مارکس و اسپنسر سرعت تجدید ساختار و کاهش 950 شغل

عکس: PA مارکس و اسپنسر اعلام کرده است آن را سرعت بخشیدن به بازسازی برنامه به عنوان بالا خیابان خرده فروشی رنج

توسط AKHSHIJNEWS در 30 تیر 1399

عکس: PA

مارکس و اسپنسر اعلام کرده است آن را سرعت بخشیدن به بازسازی برنامه به عنوان بالا خیابان خرده فروشی رنج می برد اثرات Covid-19 همه گیر و حرکت به سفارش آنلاین.

حدود 950 فروشگاه, مدیریت املاک و دفتر مشاغل در معرض خطر بودند زنجیره ای اظهار داشت که این نگاه برای سرعت بخشیدن به بازسازی برنامه های تحت آن هرگز همان دوباره برگرد برنامه.

با توجه به ساشا Berendji M&S مدیر خرده فروشی و عملیات و اموال ایجاد بیشتر سازگار مدیریت سازه هدف از این کار کاهش است. او گفت: "از طریق این بحران ما را دیده اند که چگونه ما می توانیم کار سریع تر و انعطاف پذیری با توانمند سازی فروشگاه تیم و ضروری است که ما جاسازی که راه کار. اولویت ما در حال حاضر است برای حمایت از تمام کسانی که تحت تاثیر از طریق فرایند مشاوره و فراتر از آن."

جدید کاهش به دنبال بسته شدن دو مراکز توزیع با از دست دادن از 600 شغل. زنجیره ای بسته 54 فروشگاه ها بیش از دو سال گذشته با حدود 70 بیشتر تعطیل اعلام کرد در ماه مه سال 2019 هنوز هم آمده است. در فوریه این سال, M&S رئیس مورچه نورمن و اجرایی استیو رو گفته صاحبان املاک است که آن را خواهد دید هر زیر انجام سایت در سراسر انگلستان است. با توجه به خرده فروشی روزنامه صاحبخانه گفت: در بخش خرده فروشی تحلیلگران که به مراتب بیشتر فروشگاه ها در حال حاضر در خطر بسته شدن از کسانی که M&S در حال حاضر نشان داده در برنامه های.

هنگامی که آن را به شتاب هرگز همان دوباره M&S گفت: آن را در حال حاضر می خواستم به "را سه سال پیشرفت در یک".

M&S گفت: از آن آغاز شده بود جمعی و مشورت با کارکنان و نمایندگان گذاشته است قصد دارد به اولین پیشنهاد داوطلبانه افزونگی به کارکنان را تحت تاثیر قرار.

M&S فروشگاه های مواد غذایی بودند باز در طول coronavirus مستند, اما معاملات در بخش دیگر از کسب و کار به شدت تحت تاثیر. در ماه مه شرکت گفت که فروش لباس افتاده بود با 84 درصد در مقایسه با سال 2019 و هشدار داد که برخی از عادات مشتری تغییر کرده بود برای همیشه لطفا برای.

یکی دیگر از خرده فروش لباس و در نظر گرفتن اقدام شدید است Ted Baker که امروز تایید آن می تواند کاهش حدود یک چهارم از آن انگلستان نیروی کار پس از بیماری همه گیر کوروناویروس اضافه شده به آن مشکلات مالی است.

مد خرده فروش را تایید نمی کند تعداد موانعی اما گزارش های رسانه ها نشان می دهد حدود 500 فروشگاه و دفتر مشاغل خواهد شد.

"ما این تصمیم گرفته شده به آرامی و می خواهم برای تشکر از همه همکاران ما برای کار سخت خود را" سخنگوی گفت. این حرکت در نظر گرفته شده است به ذخیره حدود 6 متر تا پایان سال است.

حدود 200 شغل را در زشت قهوه ای, ساختمان, خود, لندن, ستاد با بقیه از آن 46 مغازه ها در سراسر انگلستان و اروپا و همچنین بسیاری از فروشگاه سازش است.

Ted Baker مانند بسیاری از لباس با خرده فروشان شده بود مبارزه قبل از Covid-19 همه گیر آمار انگلستان است. این شرکت گزارش شده قبل از مالیات از دست دادن £79.9 متر در سال به 25 ژانویه در برابر £30.7 m سود سال قبل است.

آخرین HR فرصت های شغلی در پرسنل امروز


مرور بیشتر منابع انسانی مشاغلtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب