Nutrien مدیر عامل پرداخت کاهش در سال 2019 پس از "سال سخت" در ag بخش

محتوای مقالهرئیس بزرگترین کود شرکت دیدم سالانه خود را پرداخت های تشویقی سقوط US$1.6 میلیون در سال گذشته به عنو

توسط AKHSHIJNEWS در 26 اردیبهشت 1399

محتوای مقاله

رئیس بزرگترین کود شرکت دیدم سالانه خود را پرداخت های تشویقی سقوط US$1.6 میلیون در سال گذشته به عنوان پتاس معدنچی موفق به ملاقات با عملکرد اهداف تعیین شده توسط هیئت مدیره.

Nutrien Ltd. مدیر عامل چاک Magro در زمان خانه پرداخت بسته به ارزش US$12.4 میلیون دلار در سال 2019 را از ما 12.9 میلیون دلار به او پرداخت شده بود در سال 2018 به عنوان شرکت قیمت سهم کاهش یافت.

کیت Martell, صندلی منابع انسانی این شرکت و جبران کمیته اشاره کرد در این سهامداران گزارش که آن را "سال سخت" برای بخش کشاورزی است که "در زمان تلفات در جهانی قیمت کود و کاهش تقاضا برای محصول مواد مغذی است."

Nutrien بیش از آن سود هر سهم هدف در سال 2018 با آن قیمت سهام به دست آوردن US$2.69. در سال 2019 با این حال این شرکت به دست آورده US$2.17 هر سهم زیر US$3 در هر سهم هدف است. عملکرد این شرکت برای سال 2019 منعکس شده است در Magro پرداخت آن را به عنوان یک "پرداخت برای عملکرد فلسفه در اطراف اجرایی جبران" اشاره خواهد Tigley مدیر رسانه و ارتباطات دیجیتال برای Nutrien در بیانیه ای در روز پنج شنبه.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب