کار.

او افزود: "کسب و کار مناطق واقعا گرفته و آن را در هیئت مدیره آنها احساس می کنید در حال حاضر زمان بسیار خوبی برای بالا بردن نیمکت و قدرت گرفتن این گروه از مدیران جدید <url>."

به عنوان مستند پیشرفت این تیم همچنان به ترویج این برنامه و ثبت نام همچنان ادامه دارد. هاچینسون می گوید تا به "راه بیش از انتظارات ما". در طول چند ماه آینده آنها را ادامه خواهد داد به درخواست برای انتقادات و پیشنهادات در برنامه, سهام و پیشرفت است.

مرحله دوم بررسی خواهد شد در نور محیط جدید که در آن مدیران خود را به عنوان کسب و کار به آرامی ظهور از coronavirus بحران است.

هاچینسون گفت: "ممکن است برخی از چهره-به-چهره ماژول مانند مربیگری که ما در حال حاضر نیاز به تحویل عملا و یا از طریق تلفن. ما به دنبال به شماره گیری نمایید تا دیگران از جمله کسانی که به دنبال در چالاک و دیجیتال رهبری و یا داشتن بزرگ همکار مکالمات. ما می خواهیم به مطمئن شوید که آن را مناسب برای هدف حرکت می کنیم از طریق این بحران به دنیای جدید است."

L&D فرصت های شغلی در پرسنل امروز


مرور بیشتر L&D مشاغلtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب