هسته ای, تست هرگز دوباره

مسلح درگیری های, ویژه, جهانی, جهانی, جغرافیای سیاسی, جهانی, حکومت, عناوین, IPS سازمان ملل متحد: در داخل گلخانه

توسط AKHSHIJNEWS در 11 تیر 1399
مسلح درگیری های, ویژه, جهانی, جهانی, جغرافیای سیاسی, جهانی, حکومت, عناوین, IPS سازمان ملل متحد: در داخل گلخانه انرژی هسته ای - سلاح های هسته ای صلح TerraViva سازمان ملل متحد

نظر

Daryl G. کیمبال است مدیر اجرایی انجمن کنترل تسلیحات (ACA) و ناشر این سازمان ماهانه مجله کنترل تسلیحات امروز

اعتبار: سازمان ملل متحد

واشنگتن, DC, Jul 1 سال 2020 (IPS) - هفتاد و پنج سال پیش در جولای 16, ایالات متحده منفجر اولین بار در جهان سلاح های هسته ای تست انفجار در مکزیک کویر. فقط سه هفته بعد نیروی هوایی ایالات متحده B-29 بمب افکن اعدام تعجب بمب اتمی حملات در شهرهای هیروشیما و ناکازاکی کشته شدن حداقل 214,000 مردم تا پایان سال 1945 و مجروح شدن بی حد و حصر هزاران نفر دیگر که در سال های پس از آن.

از آن پس جهان رنج می برد از یک پرهزینه و مرگبار سلاحهای هستهای نژاد سوخت بیش از 2,056 آزمایش هسته ای انفجار حداقل هشت متحده بیش از نیمی از آن (1,030) بودند انجام شده توسط ایالات متحده است.

اما در حال حاضر به عنوان یک نتیجه از سال پایدار شهروند فشار و مبارزات کنگره رهبری و علمی و پیشرفت های دیپلماتیک هسته ای تست تابو است.

ایالات متحده است و نه انجام یک آزمایش هسته ای از سال 1992 زمانی که هر دو حزب در کنگره اکثریت موظف نه ماه مهلت تست. در سال 1996 در ایالات متحده برای اولین بار به ثبت Comprehensive Test Ban Treaty (CTBT) که verifiably ممنوع تمام آزمایش هسته ای انفجار از هر عملکرد.

امروز CTBT 184 امضا و تقریبا جهانی پشتیبانی می کند. اما آن را به طور رسمی وارد نیروی با توجه به شکست ایالات متحده و چین و شش دیگر holdout متحده به تصویب پیمان.

به عنوان یک نتیجه به آزمایش هسته ای باقی مانده نیمه بسته نگهداشته شده و در حال حاضر برخی از مقامات کاخ سفید و اعضای سنا Dr. Strangelove حزبی را تهدید به ضربه آن را باز.

با توجه به مارس 22 مقاله در واشنگتن پست, ارشد امنیت ملی مقامات در مورد گزینه یک تظاهرات انفجار هسته ای در مارس 15 جلسه بین.

یک مقام ارشد گفت: پست است که "rapid test" توسط ایالات متحده می تواند اثبات مفید از یک مذاکره نظر به عنوان برگ برنده دولت در تلاش برای فشار به روسیه و چین برای شرکت در مذاکرات در یک توافق کنترل تسلیحات.

ساخت بدتر در خط یک حزب رای گیری ماه گذشته کمیته نیروهای مسلح سنا در تصویب اصلاحیه توسط سناتور. ایسنا-ارک.) به اجازه از 10 میلیون دلار به طور خاص برای یک آزمایش هسته ای اگر دستور داد تا رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

این تست می تواند انجام زیرزمینی در فقط چند ماه در سابق نوادا سایت آزمون خارج از لاس وگاس.

این ایده از چنین یک تظاهرات آزمایش هسته ای انفجار فراتر از بی پروا. در ایالات متحده برای اولین بار آزمایش هسته ای, انفجار در 28 سال خواهد هیچ چیز برای مهار چین و روسیه زرادخانه هسته ای و یا بهبود محیط زیست برای مذاکرات است.

بلکه این امر افزایش تنش و احتمالا باعث شیوع آزمایش هسته ای دیگر ایران بازیگران منجر به یک سلاح جهانی, مسابقه که در آن هر کس می آمد یک بازنده است.

دیگر هسته ای کشورها مانند روسیه و چین و هند و پاکستان و کره شمالی را به مراتب بیشتر برای به دست آوردن از آزمایش هسته ای از ایالات متحده است. در طی 25 سال گذشته ایالات متحده آمریکا سلاح های هسته ای labs صرف میلیاردها دلار برای حفظ آمریکا زرادخانه هسته ای بدون مواد منفجره تست.

دیگر قدرت هسته ای بدون شک از فرصت های ارائه شده توسط یک هسته ای آمریکا انفجار در شرکت های متعدد مواد منفجره آزمون خود را که می تواند کمک به آنها را کامل جدید و خطرناک تر از انواع کلاهک.

حرکت های ایالات متحده برای آماده سازی و یا به فردا تست خواهد تکه تکه آن در حال حاضر پاره شهرت به عنوان یک رهبر در منع گسترش و مسخره از وزارت امور خارجه به ابتکار عمل برای چند جانبه گفت و گو برای ایجاد یک محیط بهتر برای پیشرفت در خلع سلاح هسته ای. ایالات متحده مایل به پیوستن به کره شمالی است که تنها کشور به انجام آزمایش های هسته ای در این قرن به عنوان یک هسته ای دولت rogue.

به عنوان دکتر Lassina Zerbo دبیر اجرایی این Comprehensive Test Ban Treaty Organization گفت: در 28 مه "[A]ctions و یا فعالیت های هر کشور است که نقض هنجار بین المللی در برابر آزمایش هسته ای به عنوان بیمه توسط CTBT را تشکیل قبر چالش هسته ای منع گسترش و خلع سلاح رژیم و همچنین به صلح و امنیت جهانی به طور گسترده تر."

صحبت از تجدید هسته ای آمریکا تست خواهد بی احترامی به قربانیان عصر هسته ای. این شامل میلیون ها نفر از افرادی که فوت کرده اند و رنج می برد از بیماری ها به طور مستقیم مربوط به رادیواکتیو خرید اینترنتی از آزمایشات انجام شده در ایالات متحده جزایر اقیانوسیه و استرالیا و چین و شمال آفریقا و روسیه و قزاقستان که در آن اتحاد جماهیر شوروی انجام 468 آن 715 آزمایش های هسته ای.

غم این downwinders متاثر از اولین آزمایش هسته ای ایالات متحده با نام رمز "ترینیتی" هنوز هم حتی نشده در ایالات متحده تابش اثرات جبران خسارت قانون برنامه است که با توجه به اعتبار در سال 2022.

کنگره باید با شدت بهم زدن درب بسته در این ایده از سرگیری هسته ای تست به خصوص اگر هدف آن است که برای تهدید کشورهای دیگر است. به عنوان نهایی کنگره سالانه مجوز دفاع و انرژی تخصیص صورتحساب می تواند و باید تصویب ممنوعیت استفاده از بودجه برای آزمایش هسته ای و تصویب پادمان که نیاز به مثبت مجلس نمایندگان و سنا رای در هر گونه پیشنهاد برای تست در آینده است.

در نهایت سنا می تواند و هم باید تجدید نظر و تصویب CTBT خود را. به عنوان یک امضاء ایالات متحده است که از نظر قانونی ملزم به رعایت CTBT را منع آزمایش را رد کرده است اما خود این منافع است که با تصویب و لازم الاجرا شدن این پیمان است.

سلاح های هسته ای آزمایش انفجار یک خطرناک بازمانده از دوران گذشته است. ما باید به عقب برگردید.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن