ماسک! یک لیست پخش برای همه قرنطینه حالات

برای برخی از ما این چند هفته گذشته در خانه شده اند یک گردباد. این که آیا شما آموزش سگ خود را چگونه به درایو (ش

توسط AKHSHIJNEWS در 10 اردیبهشت 1399

برای برخی از ما این چند هفته گذشته در خانه شده اند یک گردباد. این که آیا شما آموزش سگ خود را چگونه به درایو (شوخی البته) یا فرسایش در مورد وضعیت خود را کاغذ توالت عرضه به نحوی زندگی هنوز موفق به خودی خود جالب است. بنابراین اگر شما فقط بی حوصله در خانه و یا گرفتن به کرات برای زوم جلسه تمرین در اینجا یک لیست پخش برای همه قرنطینه خلق و خو.

"دستهای خود را" – غمگین الکس Gnash, Roken

عنوان می گوید شستن دست های خود را, مردم! این بازی سرگرم کننده و با نشاط لحن زیبا و جذاب و کاملا انعکاسی از شرایط فعلی.

"صبحانه در پارک" – Scotty پدري

شما بوده ام به خواب در مورد روز شما می توانید در مورد راه رفتن آزادانه با دوستان خود دوباره. این آهنگ خوش بین و امیدوار یک وعده است که شما قادر خواهید بود به بیرون بروید و لذت بردن از چیزهای ساده ما را برای اعطا روزی به زودی.

"من زنده خواهد ماند" – Gloria Gaynor

این بار ناامید و آن را آسان به احساس ناامیدی زمانی که رفتن سخت می شود. بنابراین در اینجا یک یادآوری است که شما را از طریق این زمان دشوار!

"بی حوصله در خانه" – Tyga Curtis روچ

اتاق نشیمن و آشپزخانه حیاط خلوت حمام — وجود دارد بسیاری از مکان ها یکی می تواند وجود داشته باشد در خانه. بدون توجه به جایی که شما مهاجرت به, و یا آنچه شما انجام, گاهی اوقات این فقط خلق و خوی.

"ماسک" – آینده

این یکی صرفا برای memes. بودن cooped در تمام طول روز می تواند شما را احساس می کنم کمی angsty و باغی پس نشانه این آهنگ و فقط bop آن را. اگر شما اتفاق می افتد می شود و در مورد به یاد داشته باشید برای پوشیدن یک ماسک برای نگه داشتن خود و دیگران امن!

"در حال حاضر" – Angelo G Longo

برای کسانی از شما در روابط از راه دور قرنطینه می تواند به خصوص دشوار — angelo g longo قطعا آن می شود. اما هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی شما می توانید انجام دهید برای نشان دادن عشق خود را برای یکدیگر! به یاد داشته باشید, آن را فقط در حال حاضر.

"24 / 7 / 365" – سطوح

شما احساس آرامش آن را یک روز صلح آمیز و شما فقط vibin'. امروز قرنطینه زندگی به نظر نمی رسد خیلی بد و این آهنگ کاملا کانال های ساحل احساس می کند. بازی آن را در تمام طول روز هر روز آن را احساس مثل شما در حال chillin' در ساحل جایی.

"وحشی" – مگان تو Stallion

اگر شما به صرف مقدار زیادی از زمان در Infinite این یکی را برای شما است. این یکی از ترین امضا برای تلفن های موبایل در Infinite و کاملا قدرت آهنگ. گاهی اوقات شما فقط نیاز به مگان تو Stallion به شما یادآوری آنچه که رئیس شما هستند.

"فیزیکی" – Dua Lipa

از آن زمان به بلند شدن و حرکت کنید! این که آیا شما در حال رفتن برای اجرا و یا انجام یک چوپان تینگ را ab workouts این آهنگ کامل به خودتان پمپ و آماده به حرکت ماهیچه های آن.

"روح زیبا" – Jesse McCartney

این یک کلاسیک throwback. اگر شما احساس تحت آب و هوا وجود دارد هیچ چیز مانند شیرین sound of Jesse McCartney صدای شما را احساس بهتر است.

"خوب قدیمی روز" – Macklemore, Kesha

شما از دست رفته روزهای خوب prequarantine و تو آن را قدردانی بیشتر از قبل. امیدوارم زمانی که ما آمده ایم از این ما را به یاد داشته باشید برای گرامی داشتن هر لحظه!

"فارغ التحصیلی" – بنی بلانکو آب Wrld

با سلام فارغ التحصیل شدن سالمندان! این آهنگ مناسب برای reminiscing در مورد همه خوب و بد زمان شما صرف با هم با همسالان خود اساتید GSIs و دوستان است.

"خانه" – Machine Gun Kelly, X, سفیران, Bebe Rexha

این زمان سخت استرس زا هستند و می تواند به خصوص به چالش کشیدن. این آهنگ به یاد ما از نحوه خاص آن است که قادر به خانه با خانواده و عزیزان. برای کسانی از ما که نمی توانید با خانواده و آنها را از دست رفته کمی فوق العاده امروز این یکی واقعا بازدید صفحه اصلی.

"Count On Me" – Bruno Mars

با وجود دور بودن از یکدیگر پیوند بین شما و خود را بگیرید و یاد دهید این است که به عنوان قوی به عنوان همیشه. که احساس گرم می آید که از داشتن یک گروه حمایتی از دوستان ؟ آن را هنوز هم وجود دارد و هیچ کس آواز می خواند در مورد آن بهتر از Bruno Mars. به یاد داشته باشید برای رسیدن به مردم خود و به آنها یادآوری کنید که آنها می توانید تعداد دفعات مشاهده بر شما بدون توجه به آنچه!

"1999" – Charli XCX, Troye Sivan

آه شما واقعا می خواهید شما می توانید به عقب در زمان به زمانی که همه چیز خوب بود. اما افسوس که همه ما می توانید انجام دهید این است که جم آن را با Charli XCX و Troye Sivan.

"تراش" – Angelo G Longo

بودن در خانه 24/7 هم به معنی پوشیدن, تراش 24/7. در حالی که آن را واقعا نمی در مورد نشستن در sweatpants در تمام طول روز این آهنگ سرگرم کننده و گذاشته پشت ضرب و شتم. به علاوه, عنوان کاملا مبالغ تا ما قرنطینه ساز و برگ.

"آخرین روز" – Shallou

این آهنگ آرامش بخش ندارد شعر و دارای اثر تسکین دهنده در آن شنوندگان. شما احساس به خصوص محور امروز — صبح زود یوگا کسی ؟

"من خیلی غم انگیز" – Gnash

گاهی تمام این وضعیت فقط شما احساس واقعا غم انگیز است. It's okay, Gnash آن می شود و به او می گوید مانند آن است.

"دهنی اسلاید" – Drake

و در نهایت ما باید یکی دیگر از Infinite کلاسیک. راستش اگر شما سعی نمی کردن دریک دهنی چالش اسلاید شما واقعا در قرنطینه طولانی به اندازه کافی است ؟

تماس با Kristie Lin در [email protected].tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب