ملی کار از خانه بعد: کارفرمایان باید با در نظر گرفتن منافع دراز مدت

تصویر: شاتر ملی کار از خانه در شب (15 مارس) سازمان در حال تشویق به استفاده مداوم مستند محدودیت در نظر گرفتن من

توسط AKHSHIJNEWS در 26 اردیبهشت 1399

تصویر: شاتر

ملی کار از خانه در شب (15 مارس) سازمان در حال تشویق به استفاده مداوم مستند محدودیت در نظر گرفتن منافع گسترده خانه کار می تواند در دراز مدت.

با بسیاری از مردم همچنان به کار از خانه کار عاقلانه یک کمپین گروه را تشویق می کند که شرکت را به اتخاذ "دقیق" شیوه های کار گفت: زمان تعطیلی محل کار هستند یک فرصت برای ترویج تغییر و نوسازی راه ما کار می کنند.

آن ادعا کرد که دو تا سه روز homeworking در هر هفته می تواند تا معادل کل یک روز کاری در بهره وری; کاهش تولید گازهای گلخانه ای و تراکم به عنوان مردم کمتر نیاز به رفت و آمد و یا سفر به جلسات; کاهش استرس در ارتباط با رفت و آمد طولانی و کارکنان اجازه می دهد به صرف زمان بیشتری را با خانواده و دوستان خود.

فیل Flaxton مدیر اجرایی کار عاقلانه بریتانیا گفت: "ما آمده ایم از این بیماری همه گیر وجود دارد یک فرصت بزرگ برای ایجاد تغییرات اساسی را در راه ما و راه ما زندگی می کنند. دولت کارفرمایان و اتحادیه ها باید با هم کار کنند و در راه به گسترش جنبه های مثبت homeworking فراتر از این بیماری همه گیر به کار مردم.

"در دراز مدت این راه های جدید کار باید طراحی به جوامع جدید. هر عمده طرح توسعه اطراف بریتانیا مانند باغ جدید جوامع باید طراحی شده برای کمک به homeworking و تحویل در منزل به جای تمرکز بر روی موتور خودرو, خرید و مقصد."

بررسی های اخیر راه اندازی شده توسط پلت فرم همکاری سیم یافت می شود که 53 درصد از کسب و کار تا به حال دیده می شود بدون تغییر و یا افزایش بهره وری از مستند محدودیت های اجباری کارکنان به محل کار از خانه.

Morten Brøgger سیم مدیر عامل شرکت گفت: "در چند ماه گذشته نشان داده اند که حتی بدون هیچ گونه آماده سازی در همه شرکت ها می تواند به حفظ و حتی افزایش بهره وری در حالی که کار از هر نقطه."

این مطالعه به سفارش Visier ماه گذشته متوجه شد که تقریبا نیمی از کارگران انتظار بازگشت به محدود کار انعطاف پذیر پس از coronavirus مستند به پایان می رسد. این بود که با وجود 68% بیان آنها احساس یا بیشتر یا به همان اندازه به عنوان مولد در حالی که کار از خانه.

HR شریک کسب و کار فرصت در پرسنل امروز


مرور بیشتر HR شریک کسب و کار شغلtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب