به حداکثر رساندن استفاده از سلامت و تندرستی مزایای موجود در صفحه اصلی کارفرمایان خواست

شاتر سازمان شده اند خواست به چشم پوشی سلامت و تندرستی مزایای موجود برای کارمندان در خانه با بسیاری از ارائه ده

توسط AKHSHIJNEWS در 3 اردیبهشت 1399

شاتر

سازمان شده اند خواست به چشم پوشی سلامت و تندرستی مزایای موجود برای کارمندان در خانه با بسیاری از ارائه دهندگان تطبیق خدمات خود را به اطمینان حاصل شود افراد می توانند دسترسی پشتیبانی می کند در حالی که کار از راه دور.

مستقل بهداشت و تندرستی مشاور Towergate بهداشت و حفاظت گفت: بسیاری از ارائه دهندگان حال افزایش دسترسی به آنلاین GP سلامت و مشاوره های حرفه ای مانند کنترل از راه دور فیزیوتراپیست یا بهداشت روان, متخصص, انتصاب در حالی که برخی از آنها ارائه تخصصی تر در صفحه اصلی خدمات مانند درمان سرطان است.

آن را نیز ترغیب کارفرمایان به دست کم گرفتن ارزش از برنامه های که ارائه شده سلامت روان و تندرستی حمایت یادآوری کارکنان به ورزش و یا ارائه راهنمایی های مالی.

Towergate بهداشت و حفاظت یادآوری آمد و پس از آن هشدار داد کارفرمایان به ترک کارکنان "بالا و خشک" را با قطع یا از بین بردن سلامت و تندرستی مزایای به عنوان بخشی از هزینه-اقدامات کنترلی به عنوان سازمان ها و افراد پیمایش راه خود را از طریق فشار آورده coronavirus بیماری همه گیر.

مدیر توزیع برت هیل گفت: "در حال حاضر زمان برای استفاده از نوآورانه ارائه شده است که اقتباس شده اند برای دیدار با چالش های امروز. سلامت در خط مقدم بسیاری از کارکنان ذهن و مهم است که کسب و کار اجازه دهید کارکنان می دانم که این احساس متقابل است.

"در طول این زمان بی سابقه مهم است که کارکنان می دانند که سلامت و تندرستی خود را که دارای اولویت توسط کارفرمای خود است و فقط به این دلیل آنها ممکن است کار از خانه خارج از دید است در خارج از ذهن است. اگر کارفرمایان در حال تعجب که چگونه بهترین برای حمایت از سلامت و رفاه کارکنان خود را در حالی که آنها در حال کار از راه دور آن را یک نقطه شروع خوب است که برای بررسی در با منافع خود را' مشاوران برای دیدن چه چیزی جدید است.

"به عنوان سنتی مسیرهای دسترسی به بهداشت و درمان در حال حاضر در دسترس نیست و بسیاری از راه حل های خلاق در حال توسعه هستند. مزایای بسیاری یافته است و یا ساخته شده در دسترس به صورت رایگان و کسب و کار نیاز به اطمینان حاصل شود آنها از آنها آگاه و چگونه کارکنان خود را می توانید استفاده از آنها را" هیل اضافه شده است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن