میریام Margoyles ستایش بهداشت شغلی برای coronavirus کار

بازیگر میریام Margoyles داده است قلب و احساس " با تشکر از شما برای فداکاری و تعهد شغلی بهداشت حرفه ای مشغول ب

توسط AKHSHIJNEWS در 5 اردیبهشت 1399

بازیگر میریام Margoyles داده است قلب و احساس " با تشکر از شما برای فداکاری و تعهد شغلی بهداشت حرفه ای مشغول به کار برای حفاظت از سلامت و ایمنی و سلامت از بیمه خدمات درمانی و دیگر کارگران ضروری در طول coronavirus بیماری همه گیر.

در تبادل با پروفسور آنه Harriss است که با توجه به بیش از به عنوان رئیس جمهور SOM (جامعه طب کار) در ماه ژوئن Margoyles ابراز ستایش برای کار اوه پزشکان به عنوان خط مقدم NHS کارگران در مبارزه با این بیماری همه گیر.

Margoyles است که به خوبی شناخته شده برای نقش خود را در تماس با ماما و هری پاتر حق رای ثبت شده یک ویدیو را برای SOM که در آن او گفت: "من می دانم که همه کسانی که از شما که در کار طب کار انجام می دهند بسیار به نگاه پس از ایمنی از افرادی که برای بیمه خدمات درمانی و تمام کسانی که در حمل و نقل و مغازه کارگران و من می دانم که شما به درستی به رسمیت شناخته شده برای این کار که شما انجام دهد.

"پس این است که من ویژه" با تشکر از شما به همه شما که انجام طب کار. با تشکر از شما برکت دهد به شما در حفظ و رفتن ایمن ماندن."

استاد Harriss که شغلی, بهداشت و تندرستی را CPD, ویرایشگر تنظیم شده بود SOM اول آه پرستار جمهور و بنابراین Margoyles همچنین ابراز لطف او به آه پرستاران برای "همه شما انجام می دهند; ایمن ماندن".

Margoyles گفت: سهم از آه بود که اغلب نادیده گرفته شدن در رسانه ها پوشش همه گیر و در واقع اغلب به خوبی درک نشده ،

در یک ایمیل پیگیری به استاد Harriss او گفت: "من می دانم که در حال حاضر از طریق صحبت کردن به شما که شغلی بهداشت حرفه ای نیز در خط مقدم در مبارزه با این بیماری همه گیر نگه داشتن ما کارکنان بیمه خدمات درمانی بی خطر است.

"من نمی دانستم تخصص خود را پوشش می دهد بسیار: ارائه مشاوره به پزشکان و پرستاران و تمام متخصصان سلامت در PPE استفاده از اتصالات وسایل حفاظت تنفسی محافظت از پاک کننده ها و باربرها و حمایت از بیمه خدمات درمانی اعضای تیم برای اطمینان از سلامت و تندرستی خود را – آنها وجود دارد زمانی که مورد نیاز است. من نمی تواند بیشتر سپاسگزار.

"و من در حال حاضر درک کنند (و من قبل) که بهداشت شغلی کمک می کند تا محافظت از دیگر کارگران ضروری در خارج بیمه خدمات درمانی – مانند رانندگان اتوبوس, خیابان, پاک کننده bin مردان و زنان پستی, کارگران, کارگران فروشگاه های پلیس ، آتش نشانی و خدمات و نظامی که ساخته شده بلبل بیمارستان خیلی سریع.

"آنها در حال مواجهه با یک چالش بی سابقه. آنها را به همان ترس و نگرانی همه ما انجام دهد. من می خواهم برای گفتن یک "متشکرم" به همه آنها" Margoyles اضافه شده است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن