مونستر (ابهامزدایی) لوگان هافمن نشانه MLB قرارداد با دزدان دریایی پیتسبورگ آماده به کشتی سوار در نرم افزار بیس بال سفر

محتوای مقاله در ادامه

حتی اگر او تا به حال کالج واجد شرایط بودن هنوز هم باقی مانده هافمن می گوید: این یک تصمیم آسان به نوبه خود نرم افزار. نه تنها قرارداد یک چیز مطمئن شوید که در طول زمان نامشخص او احساس او آماده به پرش به نرم افزار لیگ.

“آن را بیش از حد سخت از تصمیم به خاطر من می دانستم که اگر من پیش نویس من که قرار بود به نشانه” گفت هافمن که شما در حال حاضر در انتظار مسیر از Bucs.

هافمن شنیده نشده که در آن او در نهایت در دزدان دریایی سازمان به عنوان MLB در حال حاضر در حال آماده سازی خود کوتاه 60-بازی فصل.

“وجود دارد نه بیش از حد کلمه رفتن به جلو در آنچه اتفاق می افتد اما من مطمئن هستم که من حدس می زنم به طور منظم در سال, من می خواهم به آماده شدن برای رفتن و پیوستن به یک تیم و شروع به بازی اما بدیهی است که نمی تواند اتفاق می افتد در حال حاضر (با توجه به COVID-19 جهانی همه گیر) گفت:” هافمن که در ادامه به پرتاب اغل گاو یا حشم در زادگاه خود الماس است.

“این واقعا در هوا. بدیهی است که MLB اردوگاه در حال گرفتن رفتن در اینجا به زودی, اما آنها نمی گفت هر چیزی در مورد آنچه که minor league بچه ها می تواند شروع به انجام نشده است.”

در حال حاضر او در گیر یک الگوی برگزاری به تنهایی به عنوان تنها بازیکن حرفه ای بیس بال در شهر است.

dzary@postmedia.com

بیشتر در مورد این موضوع

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو