یکی در چهار نوبت به الکل برای مقابله با فشار کار به ویژه هنگامی که کار از خانه

شاتر کارکنان هستند احتمال بیشتری برای تبدیل به الکل که تجربه کار مرتبط با استرس در خانه از خاموش کردن خود کار

توسط AKHSHIJNEWS در 8 خرداد 1399

شاتر

کارکنان هستند احتمال بیشتری برای تبدیل به الکل که تجربه کار مرتبط با استرس در خانه از خاموش کردن خود کار گوشی پژوهش پیدا کرده است.

فقط 25 درصد گفتند که خاموش کردن تلفن خود را هنگامی که آنها احساس ضعف کار می کنند اما 26 درصد گفت: آنها را به یک نوشیدنی الکلی.

بررسی 2,016 فتح کارگران در بریتانیا راه اندازی شده توسط اتصال شرکت 99 و یک همچنین دریافتند که نوشیدن الکل بود محبوب تر مکانیسم مقابله از گفتن همکاران آنها گرفتن یک استراحت آفلاین (16 درصد) و یا قرار دادن تلفن خود را در "مزاحم نشوید' حالت (17%).

در ماه مارس فروش الکل افزایش 22% در انگلستان که پیشنهاد بسیاری از کارگران نوشیدن بیشتر در خانه در این دوره که شامل آغاز انگلستان رفتن به مستند. بسیاری از مردم بیش از حد کار کرده اند از خانه در طول هفته از محدودیت به دلیل بیماری همه گیر.

"در حال رشد وجود دارد نگرانی هایی است که مردم در حال هدف قرار دادن بطری در طول انزوا" گفت: 99 و یک مدیر عامل Steve Haworth.

"در حالی که کارفرمایان نمی تواند تاثیر همه عادات در خانه آنها می تواند به ایجاد یک فرهنگ را تشویق می کند که خرابی و مطمئن شوید که فن آوری پیکربندی شده است برای کمک به کارگران سوئیچ خاموش. کارکنان باید تقویت شود تا تعیین مرزهای روشن – برای مثال انحراف کسب و کار تماس در خارج از ساعت کار – برای جلوگیری از فرسودگی شغلی و حفظ بهره وری هستند."

با انبوه کار از خانه به احتمال زیاد برای ادامه برای برخی از زمان 22 درصد گفت: آنها در حال حاضر در تلاش برای نگه داشتن زندگی خود را کار و زندگی از هم جدا شوند.

این تحقیقات همچنین شناسایی برخی از برنامه به طور بالقوه سالم مکانیسم های مقابله ای: 37 درصد از کارگران گفت: آنها تصمیم به ورزش به خاموش کردن از کار 35 درصد وقت خود را صرف خواندن و 31 درصد قرار داده و کار خود را از دستگاه دور.

هفته گذشته پاداش و مزایای ارتباط گفت: بیش از سه چهارم از کارفرمایان گزارش افزایش درخواست ها برای سلامت روان و تندرستی حمایت از کارکنان در طول مستند.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن