NHS به تمرکز بر روی کار انعطاف پذیر و کارکنان رفاه

شاتر کار انعطاف پذیر آموزش و پرورش و بهداشت و تندرستی در خط مقدم از جدید بیمه خدمات درمانی مردم با طرح, که دول

توسط AKHSHIJNEWS در 9 مرداد 1399

شاتر

کار انعطاف پذیر آموزش و پرورش و بهداشت و تندرستی در خط مقدم از جدید بیمه خدمات درمانی مردم با طرح, که دولت امید را واقعی و تغییر پایدار' در انگلستان خدمات سلامت.

NHS انگلستان گفت: Covid-19 بحران آورده بود در مورد نیاز به "تغییرات عمیق" به خصوص در اطراف تندرستی و انعطاف پذیر و از راه دور کار و نابرابری مواجه سیاه و اقلیت های قومی (بام) کارکنان.

مراقبت بهداشتی و اجتماعی وزیر مت Hancock گفت: "هر فرد مشغول به کار در بیمه خدمات درمانی به کمک بی سابقه ملی تلاش برای ضرب و شتم به این ویروس و صرفه جویی در زندگی می کند. آنها ما را حفظ و در عوض این دولت همه چیز را در قدرت خود را برای حفاظت و حمایت از آنها.

"توسط بیمه خدمات درمانی بهترین مکان برای کار ما جذب و حفظ استعداد و تحویل 50,000 بیشتر پرستاران 6000 بیشتر پزشکان در عمل به طور کلی و 26,000 کارکنان مراقبت های اولیه حرفه ای."

هنکاک نیز خواست کارکنان به برجسته مناطق که در آن آنها فکر بوروکراسی و نوار قرمز می تواند کاهش. بیمه خدمات درمانی برای تماس شواهد می گوید این می تواند شامل اجازه دادن به کارکنان برای استفاده امن از خدمات پیام رسانی مانند واتساپ برای تسهیل سریع اطلاعات دسترسی و ساخت آن را آسان تر به لینک میلیون ها نفر از مراقبت های اولیه پرونده به آخرین اطلاعات در coronavirus که آن را می گوید اجازه خواهد داد که دولت به تجزیه و تحلیل coronavirus عوامل خطر.

از ژانویه سال 2021 همه مشاغل در سراسر NHS انگلستان و بیمه خدمات درمانی بهبود خواهد بود آگهی به عنوان در دسترس بودن برای کار انعطاف پذیر, الگوهای, در حالی که همه سابق کارکنان را تشویق به بازگشت به خدمات بهداشتی – فقط به عنوان آنها نزدیک شدند که Covid-19 مورد افزایش یافته است در اوایل این سال است.

بیمه خدمات درمانی مردم با طرح 2020-21 همچنین تمرکز در به دنبال پس از آن مردم از جمله حمایت بیشتر برای سلامت و تندرستی از طریق پشتیبانی اختصاص داده شده خط متخصص سوگ پشتیبانی و دسترسی رایگان به سلامت و تندرستی نرم افزار. علاوه بر این برنامه وجود دارد به خلبان یک برنامه انعطاف پذیری مراکز مشغول به کار در همکاری با بهداشت حرفه ای برنامه ها برای هماهنگ کردن ارجاع به درمان و حمایت برای کمک به کارکنان خوب باشید و در محل کار.

آموزش و پرورش نیز از ویژگی های به شدت در این طرح با برخی از 350 آموزش کمک های مالی ارائه شده به پرستاران برای تبدیل شدن به سرطان یا شیمی درمانی پرستاران; های اضافی 5,000 کارشناسی مکان از سپتامبر سال 2020 در پرستاری با متفقین بهداشت حرفه ای و دندانپزشکی درمان و بهداشت دوره و مقدمه ای از £10m صندوق بالینی سرمایه گذاری برای پرستاران و ماماها متفقین بهداشت حرفه ای.

در به رسمیت شناختن این واقعیت است که بام کارکنان صورت بیشتر در معرض خطر مرگ ناشی از Covid-19 همه سازمان بیمه خدمات درمانی را کامل ارزیابی خطر برای آسیب پذیر ستاد و اقدام در آن مورد نیاز است.

هر NHS اعتماد پایه و اساس اعتماد و بالینی راه اندازی گروه نیز باید خود را منتشر پیشرفت در تضمین این که بام مردم نشان داده در همه سطوح سازمان خود.

نیروی کار و برنامه ریزی نیز انجام شده در سطح محلی و روحیه کارکنان خواهد شد ردیابی از طریق جدید فصلنامه بررسی.

رئیس بیمه خدمات درمانی مردم افسر Prerana Issar گفت او امیدوار است که اقدامات جدید را بیمه خدمات درمانی "در برابر فراگیر و انعطاف پذیر سازمان".

"همه گیر شده با چالش های بزرگ, اما آن را نیز برجسته شجاعت و نوآوری ما قادر به در سخت ترین زمان است. ما به رسمیت شناخته شده نیاز به به طور مداوم با کیفیت بالا, سلامتی و تندرستی برای حمایت از کارکنان ما به طوری که آنها بهتر می تواند مراقبت از خود و بیماران خود را. این تغییرات باید باقی می ماند بخشی از طرح ما NHS همانطور که ما حرکت رو به جلو با هم" گفت: Issar.

کارکنان ما بزرگترین دارایی ما و اگر هر گونه مدارک و شواهد مورد نیاز خود را از فداکاری و تعهد وحشتناک تروما از این بیماری همه گیر را فراهم کرده چدن اثبات آن" – Niall Dickson, NHS کنفدراسیون

Niall Dickson, مدیر اجرایی بیمه خدمات درمانی کنفدراسیون که نشان دهنده سازمان ها در سراسر بخش بهداشت و درمان گفت: "کارکنان ما بزرگترین دارایی ما و اگر هر گونه مدارک و شواهد مورد نیاز خود را از فداکاری و تعهد وحشتناک تروما از این بیماری همه گیر را فراهم کرده چدن اثبات است.

"از این رو شایسته است که این افراد طرح با تمرکز بر تعهد به بعد نگاه ما کارکنان بسیاری از آنها خسته هستند و در حال حاضر به صورت به احتمال خسته کننده زمستان است."

Dickson بهداشت گفت: سازمان تا به حال انجام ارزیابی خطر برای حدود 80 درصد از بام کارکنان بود که اولین گام مهم در مقابله با نابرابری.

"اما البته این طرح شامل نمی شود پول جدید و بنابراین ما باید آن را به عنوان یک قسط نه مقاله به پایان رسید. دولت باید در تحقق آن تعهد به ارائه یک برنامه جامع و واقع بینانه چند سال حل و فصل جامع بررسی هزینه ها در پاییز – حل و فصل است که پشتیبانی از جاه طلبی در این طرح برای مقابله با یک نیروی کار بحران که هر روز در مکان های غیر قابل تحمل سويه در کارکنان بالا و پایین انگلستان," او گفت:.

"ما باید همچنین مراقبت های اجتماعی را به ارمغان آورد این فرایند است. آن را یک اشتباه را با هم مراقبت بهداشتی و اجتماعی نیروی کار و برنامه ریزی است."

HR فرصت ها در بهداشت و درمان در پرسنل امروز


مرور بیشتر HR فرصت ها در بهداشت و درمانtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن