اکثر اسلحه های مورد استفاده در Sask. جنایات در حال سرقت رئیس پلیس می گوید

محتوای مقالهافرادی که استفاده از سلاح گرم در ارتکاب جنایات در ساسکاچوان به دست آوردن آنها را در درجه اول با سر

توسط AKHSHIJNEWS در 7 خرداد 1399

محتوای مقاله

افرادی که استفاده از سلاح گرم در ارتکاب جنایات در ساسکاچوان به دست آوردن آنها را در درجه اول با سرقت ساسکاتون رئیس پلیس می گوید.

"آنها در حال انحراف قانونی سلاح گرم — سلاح های طولانی مانند طولانی-barrelled سلاح, تفنگ ساچمه و تفنگ آنها انحراف آن از طریق سرقت به عنصر جنایی" رئیس Troy کوپر گفت: در مصاحبه اخیر است.

"برای ما هنگامی که ما بحث در مورد تغییرات قانونی و چیزهایی که به نفع ساسکاچوان تا آنجا که کاهش تعداد سلاح های گرم استفاده می شود در جرائم ما خواهد استرس ایمن سازی آنجا که هر قانونی را تغییر دهید چرا که تجربه ما در اینجا."

ساسکاچوان وزیر اصلاحات و پلیس کریستین بگویید گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه به StarPhoenix که اکثریت قریب به اتفاق از اسلحه گرم مربوط به جرم و جنایت در استان و در سراسر کشور متعهد است با به طور غیر قانونی به دست آمده اسلحه های طولانی و اسلحه.

"یک راه موثر برای مبارزه با جنایات با استفاده از یک اسلحه گرم خواهد بود با هدف قرار دادن جنایتکاران و غیر قانونی سلاح های قوی تر و اجرای مجازات به صورت غیر قانونی کلش, خرید مرزی سلاح قاچاق و جنایات با اسلحه گرم," او نوشت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب