OH&W جوایز – "اگر مدیران خرید به استراتژی شما در حال رفتن به یک مقدار بهتر میزان موفقیت'

شرکت فناوری بازو ساختمان ستاد در کمبریج برنده "بهترین تندرستی ابتکار' در سال گذشته شغلی, بهداشت و تندرستی, جوا

توسط AKHSHIJNEWS در 13 تیر 1399

شرکت فناوری بازو ساختمان ستاد در کمبریج

برنده "بهترین تندرستی ابتکار' در سال گذشته شغلی, بهداشت و تندرستی, جوایز, دفتر ورزشکاران جعلی است نزدیک سلامت و تندرستی با همکاری کمبریج شرکت فناوری بازوی یک همکاری که منجر به استفاده خلاقانه از 'محاسبه مساحت و واقعیت افزوده به کارکنان و خارج از میز خود است.

دفتر ورزشکاران تیم در کمبریج بر اساس تکنولوژی شرکت Arm یک مثال نخست است چگونه حتی در یک رقابتی آه بازار به طور فزاینده ای مشخص شده توسط قرارداد 'اونا' آن است که هنوز کاملا امکان پذیر است به عنوان یک قرارداد ارائه دهنده خدمات به ساخت طولانی مدت و بسیار غنی کارفرما/پیمانکار همکاری.

"بازوی آغاز شده به عنوان بلوط رایانه های عامل از تبدیل انبار خارج کمبریج نزدیک به 30 سال پیش است. در حال حاضر تکنولوژی بازو می رسد 70 درصد از جمعیت جهان است. ما شده ایم با بازوی حدود 15 سال در حال حاضر ما بسیار قرار دادی به آن" توضیح می دهد که الیوت فریزر, کمبریج, بدنسازی, مدیریت و رهبری از ورزشکاران تندرستی تیم در بازو.

"هنگامی که ما برای اولین بار در زمان قرارداد وجود دارد و 500 نفر در اینجا و در حال حاضر وجود دارد بیش از 2500. ما شده اند با بازوی همه راه و سعی کرده اند آن را ترین خدمات قرار دادی که ما می توانیم به عنوان امکان پذیر است واقعا" او می افزاید.

Arm از طریق دفتر ورزشکاران برنده سال گذشته شغلی, بهداشت و تندرستی جوایز "بهترین تندرستی ابتکار'. وجود جزئیات بیشتر در پنل زیر آن بازوی رفتن 'geocaching' ابتکار نوآورانه و هوشمندانه در چگونه آن را طنین انداز با سازمان عمدتا جوان با تکنولوژی زرنگ و دانا (بلکه بی تحرک) نیروی کار کردم و آنها را به بالا و در حدود و فعال تر در اطراف کمبریج

"ما به انجام تعداد معینی از رفاه طرح های هر سال ما سعی کنید به خلاق و انجام مسائل ما لذت ببرید و همچنین به عنوان که ما فکر می کنم بیشترین بلند. ما این بود فیزیولوژیکی که در اصل به حال این ایده از انجام چیزی در امتداد خطوط از geocaching" به یاد می آورد الیوت.

"ما در برنامه های مختلف و برنامه های کاربردی و به رسمیت شناخته شده است که گوگل بروید شد واقعا محبوب است. ما می دانستیم که ما جمعیتی در اینجا; همه آنها جوان و در گوشی های هوشمند خود و البته بازوی یک فن آوری شرکت است. بنابراین ساخت آن را مبتنی بر تلفن هرگز به یک مشکل است.

"آن را فقط به نوع snowballed از وجود دارد. واقعا جدایی برای به دست آوردن تمام نقشه ها و تکنولوژی به درستی کار بر روی همه گوشی ها; آن آسان نبود اما ما بودجه برای ساخت آن عالی بود. و ما قادر به استفاده از آن به سکوی پرشی بارهای از ایده های دیگر" او می افزاید.

ناهار-و-یادگیری کارگاه های آموزشی

در کنار این خاص ابتکار دفتر ورزشکاران اجرا می شود به طور گسترده و تندرستی آموزش و پرورش از جمله برنامه ارائه 'ناهار-و-یادگیری' کارگاه های آموزشی در این شرکت سایت های بریتانیا از جمله کمبریج بلفاست, گلاسکو, منچستر و شفیلد.

"در بالا از آن تندرستی آموزش و پرورش جانبی وجود دارد تمام وقت متخصص فیزیوتراپی در سایت و ماساژ ورزشی و سلامت ارزیابی ارگونومیک ارزیابی و کاملا کاربردی بدنسازی" توضیح می دهد که اسکات تیلور بازوی انگلستان سلامت و تندرستی مدیر.

"مردم تیم در Arm نیز کار می کند بسیار نزدیک با ورزشکاران و اگر ما تا به حال نیاز به ارتباط با بهداشت حرفه ای طرف از چیزهایی که وجود دارد این است که شرکت ما می توانید با استفاده از محلی که برای" او می افزاید.

این واقعیت بازوی نیروی کار به عنوان با اکثر مشاغل که عمدتا بیحرکت به معنی اسکلتی-عضلانی به کار و بالا بردن آگاهی مداوم از اولویت بر سلامت و تندرستی طرف.

"وجود دارد بسیاری از اختلالات اسکلتی عضلانی و ارگونومی ارزیابی کار" اسکات توضیح می دهد. "ما در حال تلاش برای افزایش فعالیت فیزیکی در طول روز فراتر از فقط تشویق مردم مصرف می شکند اگر چه که مهم است در کنار آن بیش از حد. سایت physio خواهد شد و همچنین با مردم به طور مستقیم اگر آنها در یک خاص MSK موضوع است. ما همچنین پیدا کردن ما در حال انشعاب و بیشتر و بیشتر به استرس و سلامت روانی نیز هست."

توجه داشته باشید که در یکی از مزایای این تیم تا به حال هوا از دست رفتن ابتکار بود که در آن فقط مردم حرکت جسمی آن نیز سودمند از اجتماعی و سلامت روانی و عاطفی چشم انداز.

"بسیاری از مردم فقط رسیدگی به نشستن در میز خود را بیشتر از روز است. برخی از نقل مکان کرد به کمبریج از نقاط مختلف جهان و آنها تا به حال هیچ ایده آنچه در اطراف می گوید:" الیوت.

"پس گرفتن آنها در خارج از آنها را پیدا کردن چیزهای مختلف به اطراف کمبریج داشتن یک پیاده روی در اطراف واقعا مفید بود. بسیاری از آنها به پایان رسید تا انجام آن را در گروه به خوبی آن را واقعا خوب به مردم صحبت کردن به یکدیگر 'که در آن شما پیدا کردن این یکی؟', 'شما می توانید پاسخ این معما من گیر کرده است؟' ،

"ما می تواند بگوید که هر کد QR اسکن شده بود. ما می تواند به مردم بودند و اسکن آنها را در 8ساعت و ما می توانید ببینید مردم آنها را انجام می دهند در تعطیلات آخر هفته خود کودکان و نوجوانان و خانواده ها درگیر است. پس از آن واقعا بیشتر از من فکر کردم آن را," او اضافه می کند.

چگونه به تغییر 'چوب'

چه پس از آن انجام اسکات و الیوت این باور است که راز ساخت این نوع ابتکار عمل و یا حتی فقط سلامتی و تندرستی به طور کلی, 'چوب' organisationally?

"من فکر می کنم هر گونه رفتار تغییر کرده است از سلسله مراتب الگوبرداری شده از مدیر در سطح. اگر مدیران خرید به استراتژی است که شما در حال تلاش برای پیاده سازی و سپس شما در حال رفتن به یک مقدار بهتر میزان موفقیت در حال حرکت رو به جلو" می گوید اسکات.

"ما رهبران ارشد بسیار بود; آنها خریداری شده به این پروژه برخی از آنها حتی آن را خود. شما می توانید آن را در زمان کار با توجه به بازو رویکرد به کار انعطاف پذیر" او می افزاید.

"بازوی رفتن بود یک رویداد خاص شد اما مهم این بود که پایه در حال حاضر وجود دارد" موافق الیوت. "واقعیت این مردم در حال حاضر قادر به کار آزادانه و رفتن به ورزشگاه در موقع ناهار یا شاید شرکت در رویدادهای دیگر که ما انجام می دهیم و همه ما در آموزش و پرورش – در صورتی که تا به حال شده است وجود دارد در ابتدا من فکر نمی کنم این امر منجر به تغییر اساسی در آن انجام داد" موافق الیوت.

که به رسمیت شناخته شده از طریق شغلی, بهداشت و تندرستی جوایز قطعا مفید بوده است از نظر بالا بردن مشخصات دفتر کار ورزشکاران می کند در بازوی هم اسکات و الیوت به توافق برسند. اما آن را نیز تا به حال گسترده تر منافع در درون بازوی نظر برجسته آن تعهد مداوم به سلامت و رفاه کارکنان.

در بالا از آن در حالی که برنده است البته همیشه عالی فقط روند ورود یک جایزه با ارزش می توان به دلیل آن نیروهای شما را به تأمل بر آنچه شما انجام آنچه شما به دست آورد و چگونه شما در حال ارائه خدمات است.

به عنوان اسکات اشاره می کند: "من به یاد داشته باشید این فقط ظهور در ایمیل من و ما می خواهم به یک زمان خوب بازوی ساختمان بروید و ما می خواهم آن را به خوبی به نمایش ما فقط فکر کردم چرا که نه ؟ چرا که نه فقط آن را ارسال کنید و ببینید چه اتفاقی می افتد ؟

"یکی دیگر از مزایای به من شده است از نظر دیدن آنچه که مردم دیگر در حال انجام از خواندن برخی از دیگر برندگان و شارت مطالب; ما فقط می توانید از ایده های وجود دارد و آنها را به خود ما! اما اگر آن را نیز بالا بردن سطح آگاهی و مشخصات از آنچه ما در حال انجام است که حتی بهتر است," او می افزاید.

بازو/دفتر ورزشکاران تیم in a nutshell

  • تیم از هشت کار با Arm عمدتا در تکنولوژی شرکت کمبریج ستاد.
  • شامل strength & conditioning مربیان ورزشی عملکرد متخصصان فیزیوتراپ بهداشت ارزیابان و متخصصان تغذیه, اما همچنین دسترسی به بهداشت شغلی ارائه دهنده اگر نیاز بود.
  • خدمت حدود 2500 کارکنان

چگونه بازوی شد OH&W برنده

بازو وارد شده توسط دفتر ورزشکاران برنده در بهترین تندرستی ابتکار' دسته برای ایجاد رفاه مبتنی بر محاسبه مساحت مبتنی بر رویداد در اطراف واقعیت افزوده بازی گوگل بروید.

Geocaching حوادث استفاده کنندگان تلفن همراه دستگاه های مبتنی بر GPS برای کمک به پیدا کردن ظروف در مکان های خاص. بازوی خود را ایجاد خود را سفارشی رویداد به تشویق آن تا حد زیادی بر اساس دفتر کارکنان به فعال تر شدن.

بازو-برو بازی دیدم کارکنان دانلود نقشه مشخص شده است که هشت مکان در آن پایه از کمبریج. با استفاده از GPS در تلفن های خود را سپس آنها را مجبور به بازدید از هر مکان و اسکن یک کد QR به فاش کردن بیشتر پازل را حل کند. هنگامی که آنها سفر کرده بود تمام هشت سایت های آنها تا به حال برای ارسال پاسخ های خود را به هر یک از پازل می تواند وارد یک جایزه قرعه کشی.

این شرکت یافت می شود اکثر کارکنان تصمیم به بازی Arm-رفتن در طول lunchbreak و بلافاصله پس از کار نشان می دهد آنها صرف زمان بیشتری را در خارج در طول روز کاری خود.

ما قضات توصیف ورود به عنوان "یک مثال خوب از ایجاد تندرستی فعالیت قرار دادی به فرهنگ و سن نمایش" و ابتکار بود که "تحویل داده شده است در بودجه تنگ است اما به وضوح تحویل نتایج مثبت است."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن