یکی در چهار FTSE 100 کارفرمایان گرفته قطع پرداخت

گاز بریتانیا صاحب Centrica یکی از تعدادی از شرکت های بریده بریده پاداش و تشویقی در نظر دارد با توجه به این ویر

توسط AKHSHIJNEWS در 28 فروردین 1399

گاز بریتانیا صاحب Centrica یکی از تعدادی از شرکت های بریده بریده پاداش و تشویقی در نظر دارد با توجه به این ویروس
استیو پارسونز/PA سیم/PA تصاویر

یکی در چهار کارفرمایان از FTSE 100 شرکت گرفته شده پرداخت برش در طول coronavirus بحران با توجه به تحقیقات توسط مرکز پرداخت و بهبهان نیوز.

بیشتر از 25 مدیران ارشد که کاهش پرداخت های خود را در طول همه گیر انجام داده اند تا 20 درصد بازتاب نسبت پرداخت که کارگران دست از اگر آنها قرار داده شده در دولت Coronavirus کار احتباس طرح.

برخی از کارفرمایان گرفته اند حتی بزرگتر کاهش, با این حال. اندی باج اجرایی Rentokil است کاهش حقوق و دستمزد خود را با 35 درصد اهدای بقیه معمول خود حقوق و دستمزد به کارمند صندوق.

یازده شرکت ها از جمله Centrica HSBC لویدز و ITV را اوراق پاداش و/یا دراز مدت برنامه های تشویقی برای مدیران ارشد.

تنها یک شرکت در FTSE 100 – Premier Inn صاحب Whitbread – هنوز اعلام کرد هیچ برنامه ای برای کاهش پرداخت با وجود اعلام کرد که آن را به درخواست دولت کردند طرح برای کارگران آن است. Whitbread گفت: این موضوع می تواند مورد بحث در آن پاداش کمیته در اواخر این ماه.

Primark صاحب مرتبط انگلیسی مواد غذایی و EasyJet باید هر دو مورد انتقاد قرار گرفته است هنوز هم برای پرداخت سود سهام به سهامداران در حالی که furloughing هزاران نفر از کارگران است.

نه از FTSE 100 را لغو و یا به حالت تعلیق سود سهام اما هنوز قطع اجرایی پرداخت. فروش خودرو در پلت فرم معامله گر خودکار به تازگی اعلام کرد به سهامداران است که در آن می کردند اما کارکنان تایید نشده اگر آن را بریده بریده سود سهام.

بالا پرداخت مرکز شناسایی 11 FTSE 100 شرکت هایی که قصد استفاده از این کار حفظ و نگهداری طرح اما گفت: این رقم خواهد بود به احتمال زیاد به رشد خود در هفته های آینده. کسانی که کارفرمایان در ارتباط هستند انگلیسی, غذاهای خودکار معامله گر Centrica easyJet خطوط هوایی بین المللی گروه Melrose, بعد, Rentokil تیلور Wimpey, Whitbread و – اخیرا – رولز رویس.

لوقا Hildyard مدیر بالا پرداخت مرکز گفت: "با اقتصاد رو به قطعیت بزرگ و مردم شغل و معیشت و همچنین مقدار قابل توجهی از پول در حال حاضر در خطر است, آن را حیاتی است که شرکت ها را پس انداز.

"بسیار بالا برای پرداخت بالا بگیر که به راحتی می توانیم قطع پرداخت در حالی که هنوز هم حفظ یک شیوه زندگی فراتر از وحشی ترین رویاهای بسیاری از مردم آشکار مکان برای شروع است.

"ما آمار و ارقام نشان می دهد که برخی از شرکت ها در حال بدست گرفتن معنی دار اقدام در این رابطه با لغو پاداش و تشویقی طرح و یا کمک های مالی به وجوه کارمند یا بیمه خدمات درمانی. بیش از حد بسیاری از, اما, در حال ساخت رمز حرکات و یا انجام هیچ چیز در تمام."

آخرین HR فرصت های شغلی در پرسنل امروز


مرور بیشتر منابع انسانی مشاغلtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن