یکی در شش گرفتن تماس های ویدئویی در حالی که تا حدی پوشیده

شاتر کارکنان در حال فکر کردن دو بار قبل از تعویض دوربین خود را برای یک کار مربوط به تماس تصویری آن پدید آمده ا

توسط AKHSHIJNEWS در 25 فروردین 1399

شاتر

کارکنان در حال فکر کردن دو بار قبل از تعویض دوربین خود را برای یک کار مربوط به تماس تصویری آن پدید آمده است با یک در شش کارمندان اعتراف به ناتوان تصویری قابلیت زیرا آنها بخشی از لباس یا بدون لباس در همه.

این است که با توجه به یک نظرسنجی از 1500 نفر از کارگران در بریتانیا که در حال کار از خانه برای اولین بار در حالی که coronavirus مستند در محل است.

با اکثر سازمان ها با استفاده از نرم افزار ویدئو کنفرانس برای انجام جلسات این بررسی نشان داد کارکنان پرداخت شد توجه به آنها چگونه به نظر می رسد در دوربین – تقریبا نیمی (46%) مراجعه کننده به صرف زمان بیشتری را بر روی شخصی خود را در ظاهر مانند یک ظاهر طراحی شده مو و را تشکیل می دهند و 41 درصد انتخاب لباس های مختلف در پیش بینی از تماس های ویدئویی.

کارکنان نیز در نظر گرفته شده خانه خود را با افت 25% داشتن بخواهند صفحاتی دوباره مرتب شده و یا حذف آیتم های به منظور تحت تاثیر قرار دادن همکاران.

بعضی از آنها غفلت شده بود و آنها با 18 ٪ از پاسخ دهندگان بیان آنها را دیده بود چیزی "غیر حرفه ای" در پشت یک همکار در طول تماس های ویدئویی.

جانی Warström مدیر عامل شرکت جلسات آنلاین پلت فرم Mentimeter که انجام این بررسی گفت: "در عرض چند هفته تصویری جلسات را تبدیل به یک حرفه ای عامل اصلی در زندگی میلیون ها نفر از مردم در سراسر جهان است. این زمین لرزه رفتاری تغییر و بنابراین ما می خواستم به درک فرهنگ و آداب اطراف زوم اسکایپ و تماس های ویدئویی."

با افزایش اتکا به فن آوری 60 درصد گفت: اینترنت و یا مسائل مربوط به فن آوری شدند و این بزرگترین مانع برای بهره وری خود را در حالی که از راه دور کار می کند. چهل و سه درصد احساس بهره وری خود را تا به حال کاهش یافته است پس از کار از خانه با دیگر حواس او را پرت مانند خانواده و یا مشاوره ازدواج و تلویزیون با داشتن یک اثر در ظرفیت خود را به کار به طور موثر.

کارکنان نیز نشان داد که آنها احساس نادیده گرفته و در تصویری جلسات: 44% گفت: آنها احساس کردند نظرات خود را در رفت و بی سابقه بودند و یا ارزش کمتری نسبت به آنها مطرح شده طی چهره به چهره معادل.

Warström گفت: "در این نگران کننده ما را به نگاه پس از هر یک از دیگر است که شامل ساخت مطمئن شوید که نظر همه را شنیده است و به کارکنان کافی برای به رسمیت شناختن کار سخت خود را. و اگر در شک فقط مطمئن شوید که برای قرار دادن برخی از شلوار در قبل تماس های خود را."

آخرین HR فرصت های شغلی در پرسنل امروز


مرور بیشتر منابع انسانی مشاغلtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن