ناتان Mizell به عنوان ASUC معاون اجرایی رئیس جمهور از طریق پایان ترم

پردیس دانشجوی سال دوم ناتان Mizell خواهد شد پر کردن در برای سابق ASUC معاون اجرایی رئیس جمهور اندی Theocharous

توسط AKHSHIJNEWS در 4 اردیبهشت 1399

پردیس دانشجوی سال دوم ناتان Mizell خواهد شد پر کردن در برای سابق ASUC معاون اجرایی رئیس جمهور اندی Theocharous برای بقیه ترم.

Theocharous که استعفا مارس 11 با استناد به "شرایط غم انگیز," اصل انتخاب دانشگاه ارشد داکوتای Brubaker به عنوان موقت معاون اجرایی رئیس جمهور و یا EVP تا زمان ASUC سناتور و EVP-انتخاب ملوین Tangonan را آغاز می شود. مجلس سنا انتخاب کمیته — ساخته شده از رئیس جمهور ASUC صندلی مجلس سنا ایستاده کمیته و سه اضافی سناتور — رد Brubaker روز دوشنبه با رای 1-2 با سه رای ممتنع. کمیته تایید Mizell با رای 1-0 با چهار رای ممتنع.

ASUC جمهور Amma Sarkodee-Adoo نمی شد در حال حاضر در دوشنبه دیدار و ASUC سناتور رسانه های سینا بازیگران تک رای به نفع Mizell, نامزدی او برای EVP موقعیت.

"این رأی به نظر می رسد ستیز به عنوان برخی از مردمی بیان آنها در حصار, به طوری که آنها به سادگی رای ممتنع" سینا گفت: در یک ایمیل. "وجود اعتراض و عقب-و-چهارم در رای گیری به همین دلیل است."

سناتور Sumrit Grewal که ریاست این کمیته با بیان این که هر دو نامزد بودند "فوق العاده واجد شرایط" تصمیم گیری دشوار است. سناتور Omotara با oloye افزود که هر دو نامزد به حال دارایی های مختلف که به هم پیچیده ،

با وجود پایان ترم نزدیک, ASUC رئیس امور حقوقی Jedidiah Tsang گفت: این کمیته تا به حال به را انتخاب کنید جدید EVP با توجه به ASUC آیین نامه و به اطمینان حاصل شود که پروژه های آغاز شده در این سال توسط Theocharous در حال اتمام است. وی افزود: ماموران اجرایی' از نظر مشخصات فنی, انجام پایان کار نبود تا آخرین روز بهار ترم پایانی دادن Mizell حدود سه هفته در موقعیت.

Brubaker گفت: پروژه هایی که نیاز به تکمیل شامل کار با سازمان های دانشجویی دريافت سازی فضاهای اتمام دستورالعمل برای دفتر وکالت اعطای حضور در اتحادیه دانشجویی جلسات هیئت مدیره و انتقال Tangonan به دفتر. Grewal اضافه شده که نیز وجود دارد که هنوز کار باید انجام شود در ASUC بودجه و فضای تخصیص.

Tsang همچنین گفت: تمرکز اصلی سنا انتخاب کمیته مصاحبه با نامزدهای خطاب انتقال بین این سال و Tangonan کند.

Mizell گفت: او برای موقعیت زیرا او معتقد است که رهبری مهم است به خصوص در زمان استرس مانند بیماری همه گیر. او افزود که زمان و دانش مورد نیاز و علاقه مند به شرکت در گفتگو های مهم از جمله کسانی که در خصوص امور مالی و پردیس درآمد.

"من می خواهم به زمان معنی دار و منظورم این است که با استفاده از قدرت و امتیازات از دفتر" Mizell گفت. "هر کس یک فرصت برای خدمت در ظرفیت های مختلف و من فقط در این نگاه به عنوان یک ظرفیت برای خدمت در."

سنا انتخاب کمیته ملاقات دوباره جمعه برای تقریبا دو ساعت به ارزیابی تصمیم گیری آن است. پس از یک ساعت از بسته جلسه Sarkodee-Adoo motioned به لغو این کمیته نامزدی.

بعد از سینا اعتراض و بررسی در مورد چگونگی ادامه Sarkodee-Adoo باطل خود را حرکت.

"در حالی که من احساسات من نمی خواهم به strongarm هر کسی به هر چیزی" Sarkodee-Adoo گفت: در این نشست است. "اگر مردم احساس شد که پس از آن من نمی خواهم به آن را حمل به جلو است."

کمیته نگه داشته Mizell به عنوان آن انتخاب و در نهایت موکول tensely.

نامزدی رسمی شد در ASUC مجلس سنا در جلسه روز شنبه پس از Mizell تصویب شد سنا کامل و سوگند یاد کرد.

"آن شده است فوق العاده با ارزش برای کمک به این کار ادامه پروژه های خود را در حالی که من در دوره" Brubaker گفت: در یک ایمیل. "من آرزو می کنم ناتان هیچ چیز اما من مطمئن هستم که او کمک خواهد کرد که انجام بقیه دفتر کار است."

کیت Finman است, اخبار دانشگاه ویرایشگر. او تماس بگیرید در [email protected] و او در توییتر دنبال کنید در @KateFinman_DC.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب