بیمه خدمات درمانی تمدید ویزای 'ممکن است اعمال می شود به تمام کارکنان'

Peter Byrne/PA سیم/PA تصاویر طرح های پیشنهادی برای تمدید ویزا بیمه خدمات درمانی کارگران ممکن است درخواست به عن

توسط AKHSHIJNEWS در 3 اردیبهشت 1399

Peter Byrne/PA سیم/PA تصاویر

طرح های پیشنهادی برای تمدید ویزا بیمه خدمات درمانی کارگران ممکن است درخواست به عنوان بسیاری از مردم که در ابتدا فکر مهاجرت کارشناسان هشدار داده اند یک گروه از نمایندگان مجلس است.

خانه امور انتخاب کمیته گفته بود که قصد دارد به طور خودکار گسترش بیمه خدمات درمانی کارگران ویزا با توجه به پایان می رسد قبل از 1 اکتبر سال 2020 یک سال ممکن است فقط درخواست برای دارندگان ویزای tier 2 – مانند پزشکان و پرستاران و امدادگران – اما نه کسانی که با خانواده ریونیون ویزا و نه دربانان بهداشت و درمان دستیاران و یا پاک کننده ها.

هنگامی که برنامه اعلام شد و در 31 مارس, دبیر خانه Priti پاتل گفت: حدود 2,800 بیمه خدمات درمانی کارگران بهره مند شوند. اما آدریان بری صندلی از قانون مهاجرت پزشکان' Association گفت: خانه امور کمیته را انتخاب کنید که بسیاری از خط مقدم کارکنان بیمه خدمات درمانی از خارج از کشور می تواند خود را فاقد شرایط لازم.

او گفت: "یکی از مشکلاتی که پدید آمده است که دفتر خانه سیاست در گسترش ترک به باقی می ماند برای چنین افرادی... در ابتدا به نظر می رسد شامل همه کار در بیمه خدمات درمانی اما سپس پس از آن به نظر می رسد به عنوان اگر آن محدود شده است و به کسانی که در ردیف 2 ویزا – ویزا اجازه کار به عبارت دیگر – و نه خانواده ریونیون ویزا و یا چیزهای دیگر.

"همچنین ممکن است محدود به انواع خاصی از کار در بیمه خدمات درمانی – برای مثال پزشکان و پرستاران – و نه کسانی که برای مثال مانند بیمارستان باربرها و دیگران که فراموش ضروری شغل در خدمات بهداشت ملی."

مهاجرت وکیل مدافع کالین Yeo سوال که آیا وجود دارد نیاز به یک دستگاه قانونی را به فرمت های و به قانون, و یا اینکه آیا واجد شرایط دارندگان ویزای مورد نیاز اخطار کتبی از دفتر خانه.

محافظه کار MP تیم لاتون عضو اصلی کمیته امور گفت: این درک کلی که دولت اعطا "پتو پسوند" برای همه بیمه خدمات درمانی کارگران که ویزا با توجه به پایان می رسد قبل از 1 اکتبر.

"آنچه شما گفت: روشن است: یکی آن روشن نیست که این همه بیمه خدمات درمانی کارگران; آن را فقط ممکن است محدود به tier 2 ویزا. ثانیا حتی برای کسانی که واجد شرایط که بر اساس هیچ قانونی در حمایت از کسانی که بدون حمایت یک دستگاه قانونی حداقل به طوری که آنها می تواند خود را سهوا در ایمان خوب قبول داشتن که فرمت که در واقع آنها هیچ پایه و اساس قانونی هنوز به اینجا پس از انقضای ویزا."

دفتر خانه سخنگو گفت: گسترش امر به پزشکان و پرستاران و امدادگران اما این امر می تواند با همکاری نزدیک با بیمه خدمات درمانی تراست شناسایی افرادی که نیازمند و در نظر گرفتن اینکه آیا آن را می تواند کمک به هر گونه خط مقدم کارگران در طول coronavirus بحران است.

این سخنگو گفت: موجود در قوانین مهاجرت را قادر می سازد دبیر خانه به عمل در شرایط استثنایی مانند کسانی که انگلستان در حال حاضر رو طوری تغییر قانونی لازم نیست.

HR فرصت ها در بهداشت و درمان در پرسنل امروز


مرور بیشتر HR فرصت ها در بهداشت و درمانtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن