محتوای مقاله

42-ماه-پیر مرد با چهره های متعدد اتهامات پس از RCMP به دنبال کمک از نیروهای کانادایی برای نجات زن جوانی از یک کنترل از راه دور شمال کابین هفته گذشته است.

پلیس گفت: هارون Gardiner موضوع یک گزارش ساخته شده به RCMP در آوریل 23, نشان می دهد یک مرد بود که برگزاری این دختر در برابر اراده او در یک کابین در لاک Ile à la Crosse حدود 10 کیلومتر از روستای ایل à la Crosse.

با دریاچه هنوز تحت پوشش در دوغاب RCMP تصمیم امن ترین راه برای رسیدن به کابین توسط هوا خواهد بود بنابراین ارتش و ساسکاچوان RCMP Emergency Response Team (ERT) نامیده می شدند برای کمک به.

نظامی ارائه دو CH-146 Griffon هلیکوپتر برای حمل و نقل RCMP تاکتیکی تیم در سراسر دریاچه در صبح روز آوریل 24. پلیس گزارش داد که Gardiner گرفته شده را با یک تیزر پس از او در ابتدا سعی در فرار و در برابر تلاش او را به زندان.

دختر گرفته شده است بازگشت به ایل à la Crosse توسط هلیکوپتر و بازگشت به خانواده است.

Gardiner چهره نه اتهامات از جمله فقره حبس غیر قانونی, حمله, در اختیار داشتن مواد مخدر به منظور قاچاق و انواع سلاح گرم داشت. او همچنین چهره یک تعداد از غلبه بر مقاومت در برابر اتهام گذاشته وقتی کسی متهم است یا خفگی یا drugging کسی در این دوره از ارتکاب جرم.

Gardiner برنامه ریزی شده بود به اولین حضور در دادگاه در روز دوشنبه در میدو لک با لینک ویدئو.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو