انسان دارای حق اعمال دوچرخه قفل حملات یاد ساسکاتون رفع خستگی ایستاده

محتوای مقالهساسکاتون اتوبوس توقف تنقلات موضع آسیب دیده بود در روز یکشنبه بعد از ظهر هنگامی که یک مرد شروع فوق

توسط AKHSHIJNEWS در 31 اردیبهشت 1399

محتوای مقاله

ساسکاتون اتوبوس توقف تنقلات موضع آسیب دیده بود در روز یکشنبه بعد از ظهر هنگامی که یک مرد شروع فوق العاده ویندوز از منحصر به فرد دو طبقه محل با یک دوچرخه قفل.

صاحب آلن Malberg گفت: ظاهرا تصادفی و حادثه او را متزلزل و کارکنان و آسیب دیده و نمادین خودرو-تبدیل-رفع خستگی-ایستاده در قلب ساسکاتون را در مرکز شهر.

"این واقعا غرق در عین حال" Malberg گفت. "من نمی دانم که چگونه به آن را به کلمات."

Malberg بود در صحنه در طول حمله بود اما جریان توسط کارکنان و نشان داده شده است یک تصویری از این حادثه.

او گفت: چهار کارکنان در غرفه شنیده صدای بلند در اطراف 4:45 p. m. که آنها در ابتدا به اشتباه به صورت یک گلوله. آنها سپس متوجه شد و خارج اتوبوس, تلاش برای بر هم زدن از طریق یک پنجره با یک نعل اسب به شکل قفل.

Photos show damage done to the Bus Stop Refreshments after a man began smashing a bike lock into its windows on Sunday, May 17 2020.
عکس ها نشان می دهد آسیب انجام می شود به یاد غذا ایستاده است. (حسن نیت ارائه میدهد آلن Malberg) ارسال شده توسط آلن Malberg/jpg

پنجمین عضو هیات خارج شد مطمئن شوید مشتریان به احترام جسمی فاصله گرفته است.

ما عذرخواهی می کنیم اما این فیلم شکست خورده است را به بار.

Malberg گفت: کارکنان داخل اتوبوس زد به یک حمام در طبقه دوم به پنهان کردن. اطرافیان مداخله و شروع فیلمبرداری و در تلاش برای منحرف کردن اذهان مهاجم. Malberg گفت: عضو هیات بود که در خارج از فرار به کمک اطرافیان این کودک خردسال که بود پریشان به عنوان پدر در پا کمک کند.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن